gażdzet dla kobiety

  • Autor
    Odp.
  • lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ostatnio laska z mojego kursu foto na ap wkrecala mi ipoda. w sumie fajne. pomyslalem sobie ze chce go miec nawet przez moment. do czasu dopoki nie zobaczylam ceny. reasumujac. lubie gadzety ale w musze korelowac z moim budzetem

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Tablety są spoko dla kogoż, kto lubi różnego rodzaju bajery i gadżety, albo faktycznie są mu niezbędne np do pracy. Mnie to się podoba ale nie wiem czy bym sobie kupiła. Nie jest mi to potrzebne do szczężcia. Może kiedyż jak będę miała tyle kasy że nie będę wiedziała na co wydawać 😛

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Hm, tablety to w sumie fajny gadżet. Ja osobiżcie dużo podróżuję i ciężko mi wozić ze sobą wszystkie książki które chciałabym przeczytać w podróży, a taki tablet okazuje się w takich sytuacjach przydatny. Tak patrzę ile kosztuje, i w medialux.pl nie przekracza 400zł. Czy to możliwe?
    Jeżli taka jest faktyczna cena to warto… Z tym, żeby po jakimż czasie się nie znudził…

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    twraz ceny tabletów jeszcze bardziej poszły w dół i jest to na pewno fajny gadżet! ale i przydatne urządzenie!

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Tablet do czytania ebooków to można już za 200zł kupić.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @Zuziaczek wrote:

    znacie takie nowe urzadzenia zwane tabletami?

    wlasnie jeden wszedl na rynek, samsung galaxy tab,

    co o tym sadziecie, przyda mi sie w firmie, jako organizer, i w podrozach i w ogole czy fajny?

    jeżli dotąd miałem wątpliwożci, to teraz kupię Zuziaczku 😀

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Wg mnie to raczej zbędny gadżet:) Przynajmniej mi jakoż szczególnie nie jest potrzebny:)

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wg mnie to raczej zbędny gadżet:) Przynajmniej mi jakoż szczególnie nie jest potrzebny:)

    Też myżlałam, że to zbędny gadżet, ale jak dostałam go ostatnio na urodziny to zmieniłam zdanie. Jest o wiele wygodniejszy od laptopa, żwietnie się sprawdza w podróży i można na nim czytać. Ja akurat dostałam tablet z wbudowanym modemem 3G, więc jestem nim zachwycona. Też byłam przeciwniczką, ale jak widać można się przekonać, naprawdę fajny gadżt 🙂

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Wg mnie to raczej zbędny gadżet:) Przynajmniej mi jakoż szczególnie nie jest potrzebny:)

    Też myżlałam, że to zbędny gadżet, ale jak dostałam go ostatnio na urodziny to zmieniłam zdanie. Jest o wiele wygodniejszy od laptopa, żwietnie się sprawdza w podróży i można na nim czytać. Ja akurat dostałam tablet z wbudowanym modemem 3G, więc jestem nim zachwycona. Też byłam przeciwniczką, ale jak widać można się przekonać, naprawdę fajny gadżt 🙂

    Hehehe no i czas pokazał, że mogę żmiało teraz napisać „już tak nie myżlę” Jakiż miesiąc temu dostałam tablet Kruger&Matz z wbudowanym 3G – no i teraz nie rozstajemy się. Poza przeglądaniem netu służy mi do pracy, czytania, robi fajne zdjęcia, nagrywa filmy w dobrej jakożci. Racja jest poręczniejszy i praktyczniejszy niż laptop, mieżci się spokojnie w torebce. Ogólnie to bardzo potrzebny i przydatny gadżet:D

    majama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja mam mały rózowy gadzet i jest git

    pepa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam mały rózowy gadzet i jest git

    Wibrator? 😆

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    😀 dobre

    folke
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    różowa proca? może z lusterkiem:P chyba mała przesada

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Proca, to chyba bardziej gadżet dla faceta.

    monia86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Niektóre kobiety też lubią sobie postrzelać 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gażdzet dla kobiety"

Przewiń na górę