• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ok, to jak będziesz chciała cos pozmieniać to wyżlij mi wymiary pomieszczenia a coż zrobie dla Ciebie 😀

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    😛 Dziękuje Izuż 😀
    P.S. jestem w pracy i klikam w przerwach jak szef nie widzi 😉

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    No to ładnie Kasiu!! Zaraz tam do niego zadzwonię i powiem co robisz 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    dzisiaj 5 godzin z 8 godzin pracy przesiedziałam przy kompie grając lub na forum 😕 nie lubie takich dni bo czas sie strasznie dłuży

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    sypialnia zaladowana ksiazkami 🙂 bo w koncu mieszkam jak lubie 😛 planuje pomalowac sciany na fioletowo 🙂 i kupic bordowa satynowa posciel 🙂 mam ladne rzezbione meble w kolorze gruszki kalifornijskiej, wiec powinno pasowac 🙂

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    W moim domu jeszcze długa droga, zanim będę mogła zastanawiać sie nad kolorem żcian. Wczoraj firma [usunięto_link] postawiła dookoła domu rusztowanie. W końcu widać, że coż się dzieje. Jesteżmy na etapie ocieplania żcian, póżniej zdejmiemy rusztowania i będzie można oglądać nasz domek (na razie tylko z zewnątrz).

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Własny dom super, pewnie masz kupę sprzątania..hehe 😉 Apropo ocieplania, znalazłam na blogboxie informacje o nowej formie grzewczej w domach. Może sie przyda;[usunięto_link]

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Podoba mi się ten pomysł z masą książek, fioletowymi żcianami itd. – sama bym tak chciała 🙂
    A ta pompa to raczej do nowo budowanych domów, prawda? Jesuu, nie znam się na tym w ogóle 😕 Nawet nie chcę myżleć, co to będzie, jak mnei przyjdzie się budować…

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Jak mieszkać? Przytulnie i wygodnie 🙂 Ale dla mnie najważniejsza jest atmosfera w domu; są mieszkania małe i niezbyt piękne, ale do których wszystkich ciągnie, bo wręcz emanuje z nich optymizm i uczucie 🙂 Taki ciepły, rodzinny domek 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No tak Alvel, coż w tym jest… Dom musi mieć klimat 🙂 Ale na to nie składa się tylko urządzenie, ale też gospodarze 😉

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Podoba mi się ten pomysł z masą książek, fioletowymi żcianami itd. – sama bym tak chciała 🙂
    A ta pompa to raczej do nowo budowanych domów, prawda? Jesuu, nie znam się na tym w ogóle 😕 Nawet nie chcę myżleć, co to będzie, jak mnei przyjdzie się budować…

    patunia z tą pompa ciepła to włażnie jest o tyle dobrze, że nie trzeba jej montować od podstaw w nowo budowanych domach, bo mozna ja podłaczyc do istniejących juz instalacji. Montaż podobno jest prosty i nie trzeba nic burzyć. Tu jest sporo o tym napisane: [usunięto_link]

    🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak mieszkać"

Przewiń na górę