• Autor
    Odp.
  • onaion
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam. Spotykałam się dwa lata temu temu z chłopakiem.. ale uważałam wtedy, że jest dla mnie za stary (8lat różnicy), teraz bardziej patrzę na uczucia, niż na wiek! Było nam rewelacyjnie! Nie chodziliżmy ze sobą, ale bardzo dużo czasu razem spędzaliżmy… i stwierdzilam, że to koniec, że lepiej jak nic wielkiego nie powstanie. Ma dziewczynę od ponad roku. Nie pozwala mu spotykać się z żadnymi dziewczynami, a w szczególnożci ze mną! nawet nie może pisać smsów.. Ponad rok sie nie odzywał, nie pisał, bo przecież mu zabroniła, dopiero od paru miesięcy zaczął się odzywać.. i mowi, że nie może zapomnieć, że żnię mu się ciągle itd… Wiem, że on coż czuje do mnie, a ja do niego…
    Macie na to jakież lekarswto ? by się wyleczyć, by zapomnieć czy.. odnowić to co kiedyż było?

    kaja12
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Nie wyleczysz sie ani nie zapomniesz tak latwo potrzeba czasu.Ale Ty musisz sobie zadac pytanie czy chcesz odnowic ten zwiazek czy zapomniec?>

    Minou
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Pomyżl czy chciałabyż być z facetem, który robiłby to samo Tobie, co swojej dziewczynie. Oszukuje ją, nie jest z nią uczciwy… gdyby naprawdę coż do Ciebie czuł, to najpierw by zerwał znajomożć z tamtą, by mieć u Ciebie szansę. Tak zostawia sobie otwarte drzwi… facet bez jaj

    onaion
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ostatnio mi napisał, że do końca tego roku za wszelka cenę mnie odnajdzie, bo nigdy nie zapomni…i .. 'jak z Tobą rozmawiam to jest pełen szczeżcia. Jesteż takim moim przyjacielem, że jakbyż złapała mnie za rękę to poszedłbym za Tobą w ogień. To słowo przyjaciel nie pasuje, bo to jednak coż więcej.’
    …i co teraz ?

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Zerwij kontakt z tym facetem i koniec. Ma inną dziewczynę, a Tobie wypisuje głupoty. Jest nieodpowiedzialny. Jeżli już nic nie czuje do tamtej kobiety, powinien skończyć tamten związek i dopiero później Tobie zawracać głowę. Daj sobie z nim spokój, bo skończysz prędzej czy później jak jego poprzednia partnerka.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    bardzo jestem za Afro_Disiac… mówi od serca i… nawet rezolutnie…

    afro… możemy pogadać, tu Twój niezłomny Hard 😀 życzę pysznej Wielkanocy! cmok!

    onaion
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziękuję bardzo 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dziękuję bardzo 🙂

    spoko 😉 Hard życzy Ci, Onai, szczężcia i… więcej odwagi 🙄

    a Izaczkowi dodatkowo > nieżmiałą propozycję: zatańczysz ze mną? 😀

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    To co ten facet pisze,żwiadczy tylko o nim. Gdyby mu tak zależało t czy byłby z inną dziewczyna? Nie wydaje mi się,po prostu che mieć 2 i jedna z Was jako alternatywę. To nie jest do końca w porządku,najlepiej będzie jak zaprzestaniesz się z nim kontaktować.

    onaion
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    On nie chce mieć dwóch naraz.. 🙂

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie facet chce mieć Ciebie, jakby nie wyszło mu z tamtą .. ;/A to jest po prostu straszne :/ Radziłabym zakończyć ta znajomożć. I w żadnym wypadku nie mówić co czujesz do niego..

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jak dla mnie facet chce mieć Ciebie, jakby nie wyszło mu z tamtą .. ;/A to jest po prostu straszne :/ Radziłabym zakończyć ta znajomożć. I w żadnym wypadku nie mówić co czujesz do niego..

    no i Tarina walnęła w samo sedno 😉 mogę Cię zaprosić na herbatę? :-

    PS. a jak facet, Tarina umie czuć, co czują kobiety? :}}

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowcami :D. Facetowi mozesz powiedziec, ze najpierw niech uporzadkuje swoje sprawy, a pozniej zapuka do Ciebie, to wtedy sie namyslisz.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzic sie z przedmowcami :D. Facetowi mozesz powiedziec, ze najpierw niech uporzadkuje swoje sprawy, a pozniej zapuka do Ciebie, to wtedy sie namyslisz.

    słodka chatanoga, zgadzam się 😉 ale nie uważasz, że może być odwrotnie? 😀

    nina1234
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Nie zawracaj sobie nim głowy nie jest wart skoro ma inną i zarywa do ciebie to jest żwinią ,pomyżl jak byż się czuła na miejscu tej kobity gdy ona się o tym dowie będzie ciebie za to obwiniać.On nie dojrzał do miłożci bo w miłożci nie chodzi tylko o sex ale i o zaufanie.Jeżeli zawraca ci głowę a nie zakończył tamtego związku to nie jest wart miłożci,a zdrada bardo boli .Czy mogłaż by mu zaufać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ja czy ona?"

Przewiń na górę