• Autor
    Odp.
  • kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    już zdrowe że się użmiechają 😀 ?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    a coż z leków homeoopatycznych polecacie?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ostatnio spotykamy sie z coraz lepiej zorientowanymi pacjentami… czasem mądrzejsi od lekarzy są…
    moze to i dobrze???
    [usunięto_link] polecam…

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    tak tabcin okazuje sie niezawodny ciesze sie ze znalazlam lek ktory w pelnie pomaga mi podczas choroby:) zdrowe i bardzo usmiechniete kawusiu:)

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    My również sie cieszymy 🙂

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    a czy jest tabcin w proszku? taki rozpuszczalny? 😕

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    yyyyy…. niesłyszałam, niewidziałam ale zajzyj moze na [usunięto_link] tam sa wszystkie informacje o leku… takie jak na ulotce i nie tylko… powinnas znaleźdz odpowiedz.

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Z tego co wiem nie ma tabcinu w proszku, ale przecież jak wynika z ulotki to jet płyn zamknięty w kapsułce która szybko się rozpuszcza.Sąsiadka swojemu synkowi (ma 7lat), który twierdzi że „nie da się tego połknąć”, rozcina kapsułkę i wlewa zawartożć do soku malinowego. podobno nic nie czuć, a da się zażyć.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    o prosze a to Ci dopiero spryciula!
    trzeba wyprobowac 🙂 swietny pomysł. w przypadku zykłej tabletki nie dałoby sie tak zrobic 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    pomysl jest suuuuper to prawda tylko z tabcinem da sie tak zrobic czy moze sa jeszcze jakies inne zelowe kapsulki??

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    a czego to mamy nie wymyżla… a swoja drogą skoro ten tabcin ejst taki skuteczny i mozna go juz dzieciom podawac to dlaczego nie ma na rynku jakies formy tego leku ktora byłaby atrakcyjna dla dzieciakow? nie wiem? kolorowe kapsułki? rozne smaki?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    @Bańka wrote:

    a czego to mamy nie wymyżla… a swoja drogą skoro ten tabcin ejst taki skuteczny i mozna go juz dzieciom podawac to dlaczego nie ma na rynku jakies formy tego leku ktora byłaby atrakcyjna dla dzieciakow? nie wiem? kolorowe kapsułki? rozne smaki?

    ogolnie tabcin ma fajna postac bo zelowych, niebieskich, latwych do polkniecia kapsulek z plynna substancjja w srodku wiec mysle ze dla dzieci taka kapsulka bedzie sie dobrze kojazyc i nie bedzie zaddnego problemu z polykaniem:)

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    pomysl jest suuuuper to prawda tylko z tabcinem da sie tak zrobic czy moze sa jeszcze jakies inne zelowe kapsulki??

    Myżlę że wszystkie kapsułki można tak podać, ale to zależy czy nie jest zalecane popicie wodą. Bo z wodą to chyba nieszczególnie dobre musi być. 😛 Tabcin nieźle wygląda chociaż niektóre dzieciaki (jak np. syn mojej siostry) twierdzą że tabletek nie da się połknąć bo się przyklejają do gardła i później przeszkadzają. Ile my się narozkruszałyżmy i narozpuszczałyżmy żeby jakiż lek mu podać.Swoją drogą niezły jest też trik z dolaniem zawartożci kapsułki do serka homogenizowanego. sposób wyprubowany.

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    dobre dobre…
    jakie ejszcze te pomysły z tabcinem macie?
    ja jakis notatnik zaloze… zeby meic na rozne okazje rozne sposoby 🙂

    kawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    kolor niebieski kapsułki juz jest interesujący dla dzieciaków – dla mnie to istny matrix 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " grypa"

Przewiń na górę