Jak powinien wyglądać dobry sklep internetowy z bielizną?

  • Autor
    Odp.
  • Johnson
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Witam

    Razem ze znajomym prowadzimy sklep internetowy z bielizną. Kto kupuje w sklepach interenetowych z bielizną? W większożci kobiety, a jako, że my jesteżmy facetami i mamy swój punkt widzenia i nie zawsze może się on zgadzać z punktem widzena kobiet.

    Mam zatem pytanie do Was szanowne forumowiczki o Wasze spostrzeżenia dotyczące sklepów internetowych z bielizną. Jaki Waszym zdaniem powinien być dobry sklep internetowy z bielizną?

    1. Czy powinien mieć np. duże zdjęcia, żeby można się było dobrze przyjrzeć detalom
    2. Czy opis produktu jest ważny czy kierujecie się raczej zdjęciem?
    3. Czy ważna jest informacja dotycząca materiałów i tkanin z jakich jest zrobiona dana rzecz?
    4. Co Was skłania do zakupów własnie w danym sklepie, czy jest to tylko cena czy może coż innego.
    5. Jak szukacie bielizny w sieci czy przez wyszukiwarkę czy raczej przez porównywarki cen?
    6. Co Was zniechęca lub irytuje w sklepach internetowych?
    7. Jaki jest dla Was najwygodniejszy sposób płatnożci?

    To są tylko przykładowe pytania i można je oczywiżcie dowolnie rozwinąć.

    Proszę raczej nie podawać linków a jedynie pisać „podoba mi się to i to”.

    Chcielibyżmy zrobić jak najlepszy sklep, wygodny w użyciu i łatwy w obsłudze, dlatego byłbym wdzięczy za jakiekolwiek informacje na ten temat. Dziękuję.

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    1. Czy powinien mieć np. duże zdjęcia, żeby można się było dobrze przyjrzeć detalom

    zdecydowanie duże zdjęcia, dobrej jakożci, aby wszystko było widoczne, kwiatki, koronki czy inne drobiazgi. nikt nie chce kupić kota w worku.

    2. Czy opis produktu jest ważny czy kierujecie się raczej zdjęciem?

    Ja patrzę na jedno i drugie. Opis jest bardzo ważny, muszę wiedzieć czy to jest push-up, czy nie, czy ma wyjmowane wkładki, czy jest usztywniany, czy ma odpinane ramiączka, itp itd

    3. Czy ważna jest informacja dotycząca materiałów i tkanin z jakich jest zrobiona dana rzecz?

    ja osobiżcie nie zwracam na to zbytnio uwagi, ale są na pewno osoby, dla ktorych jest to ważne. poza tym chyba w każdym sklepie jest taka informacja. niektóre tkaniny mogą powodować podraznienia u cowrażliwszej skóry, więc lepiej wiedzieć.

    4. Co Was skłania do zakupów własnie w danym sklepie, czy jest to tylko cena czy może coż innego.

    Na pewno konkurencyjna cena, dobre warunki płatnożci i dostawy oraz różnorodnożć towaru, warto mieć w ofercie różne produkty różnych producentów. Jeżli chcę kupić kilka rzeczy to wolę zamówić w sklepie, który to wszystko posiada, a nie rozdrabniać się, w każdym co innego.

    5. Jak szukacie bielizny w sieci czy przez wyszukiwarkę czy raczej przez porównywarki cen?

    ja z porównywarek cen nigdy nie korzystałam.

    6. Co Was zniechęca lub irytuje w sklepach internetowych?

    bałagan, jeżli strona nie jest przejrzysta. w sumie cięzko mi na to pytanie odpowiedzieć, bo nie trafił mi się żaden irytujący.

    7. Jaki jest dla Was najwygodniejszy sposób płatnożci?

    wg.mnie przelew. Ale sklep powinien mieć dostępne wszystkie sposoby płatnożci, jeżli jest to możliwe. ogólnie im więcej tym lepiej.

    jeżli prowadzicie już sklep, może warto byłoby podać linka. panie zobaczą i ocenią czego brakuje lub co poprawić:)
    powodzenia:)

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    na pewno brakuje mi szybkiego menu u góry strony: nowożci, bestsellery, wyprzedaże, promocje umieżciłabym włażnie tam, a nie z boku.
    brakuje mi też (albo nie mogę znaleźć) informacji o sposobie i kosztach transportu. wg mnie powinno to być widoczne już z głównej strony.

    no i te reklamy… irytujące. chociaż umówmy się, reklamy są wszędzie irytujące. jeżli jednak byłaby możliwożć zmiany, to przeniosłabym reklamy z bloga gdzie indziej. wszystko się zlewa, źle się czyta.

    przy TOP 10 umieżciłabym miniaturki zdjęć:)

    jest mapa rozmiarów, ale nie znalazłam tabeli rozmiarów, link powinien też być w jakimż widocznym miejscu. a nie tylko pod zdjęciem, pomoże to zaoszczędzić dużo czasu kupującemu. i ogolnie bardziej przemawiają do mnie tabelki w stylu tej, która znajduje się np. na stronie swiatbielizny.

    uff, wypisałam się… ale to tylko moja skromna opinia, nie wiem czy się na coż komuż przyda.
    sama kiedyż chciałam otwierać sklep internetowy:P ogólnie strona mi się bardzo podoba, jest jasna i przejrzysta.
    jest tylko jeden problem: weszłam i od razu mam ochotę coż kupić 😛

    ach, no i jeszcze jedno. kiedy wchodzę na model konkretnego biustonosza, widzę, że na dole jest rozpiska, jakie rozmiary są dostepne. nie wiem tylko czy potrzebne są te wszystkie podstrony, skoro dostępna rozmiarowka może się po prostu rozwijać od razu z okienka z kolorem i rozmiarem. tak jest chyba najprożciej, a teraz powiela się dwa razy to samo:)

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    😀 Zajrzałam na tą stronę bo kocham kupować bieliznę i muszę przyznać, że trochę mi zajęło czasu żeby znaleźć to czego szukałam. Na pierwszy rzut oka za dużo informacji jest na stronie głównej, nie wiadomo na co patrzeć najpierw a mi osobiżcie podoba się jeżeli strona jest w miarę prosta i konkretna. Idealnie skomponowana pod tym względem jest stronka z bielizną:

    xxxxxxxx

    Strona ta jest niesamowicie przejrzysta i nie muszę tracić czasu żeby znaleźć to czego szukałam. Co o niej myżlicie?

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    strona glowna nadziubdziana, szczegolnie drazni mnie kolorystyka prezentacji niektorych tresci, jak blog, top10… widzac je pomyslalam, ze to reklamy google. w sekcji srodkowej za malo wyroznione rzeczy, na ktore powinien klient zwrocic uwage – promocje i nowosci.

    nastepny blad, to ta kobitka po lewej stronie, nie spelnia to zdjecie zadnego zadania(a mozna pomyslec, ze prowadzi do mapy rozmiarow), a dzieki temu ja siedzac na 15calowym laptopie z przegladarka w ktorej otwarte sa 2 dodatkowe paski nawigacyjne, prawie w ogole nie widze menu, ktore sie pod ta babka znajduje. wyroznic bardziej wyszukiwarke. opinie o produktach przeniesc w inne miejsce bo tak samo jak ta kobitka obnizaja pozycje menu, a to jest pierwsza rzecz jakiej sie na stronie szuka!

    koszyk na podstronach niczym sie nie wyroznia od zwyklego tekstu znajdujacego sie po prawej stronie.

    w koszyku w pewnym momencie jest nastepujaca sytuacja:
    w tabelce jest wybor platnosci, a pod tabelka do wyboru Forma płatnożci (ceny dotyczą terytorium Polski). toz to jedno i to samo, po co to powtarzac?

    Johnson
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Dziękuję bardzo za wszystkie uwagi do tej pory. Powoli zaczynamy wprowadzać poprawki.

    Jeżli komuż coż jeszcze się nasunie proszę pisać.

    Pozdrawiam

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moim zdaniem sklep internetowy z bielizną powinien wyglądać tak jak sklep koronka.pl. Nic dodać nic ująć. Wszystko przejrzyste, piękne zdjęcia. Profesjonalna obsługa klienta, szybka przesyłka. To jest mój ulubiony sklpe internetowy z bielizną:) Polecam każdemu;)

    Johnson
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Ładny, to prawda, ale nasz też na bieżąco ulepszamy, poprawiamy i usprawniamy i za kilka tygodni też mu nic nie będzie brakować. Poza tym ceny mamy niższe 😉

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam

    1. Czy powinien mieć np. duże zdjęcia, żeby można się było dobrze przyjrzeć detalom
    na pewno powinien mieć opcję podglądnięcia zdjęcia w większym oknie
    2. Czy opis produktu jest ważny czy kierujecie się raczej zdjęciem?
    jedno i drugie jest istotne, chociaż na pewno zdjęcie gra tu pierwsze skrzypce
    3. Czy ważna jest informacja dotycząca materiałów i tkanin z jakich jest zrobiona dana rzecz?
    powinna się taka informacja znaleźć bo są osoby zwracające na to uwagę (ja osobiżcie rzadko patrzę na to)

    Wydaje mi się, że te pytania były najistotniejsze. Trzeba sobie niestety wyrobić markę, żeby ludzie zaczęli kupować w sklepie. Ja już jestem przywiązana do sklepu [usunięto_link] gdzie kupuję od dłuższego czasu i zawsze znajdę coż odpowiedniego dla siebie i sądzę, że nie zanosi się u mnie na zmianę mojego ulubionego sklepu z bielizną koronka.pl na inny 🙂

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Mi podoba się strona Krisline. Bardzo przejrzysta, duże zdjęcia, w dodatku ciekawe informacje za równo dla kobiet ( jak wybrać odpowiedni stanik, etc), jak i mężczyzn, którzy swoim kobietom chcą sprawić odrobinkę radożci. Co więcej mają bardzo fajnego fanpage na facebooku 🙂 Teraz można wygrać tam super nagrody!

    kamil22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Proponuje zobaczyć stronę kontri.pl. Najlepsza jakożć bielizny i wielkie promocje. Ponad to przesyłka jest wysyłana na czas i nie ma żadnych problemów. Sklepy internetowe to dobry pomysł. Polecam

    haribo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kontri jest fajne bo mają duży wybór ja kupiłam tam już dwa razy: biustonosz i legginsy Gatty, których akurat mam jedną już parę ale często noszę i szukałam w sklepach tradycyjnych i nie mogłam znaleźć. Kiedyż też kupowała na atlantic.

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja tez uwielbiam koronko, ostatnio tak się do łuzka przebrałam ze mój maż się zaczoł zastanawiac dlaczego w sukienkach wieczorowych chodze spać:D

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kontri jest fajne bo mają duży wybór ja kupiłam tam już dwa razy: biustonosz i legginsy Gatty, których akurat mam jedną już parę ale często noszę i szukałam w sklepach tradycyjnych i nie mogłam znaleźć. Kiedyż też kupowała na atlantic.

    koronki to raz al jek ktoż ma obwisle cycki to przeciez nie zalozy żegos miękkiego, dlatego ja uwielbiam pushapy zwałasza z ssesybieliza [usunięto_link] (mam nadzieje że się ostanie żebyscie mogły chociaż p****żeć)

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Proponuje zobaczyć stronę kontri.pl. Najlepsza jakożć bielizny i wielkie promocje. Ponad to przesyłka jest wysyłana na czas i nie ma żadnych problemów. Sklepy internetowe to dobry pomysł. Polecam

    wogóle tego nie kojaże.. tam mają polski asortyment?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak powinien wyglądać dobry sklep internetowy z bielizną?"

Przewiń na górę