• Autor
    Odp.
  • Marlenqa33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Zgadzam się że jak i muzyika to i taniec 😉 -> poprostu uwielbiam Lady Gagę. nie dożć że można sobie potańczyć to jeszcze posłuchać. Chciałabym jechać na jej koncert do Gdańskiej Areny ale nie wiem czy uda mi się zdobyć bilet 🙁

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    taniec to swietne odprezenie, relaks. dla tych, ktorzy chca to robic nie tylko dla siebie zajrzyjcie tutaj [usunięto_link]
    sami faceci, musza tam tez pojawic sie jakies mlode kobiety:d

    Oj juz nie przesadzaj, ze sami faceci. Jest ich az (uwaga!) 3. Mysle, ze to nie jest az tak bardzo szowinistyczne jak zabrzmialo 😀

    tylko 3, ale to jest tutaj 100%:>!

    Haha 😀 To jak ci tak bardzo to przeszkadza to wyslij zgloszenie do tego beatboxu. Masz troche czasu, pocwicz i pokaz, ze kobieta tez moze 😆

    Iweta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zobaczycie, ze jak bedzie wiecej takich inicjatyw, to bedzie conajmniej 33,3% kobiet 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    taniec to swietne odprezenie, relaks. dla tych, ktorzy chca to robic nie tylko dla siebie zajrzyjcie tutaj [usunięto_link]
    sami faceci, musza tam tez pojawic sie jakies mlode kobiety:d

    Oj juz nie przesadzaj, ze sami faceci. Jest ich az (uwaga!) 3. Mysle, ze to nie jest az tak bardzo szowinistyczne jak zabrzmialo 😀

    tylko 3, ale to jest tutaj 100%:>!

    Haha 😀 To jak ci tak bardzo to przeszkadza to wyslij zgloszenie do tego beatboxu. Masz troche czasu, pocwicz i pokaz, ze kobieta tez moze 😆

    hehe, no moze jeszcze zdaze zostac gwiazda beatboxu, troche czasu mam do stratu;)

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Skoro to jest temat z tancem to moze zacznij jeszcze breakdanca tanczyc i pokaz im, ze breaka kobiety tez potrafia haha 😀

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Pewnie, ze potrafia. O wiele czesciej widac tanczaca breaka czy inne pochodne style tancow kobiete niz beatboxujaca. 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    a mi sie bardziej zdaje ze [usunięto_link] ze to dla beatbox’iarzy jest!?

    poki co, bo tylko dla nich uruchomili zgloszenia, ale bedzie wiecej, w koncu nawet malarz promuje projekt:>

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    a mi sie bardziej zdaje ze [usunięto_link] ze to dla beatbox’iarzy jest!?

    Filmiki sa 3 na stronie – beatboxer, dj, malarz. Zdecydowanie nie tylko dla grajacych buzia 😛

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    a mi sie bardziej zdaje ze [usunięto_link] ze to dla beatbox’iarzy jest!?

    Filmiki sa 3 na stronie – beatboxer, dj, malarz. Zdecydowanie nie tylko dla grajacych buzia 😛

    mysle, ze swietny bedzie final imprezy, pewnie polacza swoje sily laureaci tych roznych dziedzin.

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    A wiecie moze kto bedzie w jury tego konkursu? Ktos znany?

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A wiecie moze kto bedzie w jury tego konkursu? Ktos znany?

    Beda, beda znani 😀 Zgas, L.U.C, Tik Tak wiec bardzo znani 😀

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no to jury przede wszytskim znane, ale i z dobrym gustem;)
    a wiec mam nadzieje, ze beda mieli w kim wyboerac;)

    angela1
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 5
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    a mi sie bardziej zdaje ze [usunięto_link] ze to dla beatbox’iarzy jest!?

    Filmiki sa 3 na stronie – beatboxer, dj, malarz. Zdecydowanie nie tylko dla grajacych buzia 😛

    mysle, ze swietny bedzie final imprezy, pewnie polacza swoje sily laureaci tych roznych dziedzin.

    Miejmy nadzieję, że będzie co oglądać

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    a mi sie bardziej zdaje ze [usunięto_link] ze to dla beatbox’iarzy jest!?

    Filmiki sa 3 na stronie – beatboxer, dj, malarz. Zdecydowanie nie tylko dla grajacych buzia 😛

    mysle, ze swietny bedzie final imprezy, pewnie polacza swoje sily laureaci tych roznych dziedzin.

    no efekt ten mnie ciekawi? w jaki sposob mozna polaczyc te dziedziny i co z tego bedzie.
    i kiedy?

    ja bym zorganizowala taki calodniowy jam hip-hopowy, wtedy w ciagu dnia zaprezentuja sie grafficiarze, malarze itd. w tle bede beatboxowac, grac dj`e.
    mysle, ze cos takiego sie odbedzie.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Zuziaczek wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A ja sie zglosze! 🙂 Przejrzalam stronke, i co mi sie podoba nie ma narzuconych ograniczen, nie musi byc tylko taniec, muzyka. Ja wysle moje prace (maluje obrazy). Z szans trzeba korzystac:)

    a mi sie bardziej zdaje ze [usunięto_link] ze to dla beatbox’iarzy jest!?

    poki co, bo tylko dla nich uruchomili zgloszenia, ale bedzie wiecej, w koncu nawet malarz promuje projekt:>

    ciekawe kiedy beda kolejne etapy?

    no nikt tego nie wie:p trzeba sledzic na stronie, ale mysle, ze jak skonczy sie beatbox, czyli jakos w polowie wrzesnia bedzie nastepny etap od razu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak muzyka to i taniec…"

Przewiń na górę