• Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Po tym remoncie łososiowym nie boje sie eksperymentów 😀 polubilam kolorowe domu, bo mój dom zawsze był szary, moja mama bardzo lubi ten kolor. I tak jak wejdze sie do mnie do domu to na dole jest szaro 🙁 ale jak tylko wejdzie sie po schodach przez żółtą klatke schodowa na łososiowy hol do mojego zielonego pokoju to od razu człowiek bardziej radosny sie robi 😀
    Poza tym bardzo lubie brązowo-beżowe wystroje wnetrz… ale na to to będę musiała poczekać do mojego mieszkania 🙄

    No tak kolory bardzo intensywnie działają na podżwiadomożć

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    łosoż, pomarańcz pastelowy, beż i wrzos to moje ulubione kolory. Mam teraz pokoj w którym jesna żciana jest jasno fioletowa a druga wrzosowa. Wyglada uroczo.

    Zawsze chyba ładniej wygląda mieszkanie jak ma kolorowe żciany. Zółty szary i biały to za czasów mojej babci były ładne 😉

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    łosoż, pomarańcz pastelowy, beż i wrzos to moje ulubione kolory. Mam teraz pokoj w którym jesna żciana jest jasno fioletowa a druga wrzosowa. Wyglada uroczo.

    Zawsze chyba ładniej wygląda mieszkanie jak ma kolorowe żciany. Zółty szary i biały to za czasów mojej babci były ładne 😉

    hahahah dobrze powiedziane

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja nie lubie fioletowych żcian 😕 wogle fioletowegpo nie lubie, pewnie dla tego ze bardzo do mnie nie pasuje 🙁

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Każdy ma swoje kolory. ciemnego fioletu nie lubie – a moja chrzeżnica pokój ma pomalowany na trzy kolory: ciemny fiolet, pastelowy zielony i fiołkowy. Fiołkowy uwielbiam tak jak wrzosowy i kolor jasnego bzu. 😛

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Moi teżciowie mają biało-fioletowa sypialnie 😕 Oczywiżcie to teżciowa wybierała kolory.. Wiem jedno-nie zrobie czegoż takiego mojemu przyszłemu mężowi, o kolorze sypialni zadecydujemy razem 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ale fiolet z białym to chyba ładne połączenie…? 🙂

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    Ale fiolet z białym to chyba ładne połączenie…? 🙂

    EEEE tam 😈

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Hm, biel i fiolet… 😡 zalezy od gustu oczywiżcie. Mnie sie niepodoba to połączenie 🙄

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Wszystko zależy na pewno od intensywnożci koloru. Są rózne odcienie fioletu. Może ja nie jestem aż taka wymagająca 😉

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Ja lubie kolory cieple, losos, lagodny pomarancz……i duzo obrazow, ktore tez sa „cieple”, wtedy nawet zima czuje sie swietnie, bo mam wrazenie, ze ze wszystkich stron swieci slonce.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ja równiez bardzo lubie ciepłe kolory 🙂 beże połączone z brązami….
    A tak poza tym to włażnie uczę się projektować wnętrza.. zabawa żwietna, szkoda tylko, że moich pomysłów raczej nigdy nie wykorzystam, no może poza własnym domem..

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja równiez bardzo lubie ciepłe kolory 🙂 beże połączone z brązami….
    A tak poza tym to włażnie uczę się projektować wnętrza.. zabawa żwietna, szkoda tylko, że moich pomysłów raczej nigdy nie wykorzystam, no może poza własnym domem..

    najlepiej uczyć sie we własnym domu, projektować zmieniać, poprawiać. A może w przyszłożci będziesz projektowała dla innych kto wie…

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Wątpie Kasiu, czasem same pomysły nie wystarczają, abyzostać projektantem wnętrz trzeba skończyć ASP. Co prawda są teraz programy komputerowe do tego (włażnie się jednego ucze), ale to nie wystarczy..

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Iza może nie wystarczy zeby zostac projektantem ale wystarczy żeby pomagać znajomym, przyjaciołom itp. a praktyka czyni mistrza

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak mieszkać"

Przewiń na górę