JAK PRZYSPIESZYĆ TEMPO PRZEMIANY MATERII?????????

  • Autor
    Odp.
  • sarenkamloda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    WIE KTOś MOŻE JAK TO ZROBIĆ? MOJA JEST NIESAMOWICIE WOLNA. pOTRAFIĘ TYDZIEŃ NIE SIEDZIEĆ NA UBIKACJI. sTRASZNIE MNIE TO WKURZA, ALE NIE WIEM JAKIM CUDEM I TAK JESTEM CHUDA WZE 50 KG CHOCIAŻ SIĘ NAPRAWDE NIE GŁODZĘ. POMUSZCIE JAKOś LASKI

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    przyspieszyć czy spowolnić ❓

    maagiic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Bardzo dobra jest czerwona herbata znajdziesz ja wszedzie i nie jest droga. 🙂

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    na rynku jest mnóstwo herbatek przeczyszczających, np z senesem. poza tym powinnaż dostarczać więcej błonnika pokarmowego w diecie (produkty zbożowe z pełnego przemiału, otręby, brązowy ryż, warzywa, owoce)

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    bio-active herbatka grejpfrutowa:)

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    zielona herbatka. mi najlepiej smakuje grejfrutowa „sir roger”. i radzę na jakiż czas odstawić cukier (zwłaszcza ciastka, czekoladki, słodzone napoje gazowane).

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Boze dziewczyny! zadnych herbatek przeczyszczajacych czy odchudzajacych! :/ jedynie zielona, czerwona herbata…
    Kiedys tez sie dalam nabrac na „genijalne” herbatki, typu „figura”.. zeczywiscie, schudlam! i to jak! tylko problem w tym, ze wpadlam w anemie 😀 doktor powiedzial, zabym przestala je pic.. stosuje sie je jednorazowo (np. gdy ma sie zaparcia), a nie pije przez dluzszy okres. nie pobudzaja one pracy miesni (tak jak robi to np. zielona herbata), tylko „przepuszczaja wszystko” przez organizm. miesnie w ten sposob „oduczaja” sie pracy… Odstawilam je.. i wiecie co? wtedy dopiero pojawil sie problem :/ bo metabolizm mi sie juz zupelnie spowolnil.. na poczatku chodzilam do ubikacji co jakies 2 tyg (chociaz przed „genijalna kuracja” chodzilam co jakis tydzien), pozniej powoli zaczal sie regulowac..
    Oto co mi polecil lekarz:
    -pic zielona i czerwona herbate oraz jak najwiecej wody
    -jesc otreby i surowe platki owsiane
    -jesc wszystko co ziarniste
    -jesc duzo owocow i warzyw lekkostrawnych
    -nie jesc „ciezkich” do strawienia rzeczy
    itd.
    mi pomoglo 🙂

    …a… no i… jak najwiecej ruchu 😀

    Basia26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja też mam ten problem, wprawdzie nie jest to tak długo jak u ciebie, czyli tydzień, ale do toalety chodzę raz na dwa, trzy dni. Czuję się przez to ociężała, spuchnięta, mam wrażenie, że zatrzymuje mi się woda w organizmie. Pomimo tego, że jem dużo warzyw i owoców, pełnoziarniste pieczywo, jeżdżę na rowerku stacjonarnym 15 minut dziennie i piję dużo wody i zielonej herbaty, to ciągle ten problem mnie dotyczy. Mam nawet przepisane przez lekarza tabletki DEBRIDAT, i nic. Nie mogę już…

    Tricky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    u niektórych wolny metabolizm to chyba uwarunkowany jest fizjologicznie i ciężko go zmienić. U mnie to nie jest ta źle ,ale zauważyłam jak jadłam takie żmieciowe jedzenie jak: białe bułeczki, ciasteczka i nie jadłam dużo warzyw i owoców to moja przemiana była tragiczne.
    nie polecam żadnych herbatek przeczyszczających, bo one tylko rozleniwiają prace jelit. Spróbuj może otręby – one maja bardzo dużo błonnika. Ja jadam teraz chlebek zdrowa linia z ziarnami i błonnikiem owsianym i metabolizm mam całkiem całkiem 😀

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Polecam tabletki Xenna extra. Mi pomagają na takie dolegliwożci

    Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    ja równiez polecam czerwoną herbate…
    ja piję ją regularnie zamiast czarnej herbaty… i nie ma problemów z przemianą materii…z utrzymaniem względnie stałej wagi…no bo czasem jest troszkę wiecęj…ale innym razem znowu spada…bez dizty bez żadnych wysiłków…

    a ostatnio odkryłam rewelacyjną czerwoną herbatę z wanilią:) hmm…cudny aromat…i smak też fajny…bo nie da się ukryć czerwona herbata ma specyficzny zapach i smak…nie kazdy to lubi

    Anielka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    No a opróćz herbatek na rynku są jeszcze takie rzeczy jak np apptrim. To suplement i powoduje że nie chce się jeżć. To dla każdej kobitki, która ma problemy z herbatkami moze coż takiego się przydać. A jak ktoż ma anmamię po herbatkach to może witaminki jakoweż?

    marta 77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    mi przemiane materii doskonale regulują tabletki z kwasem linolowym – słynne CLA: Brałam ich już trochę, ale zakochana jestem w VIVA CLA – kłopoty mineły. Są w aptekach i Rossmannie, a ja kupiłam je ze stronicy [usunięto_link] co mnie cieszy bardo 😀

    anna kinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dobry sposób to dodawanie sporej ilożci chilii i cynamonu do potraw

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Co z tego że przyżpieszysz przemianę materii, jak objawi sie to tym, że będziesz bardziej głodna i będziesz więcej jeżć… podejrzewam że nie tego co trzeba.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JAK PRZYSPIESZYĆ TEMPO PRZEMIANY MATERII?????????"

Przewiń na górę