• Autor
    Odp.
  • vita300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam, ja również stosowałam takie plastry ,i jestem bardzo zadowolona,po skończonej kuracji używam ich dla podtrzymania efektów raz w tygodniu.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Dla naszego ciała nie ma nic ważniejszego jak woda, a w odchudzaniu odgrywa bardzo istotną rolę bo nie dosyć, że oczyszcza nasz organizm to jeszcze zapełnia żołądek a wtedy mniej zmieżci się jedzenia 😉

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Też stosowałam te plastry oczyszczające. Jak najbardziej pozytywnie mogę je ocenić.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Same plastry działały? Jakoż nigdy nie wierzyłam w takie wynalazki 😉 U mnie wystarczyło ograniczyć jedzenie, odstawić cukier i dużo wody źródlanej.

    vita300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Te plastry sa naturalne, dlatego od razu się zdecydowałam na nie, również stosując je piłam dużo wody niegazowanej.

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Podczas stosowania plastrów, zmieniłam swoją dietę na zdrowszą, ale nie na tyle, żeby dzięki niej oczyżcić organizm i włażnie w tym pomagały mi plastry. Działały- też byłam zaskoczona.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    To znaczy, że przy tych plastrach zmniejsza się apetyt? A ile wody wypijacie?

    vita300
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Woda ma ogólnie działanie oczyszcczające, także wspomagałam sie nią stosując kurację plastrami, pije 2 l dziennie.

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Plastry nie zmniejszają apetytu, tylko oczyszczają organizm z toksyn. Mniej toksyn= mniej żmieci w organizmie, które zaburzają trawienie itp.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Dla mnie najlepszym sposobem oczyszczenia organizmu z toksyn jest picie wody, jakoż nie wieżę w te wszystkie plastry itd. Woda przede wszystkim

    Artrosis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Woda, ćwiczenia, woda, ćwiczenia i tak w kółko. I woda.
    Najlepszą metodą na oczyszczanie jest dużo ruchu, picie duuużej ilożci wody , sauna, żwieże powietrze, jeszcze raz woda, jeszcze raz dużo ruchu. Pani z Osteomedu poradziła mi po zabiegu zmniejszania tkanki tłuszczowej, żebym włażnie dużo piła i uprawiała dużo sportu, a wtedy organizm sam sobie poradzi z zalegającymi toksynami., usuwając wszystkie złogi, toksyny i tym podobne żwiństwa. Polecam wypróbować!

    mariawak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Odstawienie cukru rzeczywiżcie jest bardzo ważne. To był też element mojego procesu oczyszczania.

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    O tak- cukier to zło. Sól tak samo.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    A próbowałyżcie ziołami?Np,sokiem z pokrzywy lub naparem?Ponoć przynosi niesamowite efekty.

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A to ciekawe, nigdzie nie obił mi się o uszy sok z pokrzywy, jedynie zielona herbata. A gdzie można taki sok dostać, w aptece?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak odchudzanie to i oczyszczanie"

Przewiń na górę