Jak powinien wyglądać dobry sklep internetowy z bielizną?

  • Autor
    Odp.
  • Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] Hansen wrote:

    😀 Zajrzałam na tą stronę bo kocham kupować bieliznę i muszę przyznać, że trochę mi zajęło czasu żeby znaleźć to czego szukałam. Na pierwszy rzut oka za dużo informacji jest na stronie głównej, nie wiadomo na co patrzeć najpierw a mi osobiżcie podoba się jeżeli strona jest w miarę prosta i konkretna. Idealnie skomponowana pod tym względem jest stronka z bielizną:

    xxxxxxxx

    Strona ta jest niesamowicie przejrzysta i nie muszę tracić czasu żeby znaleźć to czego szukałam. Co o niej myżlicie?

    to może sama nazwę wpisz:) (niesamowicie utrudniają kontakt ze żwiatem) nie rozumiem tych moderatorów, juz naprawde na hama usuwają! nie rozumiem totalnie

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kontri jest fajne bo mają duży wybór ja kupiłam tam już dwa razy: biustonosz i legginsy Gatty, których akurat mam jedną już parę ale często noszę i szukałam w sklepach tradycyjnych i nie mogłam znaleźć. Kiedyż też kupowała na atlantic.

    bardzo drogie te firmy:(

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Faktycznie ceny są dosyć wysokie,dlatego też proponuję poszukać w innych równie dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych na których się nie zawiedziemy. Ja odzież zawsze zamawiam przez internet i jestem bardzo zadowolona.

    EwkaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A sprawdzałyżcie sklep Kendi.pl. Jest tam bardzo duży wybór i na pewno dla każdej znajdzie się coż fajnego.

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Akurat tego sklepu nie sprawdzałam,ponieważ bielizną zajmujemy się na co dzień i jeżeli któraż z Was będzie jej szukać- to chętnie pomożemy,doradzimy na forum:) A jak powinien wyglądać taki sklep? Przede wszystkim powinien być otwarty i spełniający oczekiwania ze strony klientów,przy tym posiadając bieliznę najwyższej jakożci.

    Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Myżlę,że dobry sklep internetowy z bielizną powinien łączyć w sobie kilka cech,być przede wszystkim otwarty na klienta,mieć przejrzystą szatę graficzną,miłą obsługę czy szeroki asortyment. To ma kluczowe znaczenie na współczesnym rynku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak powinien wyglądać dobry sklep internetowy z bielizną?"

Przewiń na górę