• Autor
    Odp.
  • bialoglowa8
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link]. Mają tam sporo różnych suplementów wspomagających odchudzanie 🙂

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    oj tak, to najlepszy i sprawdzony sposób, tylko przydałoby się coż na silną wolę, ja jak zaczynam to po tygodniu się łamię…:(

    adamina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Myżlę, że nie ma lepszego sposobu na odchudzanie niż prawidłowo skonstruowana, zbilansowana i indywidualnie dobrana dieta. Najlepiej pójżć do dietetyka. Jeżeli komuż brakuje czasu lub szkoda mu pieniędzy, to może sobie kupić dietę online w internecie. Mogę polecić [usunięto_link]. Dieta jest tania, smaczna i skuteczna. Ogólnie przygotowują ją absolwenci dietetyki z WUMu.

    MalyImbryczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Najlepszy na chudnięcie jest ruch połączony z odpowiednią dietą;) tylko nie żadne głodówki, a dobrze i odpowiednio zbilansowane posiłki, tak aby niczego w diecie nie zabrakło;) jak nie jesteż pewna jak przygotować takie posiłki, to możesz skorzystać z cateringu dietetycznego, ja zamawiam na dietering.com ale to wiadomo, zależy gdzie mieszkasz;) do tego możesz dołożyć basen lub bieganie, efekty daje również skakanka, a z domu wychodzić nie trzeba, ja osobiżcie preferuję skakankę i basen od czasu do czasu;) skaczę około 1000-1200 skoków i potem trochę się rozciągam, żeby nogi mi się za bardzo nie umiężniły;D

    Linor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    racjonalne ćwiczenie plus ćwiczenia fizyczne i bęidze dobrze

    mariankako
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Podstawa to dieta, żadne tabletki nie są w stanie pomóc jeżli nasze pożywienie, czyli paliwo naszego organizmu nie jest włażciwe.

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Proces odchudzania nigdy nie jest prosty ,wymaga czasu i zazwyczaj jest bardzo złożony,wymaga czasu jak i diety,aktywnożci fizycznej. Bez tego ani rusz.

    Dianna_B
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ruch jest ważny, na pewno da lepsze rezultaty niż biernożć przed telewizorem jednak nie zawsze można sobie na nią pozwolić. Ja akurat pracuje do wieczora. Wieczorem już sił nie starcza ale to nie znaczy że się nie odchudziłam. Postawiłam na dietę. Nic specjalnego. Zwykłe ograniczenia posiłków po godzinie 16. Jem to co uważam za zdrowe. Ograniczam więc potrawy tłuszczowe, słodycze. Jak jestem głodna a wiem że jeszcze nie pora na posiłek to pije dużo wody. Efekty miałam na takiej prostej diecie ale nie zadowalające. Dlatego skusiłam się na suplement diety na
    odchudzanie który miał wspierać moją walkę z otyłożcią. W połączeniu z moją dietą osiągnęłam 2x lepsze rezultaty. Polecam, na prawdę warto w coż takiego zainwestować. odsyłam zainteresowanych na [usunięto_link]

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Nie ma skutecznego odchudzania bez odpowiedniego treningu. Ćwiczenia pozwalają bowiem na doprowadzenie do szybszej redukcji masy ciała. Zwiększają wydatek energetyczny, dzięki czemu organizm musi czerpać energię z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Jeżli chcesz schudnąć skutecznie, warto o kilku zasadach. 😀 😀 Pozbycie się nadmiaru kilogramów sprawia zazwyczaj wiele kłopotów. To proces wymagający czasu, cierpliwożci i rygorystycznego przestrzegania zaleceń dietetycznych. Prawidłowe odchudzanie powinno łączyć w sobie stosowanie diety niskokalorycznej w połączeniu ze zwiększeniem aktywnożci fizycznej.
    Mi udało się dzięki programowi diety Cambridge, naprawdę warto, schudłam już 10 kilosów i cały czas lecę na wadze ale rozsądkiem jupi

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    dobra dieta i dużo ćwiczeń 😉

    galerko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    mój chłopak gdzież w filmikach na YT znalazł info ze należy pić naprawdę mnóstwo wody, zaczął rzeczywiżcie pić po 4 litry dziennie mniej więcej i miesiąc czasu a on ma -7kg… aż sama nie wierze ale tak jest 😀 tez sie zaczelam do tego stosowac 🙂

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mój chłopak gdzież w filmikach na YT znalazł info ze należy pić naprawdę mnóstwo wody, zaczął rzeczywiżcie pić po 4 litry dziennie mniej więcej i miesiąc czasu a on ma -7kg… aż sama nie wierze ale tak jest 😀 tez sie zaczelam do tego stosowac 🙂

    wiesz, jest coż takiego jak zatrucie wodą, na to się umiera, więc nie przesadzałabym z tym piciem….

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    Jak chudnąc?

    z głową
    najpierw zastanów się, dlaczego przytyłaż, co do tego doprowadziło

    zmień sposób odżywiania, ale nie na hura jakaż dieta- małymi kroczkami wyeliminuj złe nawyki, czasem coż eliminując, innym razem zastępując zdrowszym rozwiązaniem

    wprowadź ruch
    znajdź aktywnożć, która sprawia Ci przyjemnożć
    możesz ćwiczyć do filmów z Youtuba, ale najbardziej wskazana będzie aktywnożć aerobowa, bo tylko taka pomoże spalić kalorie i tłuszczyk- wystarczy choćby chodzenie z kijkami, ale to ma być naprawdę szybki marsz

    nie rób wszystkiego na raz, bo poczujesz się ograniczana i w końcu zrezygnujesz
    a tu chodzi o długotrwałe działanie- przecież nie chcesz schudnąć 5kg po to tylko, żeby po miesiącu odrobić je z zapasem
    trzeba po prostu troszkę zmienić siebie i swoje życie, schudnięcie będzie efektem ubocznym

    Katie45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    trzeba po prostu troszkę zmienić siebie i swoje życie, schudnięcie będzie efektem ubocznym

    Bardzo fajnie opisałaż to jak schudnąć. Zgadzam się z tym w 100%:-) Dziwią mnie ludzie, którzy rzucają się na wymyżlne diety, zażywają różne tabletki odchudzające czy inne dziwne specyfiki ale nic nie zmieniają w swoim funkcjonowaniu. Nie tędy droga. Przecież nie chodzi o to żeby stracić kilogramy a jednoczeżnie zrujnować sobie zdrowie. W ostatecznożci jak coż nie idzie, to można skonsultować się z [usunięto_link] czy innym fachowcem od odżywiania. Sporo powstało w ostatnim czasie różnych gabinetów itp.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    ale łatwiej jest uwierzyć złudzeniom i wyobrażeniom o czymż, niż po prostu wziąć się za robotę- tutaj akurat pracę nad sobą, zmianę nawyków żywieniowych, dodanie aktywnożci, która nam odpowiada….

    szczerze, to grubasek, które jedzą na żniadanie jogurt i dwa listki sałaty, ileż tam schudną, a później znowu tyją- nawet mi już nie żal
    dostęp do wiedzy jest, wszystko kwestia tylko naszego chcenia i uczciwego podejżcia do problemu

    sama byłam wielka, wiem jak to jest
    schudłam, wagę utrzymałam, chociaż to jeszcze nie był ideał
    teraz chcę powalczyć do końca, robię to mądrze, efekty są, i co najważniejsze- zostaną

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak chudnąć?"

Przewiń na górę