• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Myżlisz,że przy jeździe na rowerze też ? :)[/url]

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    przy jezdzie na rowerze to jeszcze glowe by sie zdalo;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    przy jezdzie na rowerze to jeszcze glowe by sie zdalo;)

    Wtedy zakładam kask to nie ma potrzeby.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a ja nie bo glupio w nim wygladam i nijak sie ma to do kobiety i sex 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    E tam bezpieczeństwo ważne jak upadniesz i coż sobie zrobisz może już nie być ładnie. Nawet seksi babeczki muszą mieć kask w gotowożci 😉

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Mnie bardzo to interesuje aby zrozumieć kobietę. U mnie stanie fiutek to chcę do niej wejżć!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie bardzo to interesuje aby zrozumieć kobietę. U mnie stanie fiutek to chcę do niej wejżć!

    A jak się budzisz rano i musisz się odlać ? 😈

    Wiesz u kobiety fizycznie też co nieco się zmienia nie tylko u mężczyzny 😉

    @izaczek wrote:

    uuuu.. to niedobrze jak Ty tylko pałeczką myslisz, wybacz ale tak to zabrzmialo..

    Bo to forumowy czarodziej 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    moja kobieta – sorry – lubi jak jej wkładam i wpycham na chama palucha – ale tylko ja! 😈

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    odczuwaja przyjemnosci sexualne po cichu, nigdy niemowia o nich, chocby pod grozba zabicia niepowiedzialy by ze odczuwaly przyjemnosc sexualna z nieznajomego mezczyzny, to najpilniej strzezona tajemnica kobieca, ze w podniecenie ją moze wprawic tylko jej ukochany, bez wzgledu na okolicznosci szybko wypowiedza swoj wyuczony tekst bedacy czastka ich kamuflazu sexualnego, ze tylko ten jedyny, inni sie nie licza i namaluja serduszko ale pod tymi wszystkimi obrazami milosci i wiernosci kobiet kryje sie juz emocjonalny rozwoj sytuacji, avatar jest tylko naprowadzeniem i nie moze wzbudzac podejrzen, poniewaz kobieta ma pelne prawo, byc w danej sytuacji kim chce i mowic co chce, zaleznie jakie aktualnie ma przybranie zyciowe, ogolne przybranie kobiet to szanujaca sie znajaca swoja wartosc dziewica ktorej nieinteresuje nieznajomy mezczyzna.

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    bo jest sex kobiety mezczyzni i jedna planeta na ktorej sa i kazdy ma zmysly, chyba ze ktos ma zaslepione i wedlug niego kobieta nie moze klamac, nalezy sie jej szacunek, jest lepsza płcią, ktora tez niesluzy do rozumienia, wiec nawet niemozna probowac jej rozumiec i przyznawac racje kobietom nalezy, one ladnie namaluja obraz korzystny dla siebie a my mamy go zaakceptowac bo wtedy dostaniemy nagrode


    [cenzura]

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn nie są wzrokowcami i inaczej odczuwają samo doznanie przyjemnożci podczas seksu,to opiera się na zmysłach,grze wstępnej i pieszczotach które stopniowo przeradzają się w pożądanie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak kobiety odczuwają podniecenie?"

Przewiń na górę