Gdzie na wakacje???!!!!

  • Autor
    Odp.
  • Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    hej kobietki:) napiszcie gdzie wybieracie sie w tym roku na wakacje co preferujecie wypady krajowe czy zagraniczne??na własna rękę czy z biurem podroży??z mężczyznom czy z koleżankom a może z dzieckiem??

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja jadę jutro w nocy nad morze…
    a z kim? z mężczyzna i z moimi rodzicami 🙂 pod 2 namioty…

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja lecę na urlop do ….. Polski a potem ze znajomymi nad morze na parę dni-wracam i jadę z rodzicami i siostrą też nad morze.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Ja zostaję w domu.
    Najbardziej preferuję wyjazdy nad nasze polskie może, na własną rękę.Oczywiżcie przy boku KOGOś.Jeżli się go posiada – to chyba wyjażnia dlaczego kuruję w domu ;]

    marta13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja się wybieram na mazury. Tak się złożyło ,że spędziłam Sylwester nad jeziorem i tak mnie to zauroczyło, ze już zarezerwowałam tam miejsce na wakacje. Mam nadzieję że się nie zawiodę. Mikołajki zimą były cudowne. Pokochałam mazury[usunięto_link]Pozdrawiam.

    AniaM101
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja w tym roku zamierzam z moim chłopakiem wyjechać na Mazury na łódki.
    Wypożyczmy ze znajomymi dwie żaglówki i będziemy pływać po mazurskich jeziorach. Zapowiada się fajna zabawa, byle żeby tylko pogoda dopisała hi hi:)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Ja najchetniej pojechałabym jeszcze raz do grecji:) cudowne miejsce,bardzo duzo do zwiedzania.
    Ale takim moim marzeniem jest Egipt,tam najbardziej chciałabym pojechać:)

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Ja już prawie domknęłam wyjazd na [usunięto_link]. Koleżanka mnie zaraziła w zeszłym roku i jestem baaaardzo podekscytowana – mamy już załatwiony nocleg, pływanie kajakiem po jeziorach i wypady na fińskie sklepy:) nie mogę się doczekać

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja najchetniej pojechałabym jeszcze raz do grecji:) cudowne miejsce,bardzo duzo do zwiedzania.
    Ale takim moim marzeniem jest Egipt,tam najbardziej chciałabym pojechać:)

    zgadzam się! Grecja jest super! też bym się wybrała!!! ten klimat, to jedzenie, wszystko jest naj!

    ahimsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    liczę na wygraną w konkursie Redd’s i wyjazd do Mediolanu, dltego całą energię teraz pożwięcam na projektowanie, w innym razie wakację spędzę… w domu, w małej nieciekawej mieżcinie:)

    triss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    odczuwacie, widzicie w tym roku mniejsza liczbe zagranicznych wyjazdow, rezygnacji z wakacji, lub skrocone w Polsce?

    triss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    odczuwacie, widzicie w tym roku mniejsza liczbe zagranicznych wyjazdow, rezygnacji z wakacji, lub skrocone w Polsce?Ja zauwazam po sobie, ale tez wiele znajomych mi osob rezygnuje, albo przeklada, bo kryzys, bo brak pracy, a jak jest to jej niepewnosc…

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Ja planuje pojechac w góry na poczatku sierpnia,w koncu namowiłam mojego M na wyjazd 🙂

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    A gdzie konkretniej?

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    odczuwacie, widzicie w tym roku mniejsza liczbe zagranicznych wyjazdow, rezygnacji z wakacji, lub skrocone w Polsce?Ja zauwazam po sobie, ale tez wiele znajomych mi osob rezygnuje, albo przeklada, bo kryzys, bo brak pracy, a jak jest to jej niepewnosc…

    owszem, da się to zauważyć… ale to wszystko przez to, że wszystko drożeje, a pensje cały czas niezmienne

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie na wakacje???!!!!"

Przewiń na górę