Grypa żołądkowa? Zatrucie.. niestrawnożć?

  • Autor
    Odp.
  • marcinkowa25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Witam :!:. Uwielbiam jedzenie i przyznaję się, że jest to zdrowe i niezdrowe jedzenie. Sprawiało mi przyjemnożć do pewnego czasu. :(Niedziela rano. Wstałam z łóżka i już po sobie czułam, że jest coż nie tak. Zjadłam żniadanie, taka sama porcja jak każdego dnia. Po czym wydawało mi się, że mój brzuch staje się większy, nadęty. Niekomfortowe i dziwne uczucie no i przede wszystkim ból brzucha. Wymioty również wystąpiły. W pierwszej chwili pomyżlałam, że zatrułam się jedzeniem w barze (bo nie wyglądało ono bardzo zachęcająco), które zjadłam poprzedniego dnia. Ale sytuacja ta powtarza się od 3 dni. Co mi jest? Mam nadzieję, że to nic poważnego, bo jest to strasznie męczący ból brzucha.

    misia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    witam myżle że może to być taki wirus pięcio dniowy ostatnio w moim rejonie grasuje włażnie objawia się wymiotami ból brzucha i biegunka jak przy grypie jelitowej a po 5 dniach mija,ale dla pewnożci zawsze lepiej udać się do lekarza…pozdrawiam

    marcinkowa25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Witaj Misiu ❗ Moją pierwszą myżlą była włażnie grypa jel., która w moim przypadku gdyby utrzymała się 5dni to koszmar. I tak wiecznie brakuje mi czasu na wszystko. Na szczężcie nie była to grypa, tylko „zwykła” niestrawnożć. Muszę sobie z nią jakoż radzić. pozdrawiam Cię

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Zawsze w takim przypadku powinniżmy udać się do lekarza.
    Twoje objawy pokrywają się z opisanymi w artykule: [usunięto_link]
    Ale ostatecznie stwierdzić taką grypę może tylko lekarz. Wiele chorób ma podobne objawy i lekceważenie ich może być niebezpieczne. Łatwo pomylić różne choroby.
    Życzę zdrowia 🙂

    klaun
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja też radzę raczej wizytę u lekarza, w takich przypadkach lepiej jest dmuchać na zimne

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    konieczna jest wizyta u lekarza moga to być początki i objawy innej choroby

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Dobrze jest czasem przeczytać datę postu.Post był pisany ponad 2 lata temu.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    a dzięki rozpędziłam się i zagapiłam 😉

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Temat stary,ale problemy wcale nie.Takie choroby niestety wracaja jak bumerang-zwłaszcza niestrawnożć.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    no to tylko jedna rada przy takich rzeczach nie pijemy nic cieplego tylko bardzo zimnego najlepiej i bardzo malutkimi lyczkami nie zapominajmy ze trzeba sie nawadniac bo przy tego typu sensacjach bardzo sie odwadniamy;)

    Magda_F
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Po pierwsze nie istnieje coż takiego jak grypa żołądkowa 🙂

    Niestety wirusówka przewodu pokarmowego potrafi dać się we znaki, na pewno pić dużo wody, dużo jakichż probiotyków (duża dawka potrafi pomóc bardzo szybko), węgiel i inne standardowe- no i jak nie przechodzi to lekarz.

    Ogólnie aby nie powracało najważniejsza jest flora bakteryjna, której odbudowa potrafi trwać nawet rok. Do tego polecam stosować w tym czasie błonnik, i szybko oraz naturalnie można pozbyć się problemu.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A bierzecie w ogole jakież leki?
    Mówia tez ze czasami napicie sie coca-coli pomaga.Ale podobno tez nie jest zdrowa.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Uzupełnianie płynów,
    lekko strawne posiłki np.

    1 kleik ryżowy na wodzie, herbata
    2 suchary, serek wiejski, , herbata
    3 gotowana pierż kurczaka z marchewką, ziemniaki pure, herbata
    4 kisiel owocowy
    5 jajko na miękko, jabłko pieczone,pieczywo, herbata

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja to i próbowałam z cola,kisielem,mieta…
    I nic na dłuższa mete niestety nie pomaga.

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    W takich przypadku to koniecznie trzeba się wybrać do lekarza, bo to może byc jakaż poważniejsza sprawa. Ja to biorę w podobnych przypadkach ranigast, bo mam problem z kwasami żołądkowymi, i mi pomaga, ale nie wiadomo, o co chodzi u ciebie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Grypa żołądkowa? Zatrucie.. niestrawnożć?"

Przewiń na górę