jak muzyka to i taniec…

  • Autor
    Odp.
  • pollyanja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Taniec jest doskonałym lekiem na stres, złożć i wszelkie negatywne uczucia, można odreagować dając z siebie wszystko na sali treningowej.
    Najlepiej odreagowuje mi się tańcząc dance hall, new style i jazz, ale lubię też salsę i tango argentino 😀

    a i chciałam jeszcze dodać, że taniec jest dobry nie tylko na smutki, ale także pozwala wypracować zdrową i zgrabną sylwetkę, a przecież lato przed nami i czas zrzucić kilka zimowych kilogramów ;]

    Pozdrawiam 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Taniec jest doskonałym lekiem na stres, złożć i wszelkie negatywne uczucia, można odreagować dając z siebie wszystko na sali treningowej.
    Najlepiej odreagowuje mi się tańcząc dance hall, new style i jazz, ale lubię też salsę i tango argentino 😀

    Uwielbiam tańczyć, choć chyba nie jestem jakimż tam maestro… Nauczysz mnie czegoż, Pollyanja? Chętnie się poddam Twoim poleceniom 😉 Co zatem proponujesz 😀 ? Już się nie mogę doczekać…

    [usunięto_link] wrote:

    Pozdrawiam 🙂

    Ja Cię też! Jarzysz? No to potańczmy przy zamglonym ożwietleniu – może umkną moje błędy przy Tobie 😛

    pollyanja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Mam już partnera do tańca, a uczę tylko osoby polecone przez znajomych…
    poza tym Twój post brzmi trochę jak oferta matrymonialna, a takie mnie nie interesują 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    taniec to kawalek mojego zycia. nie wiem czy odprezajaco. zalezy co sie tanczy. raczej pozwala uwolnic emocje, wyrazic sie, pokazac charakter i to czego nie da sie wypowiedziec

    kolega
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja także uwielbiam tańczyć. Dużo swojego wolnego czasu, który ostatnio jest bardzo ograniczony pożwięcam na taniec. Czymże byłoby życie bez parkietu..

    singlelady
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Pokochałam taniec po rozstaniu z facetem. Byłam zdołowana, smutna, bez celu i postanowiłam wtedy w coż zainwestować mój czas, skądż czerpać pozytywną energię. No i poszłam na letnie warsztaty w Poznaniu. Spotkałam tam tylu różnych ludzi, matki, które wysłały dzieci na wakacje, yapracowanych, którzy w tańcu odpoczywali. Dużą grupa byli też single, którzy tak jak ja chcieli poznać coż nowego , nawiązać ciekawe znajomożci. Ja na tych warsztatach zakochałam się, nie tylko w tańcu, ale też we wspaniałym człowieku. Podczas tańca znalazłam partnera na całe życie!!!!

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja również uwielbiam taniec :). Jakie byżcie polecali szkoły tańca? Nowy rok się zaczął i zastanawiam się gdzie by pójżć :).

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    nie umiem tańczyć :/

    Loczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie uczęszczam do żadnej szkoły tańca ani nic w tym stylu 😛 hhe
    poprostu stawiam na dyskoteki..można tanczyc z kim sie chce i jak sie chce, jest to najlepszy sposób na odreagowanie po całym tygodniu..

    'Wyginam żmiało ciało’ 😛 haha xD

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    taniec to swietne odprezenie, relaks. dla tych, ktorzy chca to robic nie tylko dla siebie zajrzyjcie tutaj [usunięto_link]
    sami faceci, musza tam tez pojawic sie jakies mlode kobiety:d

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    taniec to swietne odprezenie, relaks. dla tych, ktorzy chca to robic nie tylko dla siebie zajrzyjcie tutaj [usunięto_link]
    sami faceci, musza tam tez pojawic sie jakies mlode kobiety:d

    Oj juz nie przesadzaj, ze sami faceci. Jest ich az (uwaga!) 3. Mysle, ze to nie jest az tak bardzo szowinistyczne jak zabrzmialo 😀

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    taniec to swietne odprezenie, relaks. dla tych, ktorzy chca to robic nie tylko dla siebie zajrzyjcie tutaj [usunięto_link]
    sami faceci, musza tam tez pojawic sie jakies mlode kobiety:d

    Moim zdaniem masz racje. My jestesmy gorsze? Ja wiem, ze beatbox, dj, breakdance kojarzy sie od razu z mezczyznami, no ale bez przesady. Kobiety tez to robia, wiec ja jesten jak najbardziej za ta inicjatywa do zebrania grupki ludzi, ktorzy kochaja swoja pasje. 🙂

    Iweta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    taniec to swietne odprezenie, relaks. dla tych, ktorzy chca to robic nie tylko dla siebie zajrzyjcie tutaj [usunięto_link]
    sami faceci, musza tam tez pojawic sie jakies mlode kobiety:d

    Oj juz nie przesadzaj, ze sami faceci. Jest ich az (uwaga!) 3. Mysle, ze to nie jest az tak bardzo szowinistyczne jak zabrzmialo 😀

    tylko 3, ale to jest tutaj 100%:>!

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    no i super, malarzom jest bardzo trudno sie wybic, to jednak bardziej niszowe niz dj`ing czy graffiti.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak muzyka to i taniec…"

Przewiń na górę