Jak kobiety odczuwają podniecenie?

  • Autor
    Odp.
  • Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Bo u facetów jest prosta rzecz, fiutek stanie i może być. A jak Panie odczuwają chęć na seks?

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Robi się mokro 😉

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Jak umoczy wodą, też mokro!

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ale to coż innego…

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    u kobiet jest zupełnie inaczej, one poprostu oddychaja sexem, mysla bezprzerwy o nim, flirtuja nieustannie, jak nie slownie to gestami, spojrzeniami, usmiechami, wyłapuja co chwile spojrzenia samcow ktorych odczują w swoim zasiegu, zakladaja rozowy paseczek zeby odczuwac jak najwiecej spojrzen, gdzie sie nieporuszymy kontroluja nas, jestesmy ich cennym zrodlem energii, ktorej gdy chca zachlysnac sie caloscia zakanczaja flirt czyms wiecej a wszystko dzieje sie pod odpowiednim opakowaniem ze zdobylismy je, ze wywarlismy na nich wielkie wrazenie slowami, ze nalegalismy, w koncu , ze zrobily cos glupiego i przepraszaja za to, czasem poszukuja wiekszych doznan, alkochol, gwalty, to sa wszystko tajemnice szczelnie strzezone od poczatku dziejow, jestesmy dla nich balsamem dla ciala, sperma jest zrodlem energii, komorka jajowa jest otaczana milionami plemnikow, jest kobietą, a mezczyzni sa tymi plemnikami, wszyskto jest tak jak namalowala natura, sex wisi w powietrzu, jest podstawowym prawem zycia, reszta jak religie, cala otoczka, miłożć, zwiazek kobiety z mezczyzną, powstaly za sprawa jednego krotkiego slowa sex

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Ja chciałem się dowiedzieć co odczuwają kobiety gdy mają ochotę na seks? Czy odczuwają swędzenie, ciepło w kroku czy też jeczcze inne objawy.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    pragnienie seksu to tez sa pragnienia gdzie jest przemoc gdzie jest bol kobiety odczuwaja sex tak jaki potencjal sexualnosci nosza w sobie;)
    …..moga odczuwac kazdym wloskiem na skorze wciagac zapach w nozdrza i to je pobudza…..a moga miec czyst fizyczna chec na seks i miec w sumie uczucie podobne do faceta zrobi sie mokro zrobi sie dobrze i po sprawie cala rzecz ze czesciej kobiety odczuwaja pragnienie fizyczne nadajac i oczekujac jednoczesnie doznan psychicznych ..

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    .a moga miec czyst fizyczna chec na seks i miec w sumie uczucie podobne do faceta zrobi sie mokro zrobi sie dobrze

    Nie rozumiesz facetów 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    alez ja wcale nie staram sie ich rozumiec a jedynie miec ich wokol siebie 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    hehe 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    @Kowal wrote:

    hehe 😉

    zasmiala ksiezniczka szyderczo

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    @Kowal wrote:

    hehe 😉

    zasmiala ksiezniczka szyderczo

    Jeżli już to książę i nie szyderczo 🙂

    @izaczek wrote:

    ksiezniczka? Kowal płec zminiles? 😉

    Już tyle osób mi to napisało ,że chyba ogolę nogi 😀

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    taki tekst mi przyszedl do glowy z kabaretu jakiegos chyba ale swietnie pasowalo 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    taki tekst mi przyszedl do glowy z kabaretu jakiegos chyba ale swietnie pasowalo 😀

    Kabarety dobra rzecz 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    ogol ogol szybciej na basenie bedziesz plywal 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak kobiety odczuwają podniecenie?"

Przewiń na górę