Herbaty czar :)

  • Autor
    Odp.
  • Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Hej dziewczyny! Lubicie ten napój? Ja uwielbiam dla mnie to coż cudownego móc napić się wieczorem filiżanki ulubionej herbaty 🙂 nawet sie zapisałam do Klubu Miłożników Dobrej Herbaty. A wy pijacie herbatę i jaką ?

    faranek22
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    najlepsza herbata to chyba EarlGrey
    EDIT:kowal2

    Arkadia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Uwielbiam herbatę: Imbir z pomarańczą, roibos z pomarańczą, to tak na lato, poza tym cynamonowa i earl grey.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Lipton Ice tea

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Zgadzam się z wami dziewczyny, herbata earl gery to pysznożci są normalnie 🙂 Ja uwielbiam na przykład dodać sobie plasterek pomarańczy do zaparzonego earl grey’a 🙂 ale czasem jestem leniwa wiec jak mam ochote na cytrusowy smak to kupuje wlasnie mandarynkowa dilmah 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Herata to herbata, jakos nigdy nie zwracalem uwagi jaka firma, aromat czy cokolwiek, pilo sie do kolacji lub sniadania i tyle 🙂

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Na zimę to ja polecam cynamonową dilmah. ja dodaje podgrzane wino i przyprawy korzenne. troche goździków i normalnie tak człowieka rozgrzewa że nie da się tego słowami opisac 🙂

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Mniam cynamonowa dilmah to jest coż pysznego 🙂 Nawet taki zimowy smak jak dla mnie bo nie wiem czemu zima kojarzy się z cynamonem jak dla mnie i to bardzo 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja lubię herbatę,szczególnie zimą.Ostatnio tak jak Mak polny polubiłam zieloną.Miałam pewne opory co do smaku,ale kupiłam taką sypką z suszonymi owocami i jest pyszna,choć jakoż wysusza,wiec pije tylko raz dwa razy dziennie.
    Czarną z karmelem albo wanilią:)

    [usunięto_link]

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Jeżli lubisz zieloną to spróbój tej cejlońskiej dilmah mogę ci powiedzieć z dożwiadczenie że nie wysusza. Ja też miałam ten problem z zielonym herbatami. Dopiero ta herbata tak na mnie nie działa.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli lubisz zieloną to spróbój tej cejlońskiej dilmah mogę ci powiedzieć z dożwiadczenie że nie wysusza. Ja też miałam ten problem z zielonym herbatami. Dopiero ta herbata tak na mnie nie działa.

    Ok,spróbuję.Dzięki i pozdr:)

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    I jak smakowała ta cejlońska zilona dilmah? Ja znowu sobie kupiłam 🙂 Polecam zmiodem i cytryną, to tak ostatnio poeksperymentowałam w tym temacie i takie połączenie znalazłam 🙂

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Uwielbiam typową czarną oraz pije codziennie zieloną 😀

    Trudy
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    No zielona cejlońska dilmah jest przepyszna 🙂 tez ją polubiłam ostatnio 🙂 ogólnie bardzo fajna w smaku 🙂

    Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    A piłyżcie zieloną herbatę z liżćmi mięty też Dilmah? Jest pyszna, ma delikatny a zarazem bardzo odżwieżający smak:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbaty czar :)"

Przewiń na górę