• Autor
    Odp.
  • sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Tez tak mi sie wydaje, ze od raz cos kolejnego zrobia. Mysle, ze wybiora jeden z dwoch tematow, ktore sa obecnie na stronce – dj, malarstwo. I pewnie zaczna dodawac info o innych rzeczach, o ktorych mowia w zapowiedziach parkour, spoorty ekstremalne, graffiti itd. 😉

    OlgaMiejska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    no i super, malarzom jest bardzo trudno sie wybic, to jednak bardziej niszowe niz dj`ing czy graffiti.

    To prawda. Z malarstwem bywa naprawdę ciężko. Mam wielu znajomych z ASP, którzy teraz ledwo wiążą koniec z końcem. Tymaczasem ja poszłam w murale i graffiti i teraz posiadam dobrze prosperującą firmę [usunięto_link] która żwiadczy tego typu usługi.

    To wszystko pokazuje, że warto dążyć do realizacji swoich pasji, ale warto też zwracać uwagę co jest aktualnie modne na rynku.

    Pkarny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Muzyki słucham, ale nie tańsze. Na całe szczeżcie dla mojej dziewczyny, bo dobrze mi to nie wychodzi.

    Rolechnowicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Muzyka nie zawsze łączy się z tańcem. Znam osoby, które mimo dobrego słuchu muzycznego nie potrafią tańczyć.

    SandrekW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jest tu ktoż, kto tańczy profesjonalnie?

    Hankowna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Muzyka nie zawsze łączy się z tańcem. Znam osoby, które mimo dobrego słuchu muzycznego nie potrafią tańczyć.

    Ja wole posłuchac dobrej muzyki w jakims pubie przy piwie czy drinku na jakimż posiedzeniu ze znajomymi…chociaz tańczyć umiem 😉

    vietom
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Kiedyż nie lubiłam tańczyć, ale odkąd zapisałam się na lekcje salsy i pole dance, zmieniłam zdanie!

    dunsee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    W tym roku zapisałem się z moją dziewczyną na lekcje tańca towarzyskiego, ale nie do końca nam to wychodzi. Chyba nie jesteżmy do tego stworzeni.

    robertos1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bardzo lubię tańczyc. Taniec to moje hobby.

    kruppssa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A kto nie lubi tańczyć ? taniec to jest życie !

    Mlodziaczka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja ostatnio dołączyłam na lekcje zumby, moze nie jest to standardowy taniec ale mi się bardzo podoba:)

    Karmazynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kochane! Co sadzicie o tancu jakim jest bachata? Ten taniec ociekajacy seksem bardzo mi sie podoba, ale moj kochany sie wstydzi (choc mowi ze nie ma czasu) i nie chce sie zapisac ;)!

    juljulek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja bym też się wstydził 😛 nie lubie tańczyć na trzeźwo ;D

    Michalinae
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Kocham muzykę i taniec. Wprost nie wyobrażam sobie bez nich życia. Te dwa elementy sprawiają że odpoczywam, regeneruję swoje siły, nie myżlę o problemach i kłopotach. Z całą pewnożcią muzyka i taniec ważne są w naszym codziennym życiu:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak muzyka to i taniec…"

Przewiń na górę