• Autor
    Odp.
  • anna kinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    na przemianę materii najlepsze kest najogólniej mówiąc:
    – regularne spożywanie posiłków bogatych w błonnik i płyny
    – ruch ruch ruch
    – chili cynamom
    – zielona herbata
    – czerwona herbata
    i jeszcze raz ruch

    zapraszam na stronę [usunięto_link]

    amelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    mi w schudnieciu i poprawieniu przemiany materii pomogla zmiana pieczywa na ciemny. chociaz tu trzeba sie wykazac z poczatku silna wola i konsekwencja. nie kupuje juz bialych buleczek, za to zawsze mam z zapasie pumpernikiel schulstada albo ich chlebek z blonnikiem. na efekt trzeba troche poczekac, ale fajnie miec swiadomosc, ze cos zaczelo sie robic ze swoim zdrowiem, nawet jesli to droga malych kroczkow 😀

    sylwunia 951
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny,wie ktoż czy zielona herbatka typu:z cytryną,grejprutem itd.ma takie same włażciwożci jak sama zielona bez tych dodatków???

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja tez przez jakis czas nie moglam siedziec na kibelku,jednak sporo na ten temat poczytalam i zmienilam troche jedzonko,pije duzo wody conajmniej 1,5 l. do tego herbatki najczesciej mietowa bez cukru wiezcie mi ze da sie przyzwyczaic pic ja bez cukru i o wiele bardziej smakuje bo cukier zabija smak.co do slodyczy staram sie ograniczac prawie nie jadam ale oczywiscie kiedy gdy mi sie chce cos slodkiego probuje zjesc cos zdrowego,np wafle ryzowe czy platki na mleku i do tego troszku troche miodu czy ptasie mleczko w tubce.pieczywo oczywiscie wieloziarniste.moj zoladek sie do tego juz przyzwyczail,jak tylko zaczynam jesc sniadanko od razu mnie goni:):):)i dobrze:):):)co do herbatek to moze i pomagaja ale zbytnio wto nie wierze.pozdrawiam

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Takie cud-herbatki to może i działają, ale na krótką metę. Wydaje mi się, tak jak tu już czeżć osób pisała, że najważniejsze to zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Ja też teraz popijam zieloną i czerwoną herbatkę i staram się pić więcej wody… bo z tym mam problem.

    aJolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja gotuję na żniadanie owsianke na wodzie dodaje kilka rodzynek.można teżwetrzeć jabłko ,i gwarantuję że wszystko sie wyreguluje:)))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JAK PRZYSPIESZYĆ TEMPO PRZEMIANY MATERII?????????"

Przewiń na górę