ile wydajemy na urode

  • Autor
    Odp.
  • wikta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 4
    • Bywalec

    wiitam chcialabym sie dowiedziec ile miesiecznie wydajecie na kosmetyki, rozne zabiegi pielegnacyjne itp itd 😀 ?? oczywiscie nie chodzi mi o dokladne kwoty tylko ”ogolem” 😉

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Na zabiegi pielęgnacyjne nie wydaję ani grosza, bo wszystko robię sama. Nigdy nie byłam u kosmetyczki i iżć nie zamierzam.
    Trudno okreżlić ile miesięcznie wydaję na kosmetyki, bo każdy z nich kończy sie w inntm czasie. Nie mam jakiejż konkretnej listy produktów, które kupuję zawsze 1-go czy 10-go każdego miesiąca.
    Bardzo dbam o swoj wygląd, więc kupuję wiele kosmetyków zwłaszcza do makijażu. Nie kupuję Diorów, czy L’orealów, ale nie kupuję też samej taniochy. Czasem kupuję coż (np. kolejne cienie) , by poprawić sobie nastroj. Wole nawet kupić kosmetyk niż ciuch 😀

    kicitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja wydaje około 100 zł miesięcznie
    Raczej na kosmetyki, bo zabiegów (póki co) nie potrzebuję
    A jeżli chcesz więcej informacji, zajrzyj na strone *********
    Tam zobaczysz dokladnie ile i na co wydaję ja i ponad 2000 innych użytkowników 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ojj i to jest temat, na który odpowiedzi nie powinnyżmy udzielać. Szczerze, to jakbym się zastanowiła ile miesięcznie wydaje na kosmetyki, to chyba sama bym się przestraszyła i ucieła sobie wydatki w tej kategorii. A niestety my kobiety mamy słabożć do wydawania pieniędzy. Ale myżlę, że miesięczne wydaje 300 zł- taka granica.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    na urodę wydaję tylko na jakież toniki i żele do twarzy + deo + woda toaletowa i tyle

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja miesiecznie wydaje na kosmetyki ok 30 zł,ale ostatnimi czasy miałam problemy ze zdrowiem ( miałam zabieg pod narkozą ) wiec zapewne bede wiecej wydawała na kosmetyki jak i na zabiegi kosmetyczne,myżle ze wyrobie sie w 200 zł miesiecznie:)

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    dosyć sporo. myżlę, że było by tego ze stówkę.
    to znaczy same kosmetyki.

    a tak to jeżli chodzi o rzeczy z kategorii zabiegi to około 10 zł na hennę rzęs.

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Ostatnio jakaż niewiele, ale zwykle jest to koło 100zł 🙂

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    to zalezy, staram się zmiescic w granicach 200zl, czasami wydaje mniej a czasami wiecej, więcje jesli konczy mi sie szampon (kupuje zawsze te przeznaczone do zabiegow profesjonalnych, drogie jak nie wiem co 🙁 ) czy perfumy,

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Myżlicie, że to ile wyadaje się na urodę ma wartożć wymierną? Czy cena kosmetyków decyduje o ich skutecznożci? Mam również pytanie o nieco innym charakterze, ale w tym temacie. Czy myżlicie że warto inwestowac w zabiegi terapeutyczne (a więc takie, które działają na ciało, ale i na umysł)?

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Tak naprawdę nie trzeba wiele. wystarczy dobry żel do twarzy tonik jakiż balsam i krem do twarzy. A reszta moze być tania lub zastapiona domowymi sposobami.

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    ostatnio jednego dnia wydałam 200zł 😉

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Raczej sporo;) ale powtarzam sobie 'jesteż tego warta’. I jakoż nie czuję się jakbym się oszukiwała;)

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja nawet nie chce liczyć ile wydaję na urodę, ale tak atrząc na wczeżniejsze lata to wydaje troszkę więcej, czego sie nie robi by być piękną:)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Jasne:) Można wydać nawet 10tysięcy jednego dnia na urodę:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ile wydajemy na urode"

Przewiń na górę