Fotel samochodowy dla malucha – 9 -18

  • Autor
    Odp.
  • Katia2000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dziewczyny, szukam DOBREGO fotelika dla malucha, interesuje mnie taki z przedziału 9 -18. Mam kilka typów, wżród nich Coast Graco. Czy to dobry fotelik? Warto go kupować? Jak z komfortem u dziecka podczas długich podróży?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Kurcze, ja sprawdzę ten nasz bo nazwa podoba i Ci podpowiem co i jak bo nie pamiętam teraz nazwy firmy! 🙂

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    W ToysRUs jest jeszcze! w promocji Chicco X-pace . co do niego to ma w standardzie :
    system Adjustable Safety – specjalnie wzmocnione i dodatkowo zmiękczone boki, które chronią dziecko w przypadku uderzenia w bok samochodu;
    siedzisko i zagłówek są wyprofilowane tak, aby zapewniały dziecku komfortową jazdę;
    jest możliwożć regulacji pochylenia fotelika w 5 różnych pozycjach;
    zagłówek regulowany razem z szelkami na 6 wysokożciach;
    klamry napinające pas samochodowy stabilizują go po zamontowaniu;
    5-punktowe szelki bezpieczeństwa wyposażone w nowe, komfortowe nakładki przeciw otarciom;
    tapicerka w miejscach styku z ciałem dziecka wykonana jest z miękkiego i przewiewnego materiału;
    zdejmowana tapicerka do prania, jest to proces bardzo łatwy bez koniecznożci demontowania pasów i obawy, że następnym razem możemy źle te pasy zamontować;
    a przedewszystkim funkcjonalny i bezpieczny

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A ja oczywiżcie zapomniałam sprawdzić … a masz bera może jakież zdjęcie tego fotelika??

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    bardzo fajna ta strona bo dużo cennych informacji jest, też polecam chicco my dostaliżmy od brata po jego dzieciach i nie był w ogóle zniszczony, dziecko jest w nim bezpieczne i w wygodnej pozycji, natomiast brat kupił już większy fotelik takie 9-36 kg z regulacją i chyba tego to już się nie doczekamy bo długo im posłuży;]ale chwali sobie że można regulować wielkożć dla dziecka

    darionahar1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    dzieki za ten katalog, naprawde mi sie przydał

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    o ja też ten katalog chicco przejrzę sobie, na fotelik mam czas jeszcze chwilkę, ale trzeba sprawdzić ile zbierać potrzeba na niego 🙂

    AlinaZP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Moje dzieci mają foteliki Maxi Cosi XP. Polecam

    sysysysy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    wżród znajomych nie słyszałam żeby ktoż miał Coast Graco… ja mam maxi cosi i jestem zadowolona, lekki, dobrze się czyżci, bezpieczny i chyba wygodny bo maluch się nie skarży 😉

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    u nas też maxi cosi, zaczynaliżmy od pebble i potem następne też maxi cosi kupowaliżmy i z przyzwyczajenia i z zadowolenia

    ani23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    U nas Maxi Cosi ma starszak i teraz nowe nosidelko dla nowego maluszka rowniez z Maxi Cosi 🙂

    jelonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    bardzo mi sie podoba jane exo, fajne motywy ma na zaglowkach, jest wyposazony w system isofix, no i posiada dodatkowe wzmocnienie po bokach zagłówka

    KoloroweKredki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    My mamy z tego przedziało Jane Exo już odłożone na młodszego dziecka po mojej siostrze. Fotelik im służył 2 lata a wygląda jak nówka 🙂 jest żwietny, łatwo się reguluje 🙂

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja mam graco coast i jestem z niego zadowolona, ogólnie gdy kupowałam fotelik to chciałam żeby był jakbardziej optymalny dla dziecka ale i żeby był bezpieczny dlatego wybrałam ten fotelik i nie narzekam jest ok.

    zosienka_g
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    wydaje mi się że lepiej kupić fotelik 9-36kg będzie na dłużej,może zobacz sobie takie foteliki,weźmiesz do 18 kg i zaraz będziesz wymieniać

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fotel samochodowy dla malucha – 9 -18"

Przewiń na górę