• Autor
    Odp.
  • farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tak bo mnie nie kochał tzn. na poczatku nie był tego pewien, a potem po prostu nie wiedział jak mi to powiedzieć bo nie chciał mnie skrzywdzić, było mu mnie szkoda i wogóle. Jakbym sama tego z niego nie wyciągneła to pewnie jeszcze pare tygodni bym się męczyła 😕

    Miałam identycznie. Któregoż dnia odprowadzał mnie do domu nocą i zaczęłam poraz którys wypytywać o co chodzi, bo od trzech tygoni było dziwnie i inaczej i przyznam też szczerze, że sex-u tez nie było (ale to nie jest kluczowa sprawa!) no i sie chłopak wkońcu przełamał i mi powiedział, że mnie już nie kocha… nie chciał mnie ranić dlatego nic nie mówił, jakoż z czasem miało przyjżć… hehe… teraz jestem sobie i jemu wdzięczna, że się dłużej ze sobą nie męczyliżmy 😉 jesteżmy dobrymi znajomymi 🙂

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Hmm.. oni chyba wszyscy są tacy sami :wrrr: :wrrr:

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    a ja na to patrze teraz inaczej… wiem że na początku może być gorycz itp. ale w sumie można zrozumieć ich postępowanie… czy wy byżcie tkwiły z kimż kgo przestałyżcie kochać ? to raczej oczywiste… czasem warto postawić się w sytuacji drugiej strony 😉 zbyt wiele goryczy w większej ilożci kobiet… czasmi tak mi się wydaje…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak mam odebrac jego zachowanie??"

Przewiń na górę