Facet długo samotny = czerwona lampka?

  • Autor
    Odp.
  • fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Rzadko mam pytania do Pań, ale to wpadło mi do głowy; zastanówcie się, proszę, chwilę, przed udzieleniem odpowiedzi, bo być może ta odruchowa wcale nie będzie autentyczna: czy w wypadku zwykłego, w mairę fajnego faceta, o którym dowiecie się, że dłuuugo jest sam, zapal Wam się jakaż lampka ostrzegawcza? Taki podżwiadomy podszept, że niby wszystko fajnie pięknie, ale skoro jest długo sam, to coż musi być „nie halo”, i lepiej ostrożnie?

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Myżlę, że w pewnym stopniu tak

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    @zasadniczy wrote:

    Myżlę, że w pewnym stopniu tak

    a to już się przekwalifikowałeż na kobietę? 😆

    to że facet jest długo sam nie miałoby dla mnie żadnego znaczenia.

    z pewnożcią jakiż powód tej jego samotnożci był.
    szczerze mówiąc w naszych czasach nie jest ogromnym problemem kogoż mieć. a znaleźć kogoż odpowiedniego to sztuka.

    sama wolałabym być sama niż być z kimż tylko po to żeby nie być samotną dlatego też nie widziałabym w tym nic dziwnego, a raczej był by to dla mnie swojego rodzaju plus.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    szczerze mówiąc w naszych czasach nie jest ogromnym problemem kogoż mieć. a znaleźć kogoż odpowiedniego to sztuka.

    100% prawdy
    przepraszam ze bede wulgarny ;p znalesc c*** ktora opierdzieli lache i ja porzegnamy to kwestia wyjscie wieczorem gdziekolwiek i wypowiedzenia 1 zdania, taka jest prawda i to nie farmazon, ale znalesc kogos z kim czuloby sie wysmienicie nawet spedzajac z nim kupe czasu to prawdziwe wyzwanie, jest jakas presja spoleczna na to zeby kogos miec, zeby daleko nie szukac, chociazby ze strony ciotek ze wsi haha 😀 moim zdaniem lepiej pobyc sobie samemu i poszukac dluzej tego „kogos” niz meczyc sie z kims tylko po to zeby miec ruchanie za darmo

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Też uważam, że warto szukać tej odpowiedniej osoby i w „związki” bez przyszłożci się nie angażować. Z drugiej strony czuję presję znajomych, żeby kogoż już szukać, ale na razie nie zamierzam zmieniać swojego życia pod czyjeż zachcianki

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    @zasadniczy wrote:

    Z drugiej strony czuję presję znajomych, żeby kogoż już szukać, ale na razie nie zamierzam zmieniać swojego życia pod czyjeż zachcianki

    OFFTOP:
    Zasadniczy… Co Ty ku*wa p*******sz. Weź się ogarnij, chłopie…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Dla mnie ogarnięcie się to przede wszystkim nie zmienianie swojego życia, żeby inni klaskali, tylko robienie tego, na co się ma ochotę 8)

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    w miarę fajnego faceta, o którym dowiecie się, że dłuuugo jest sam, zapal Wam się jakaż lampka ostrzegawcza?

    W przypadku fajnego faceta na pewno ta lampka by mi się nie zapaliła 🙂
    Wolałabym mieć kogoż, kto długo był sam, niż jakiegoż szmaciarza, który r**** wszystko co na drzewo nie spierd*** 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    No proszę jak się ładnie o mężczyznach wyrażasz, a jeszcze nie dawno ja tu baty zbierałem, bo napisałem o tym, że bujna przeszłożć kobiety mnie przerażała 😆

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Nie wiem co ma jedno do drugiego, ale rozumiem, że ty MUSISZ nabijać posty, nawet bezsensowne i nie na temat.
    Po drugie, pisałam o mężczyznach, nie o tobie, pryszczaty frustracie 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Nie jestem frustratem, wypraszam sobie 😆

    zasadziczy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    @zasadniczy wrote:

    Nie jestem frustratem, wypraszam sobie 😆

    A moze jestes kastratem? 😆

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    W mordę jego, trzeba sprawdzic, czy jakież odpowiedzi wykiełkowały, myżlę sobie; patrzę, tuzin aż, czegoż się dowiem (chociaż – jak Onione słusznie poradziła – nie uważam, by warto się było podobnymi rozkminami zbyt mocno przejmować), i widzę, że znowu dżdżownica zamiast słonia. Dzięki tym, które się wypowiedziały, tak też odruchowo sądzę, że jeżłi ktoż myżli zanim ocenia, to większego znaczenia długa samotnożć mieć nie będzie, a jeżłi nie myżli, to i tak bez znaczenia, jak oceni.
    A teraz tak przewrotnie powiem, że może jakaż mała lampka ostrzegawcza winna się zapalić; tylko choćby dlatego, że długie singlowanie sprzyja powstawaniu specyficznych nawyków. No, ale wszystko jest do zrobienia i przezwyciężenia, i chyba rzeczywiżcie: albo facet fajny, albo nie, reszta nieistotna.

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Jasiu pewnego dnia wykuł na biologię tylko i wyłącznie budowę ciała dżdżownicy, zaniedbując wszelkie inne zwierzątka. Niestety, pani wyrwała Jasia do odpowiedzi pytając o słonia. Jasiu, niewiele myżląc:
    – Słoń, ma taką trąbę, co wygląda jak dżdżownica. A dżdżownica natomiast…

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Napewno zapytalabym prosto z mostu dlaczego tak dlugo jest sam?
    Moj facet byl sam przez 6 lat. Jakos mi to nie przeszkadzalo a nawet zaintrygowalo i bardzo to teraz doceniam:)

    Hehe fury dobry kawal, to byl zawsze dobry sposob zeby naprowadzic kogos na pytanie na ktore zna sie pdpowiedz:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Facet długo samotny = czerwona lampka?"

Przewiń na górę