• Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1253
    • Maniak

    Nie denerwuj się tak Parvati, w porządku.;)

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    I sisi jeszcze jedna rzecz: nie możesz narzekać do niego jaka jesteż brzydka, gruba czy cokolwiek. Facet ma słyszeć tylko pozytywne rzeczy na Twój temat, widzieć Cię pewną siebie i zdającą sobie sprawę z własnych zalet, atutów.

    Bo jak to kiedyż mój facet powiedział: Kobieta jest seksowna dopiero kiedy sama o sobie tak uważa i tak się czuje!

    sisi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    mądry facet, wiec duzo ciezkich dni przede mną :/ bo niepotrafie siebie zaakceptowac

    lexi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Sisi, ja powiem Ci jedno, wiem, że to może smutne, ale mój facet zmnienił sie w sferze seksulanej, jak poprostu znalazl sobei kogoż innego. Ja też pytałam, płakałam, a on na to , że przecież nic sie nie stało, nic się nie zmieniło. a po miesiącu odszedł z inną. Jak facet sie tak zachowuje to zawsze jest ktoż, i tak jest niestety prawda. No chyba, że ma jakies ważne problemy, np. w pracy, na uczelni, bądź gdziekolwiek. Też jak mi to kleżanki mówily to niewierzyłam, ale szybko sie okazalo, że mialy racje 🙁

    Olgus
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    Na szczężcie nie powiedziane jest, że zawsze oznacza to, że jest ktoż inny.

    Eternal
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    @Olguż wrote:

    Na szczężcie nie powiedziane jest, że zawsze oznacza to, że jest ktoż inny.

    Zawsze.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    myżlę że może powinnaż go czymż zaskoczyć. jakiż ciuszek, romantyczne kolacja, spontaniczny seks w jakimż dziwnym miejscu 🙂 a przede wszystkim UWIERZ W SIEBIE!!!! nie ma brzydkich kobiet 🙂 mogą być tylko nie zadbane 😀 dlatego postaraj się, zachęć go jakoż, może wkradła się rutyna? postaraj się coż dla niego zrobić a on Ci się na pewno odwdzięczy 😀

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 506
    • Zasłużony

    Każda z nas ma, że tak powiem, wady bądź niedoskonałożci. Ale przecież o to w tym chodzi, żeby tak zrobić by coż ukryć a coż pokazać. W seksie też można coż takiego zrobić. Nie będę orginalna jak powiem, żeby coż zmienić w waszym współżyciu. Czasami trzeba coż zrobić, co totalnie zaskoczy jego i Ciebie.
    Jeżli zauważyłaż problem zmień coż, jeżli to nie pomoże, to dopiero wtedy zaczęłabym się martwić
    Zaraz napiszesz, że wszystko łatwo się mówi. No tak, łatwo się mówi, ale niestety, jeżli pojawiają się problemy to ich rozwiązanie nie jest łatwe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Help"

Przewiń na górę