• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    czy to prawda ze bol gardla zwiazany z grypa utrzymuje sie dluzej niz ten zwiazany z angina?????bo mnie sie juz sie trzyma od srody i nie ustepuje!!!!

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Nie mam zdanie, nigdy nie słyszałem o takiej zależnożci

    Pippi Langstrump
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Przy anginie ból gardła jest silny, pojawia się gorączka, węzły chłonne szyi są znacznie powiększone i bolą przy dotykaniu. Często odczuwa się również ból lub szum w uszach i głowie. Migdałki są mocno zaczerwienione, a niekiedy pokryte ropnymi czopami. Do objawów charakterystycznych dla anginy dołącza się zmęczenie i utrata apetytu.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    A ja po porostu juz nie wytrzymuje! Boli mnie glowa, gardlo, lędzwia. I nie wiem co z tym fantem zrobic? Jak się polożyć żeby plecy mnie nie bolały:(. Mam usiasc czy cos? Niezle się załatwiłam nie ma co:(. No nic. Dzieci i dorożli uważać na siebie i ubierać się! 🙁

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    o masz! nie nawidze anginy bo mam cos dziwnego w gardle.
    wazne zeby grype wygzac pod kocykiem i juz. coldrexik, gripex czy tabcin… wszystko jedno zeby tylko zadzialalo. a najlepiej to goraca herbatka:)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    albo miodzik tez jest dobry no i czosnek tylko ze ile to tak na prawde daje ;/

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Wiem doskonale co to znaczy teraz zachorować. Pogoda za oknem piękna, 15 stopni jak nie więcej, a mnie dopadło. Tragedia, boli mnie chyba wszystko i to nie tak jak w tym kawale o chorym palcu, ja się nie muszę dotykać, żeby mnie bolało. Czuję wszystkie miężnie i chyba ich połączenia, głowa mi pęka przez gorączkę a przez kaszel prawie płuca sobie odbiłam. Co z tym zrobić? Jak rano wstałam miałam nadzieję że to po siłowni, ale chyba sięmyliłam z minuty na minutę czuję się gorzej. Może coż polecicie na te objawy…żeby cociaż miężnie nie bolały…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    uuu to widze ze cie rozlozylo mysle ze powinnac sie porzadnie wygrzac w lozku pic herbatke z miodem i wez sobie jakis lek na grype np.tabcin dziala przeciwbólowo wiec twoje miesnie powinny dac ci odpoczac, jest przeciwgoraczkowy i udraznia nos wiec pomoze ci dojsc do siebie ale przedewszystkim LEZEC LEZEC LEZEC i pomagac organizmowi zwalczyc chorobe:) a bedzie ok:):)

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Dzięki dziewczyny za rady.Zastosowałam już rano mleko z miodem, dużą ilożć cytryny i leżenie. Dodatkowo za namową hostesssy mąż przyniósł mi z apteki tabcin, jest na prawde super.W tej chwili nie bolą mnie już tak miężnie, temperatura mi spadła i ogólnie da się żyć, gdyby nie ta fajna pogoda, bo aż się rwę żeby wyjżć, ale to musi poczekać.A swoją drogą mleko z miodkiem i leżenie też swoje robi.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ciociu asiu ciesze sie ze pomagam ci jakos mowie ci najwazniejsze to odpoczynek i regeneracja a tabcin z tym czasie pozwalcza objawy jakbys chciala cos wiecej pocytac to jest strona o tym leku [usunięto_link] ja tam czytalam o nim sporo jak sama zetknelam sie z nim pierwszy raz”)
    kochana zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia dobrze bedzie:)

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    🙂 🙂 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    🙂 🙂 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    to się pousmiechałyżmy!
    Ponoć żmiech to zdrowie 🙂

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ciociu asiu ciesze sie ze pomagam ci jakos mowie ci najwazniejsze to odpoczynek i regeneracja a tabcin z tym czasie pozwalcza objawy jakbys chciala cos wiecej pocytac to jest strona o tym leku [usunięto_link] ja tam czytalam o nim sporo jak sama zetknelam sie z nim pierwszy raz”)
    kochana zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia dobrze bedzie:)

    Czytałam ,ale znam go dobrze. Stosuję go już od dłuższego czasu i rzeczywiżcie jest ok. Kiedyż mąż wyszedł z domu w strasznym stanie do pracy, a wrócił w dużo lepszym. Myżlałam że to przypadek, tłumaczył że to jego super organizm zwalczył przeziębienie, ale potem przyznał się co go postawiło na nogi- dwie tabletki Tabcinu w ciągu 8 godzin i było ok. Od tamtej pory mam go zawsze w domu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " grypa"

Przewiń na górę