Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemnożć

  • Autor
    Odp.
  • qwerty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam. Jestem facetem i mam 21 lat. Jestem ze swoją dziewczyną od dwóch lat… Chciałbym tutaj od Was, zarówno Pań jak i Panów dowiedzieć się jak sprawić drobne przyjemnożci swojej dziewczynie, bądź co Wy kochane Kobiety chciałbyżcie aby Wasz facet dla Was robił.
    Podam tutaj kilka swoich ostatnich przykładów co robiłem żebyżcie wiedzieli o co mniej więcej mi chodzi i proszę o jakież swoje własne sugestie.

    Ja ostatnio np.:
    * pojechałem do niej wtedy kiedy wiedziałem, że jest bardzo zajęta nauką i zostawiłem jej kwiaty przed drzwiami i zadzwoniłem dzwonkiem do drzwi.
    Wiedziałem, że gdybym tak z zaskoczenia do niej przyjechał i dał jej osobiżcie to by mnie zapraszała do siebie, ale ja dobrze wiedziałem, że musi robić to co robi i pewnie by zawaliła pare rzeczy gdybym został u niej. A gdy dzowniła do mnie to powiedziałem, że chętnie bym ją zobaczył, ale zdaje sobie sprawę że ma dużo do zrobienia, a ja przyjechałem żeby dać jej tylko kwiaty. Ucieszyła się bardzo z tego względu, że poteafiłem przyjechać tylko po to do niej:)

    * kolejną rzeczą jaką zrobiłem była podobna tylko z własnoręcznie zrobioną karteczką z wyznaniem:)

    * Innym zaż razem kiedy Ona była umówiona z koleżankami na kręgle to ja poszedłem tam, kupiłem długą czerwoną różę i zagadałem do szatniarza żeby jej podał i powiedział że to od chłopaka:) To jej się najbardziej podobało bo widziały to wszystkie koleżanki a ona sama była bardzo mile zaskoczona i zrobiła „wielkie oczka” 🙂

    * Podam jeszcze dwie ciekawe rzeczy, jedna to taka , że zrobiłem wielkie czerwone serce z dużym napisem mówiącym o mojej miłożci o przykleiłem do drzwi na kilka minut zanim wróciła do domu, mnie już tam nie było, czekałem jedynie tak długo aż wejdzie do domu i pojechałem i napisałem SMS że ją kocham 🙂

    * I ostatnią rzeczą jaka mi przychodzi do głowy to zostawienie czerwonej róży przed drzwiami o 6 rano zanim wychodziła do szkoły. Bardzo miło jej się zrobiło kiedy wczeżnie rano wychodzi a tu takie zaskoczonko słodkie:) Ona dobrze wie jak lubię długo spać, ą żeby u niej być na 6 to musiałem wstać przed 5 rano żeby dojechać

    * I jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy… Pewnego dnia umówiliżmy się pod jej blokiem po jej szkole. Więc ja byłem tam 20 minut wczeżniej z kilkoma różami, z kilku których pozrywałem płatki i rozsypałem na jej piętrze a z pozostałych ułozyłem duże serce… Nic się nie spodziewała bo spotkaliżmy się pod blokiem, wjeżdzamy na górę a tam … 🙂 Aż jej łeska poleciała ze szczężcia pamiętam i rzuciła mi się na szyję 🙂

    A wy? Macie jakież fajne pomysły bo mi się już kończą 🙁
    Mam nadzieję że komuż pomogłem tym co napisałem

    Ooooo… Jeszcze coż pamiętam
    Na czerwonej kartce z bristolu w formacie koperty ponaklejałem z liter powycinannych z gazet słowo Kocham Cię, tak jak robią to w filmach z pogróżkami, naprawdę bardzo fajnie wyszło i było to coż innego a na tym włażnie mi zależy. No i oczywiżcie wysłałem pocztą, bo tego się napewno nie spodziewałą że wyjmując listy znajdzie coż ode mnie tymbardziej że mieszkamy w tym samym mieżcie

    Ok… to na tym skończe… Proszę o odpowiedzi i podpowiedzi 🙂
    Pozdrawiam

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Moze i to ładne i szlachetne ale mnie bys zmęczył tymi różami i sercami – bo pamietaj co za duzo to nie zdrowo ale oczywiscie bardzo ładnie z twojej strony ze tak o nią dbasz. Ja bym wolała aby moj chłopak przygotował mi gorąca kąpiel z wielka pianką, wymasował plecy i zrobił kolecje przy winku.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    A ja bym bardzo chciala zeby moj chlopak tez byl taki romantyczny jak Ty…. 🙂

    Moze jakas samodzielnie przygotowana kolacja….? Mnie to zawsze rozczula mimo ze najczesciej jem przygotowane przez mojego lubego nalesniki albo gofry 😉 ale licza sie checi =)

    Albo romantyczny weekendzik – niespodzianka… (ale najpierw obgadany, bez jej wiedzy oczywiscie, z jej rodzicami)

    qwerty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tużka: Wiem, że można by zmęczyć czymż takim, ale ja przecież nie robię co drugi dzień czegoż takiego. Dobrze wiem, że co za dużo to nie zdrowo.
    Co do masażyku to też lubię to dla niej robić… A kolacja? W moim przypadku trochę trudne do wykonania bo nie mieszkam jeszcze samemu, ale postaram się to jakoż znależć jakiż dzień kiedy będziemy mogli być sami w domu… Bo kiedy rodzice są w drugim pokoju to już nie będzie tej atmosfery co być powinna

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    aaa, bo myslałam ze to tak praktycznie codziennie 🙂 a to byłaby wielka przesada. Jesli to jest sporadycznie to ok.Tak trzymac! Ja dostaje kwiaty bardzo rzadko – dwa trzy razy w roku – ale ciesza o wiele bardziej niz gdybym miała dosatawac co tydzień, szczerze to nawet bym nie chciala!

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    To bardzo dobrze o tobie żwiadczy że tak dbasz o nią. Ja chciałabym być na jej miejscu bo niestety mój misiu nie robi mi takich niespodzianek nawet kwiatków już nie kupuję chyba już mu się nie chce po 7 latach 🙁 A wy ile jesteżcie ze sobą??

    A najbardziej bym chciała żeby mój misiu zabrał mnie w tajemniczą podróż np nie mówiąc nic zabrał mnie do samochodu i zwiózł na spacerek do lasu poza miastem albo do zoo albo gdzież gdzie byłoby pięknie spokojnie i czarująco a na koniec się jeszcze ożwiadczy 😉 hehe Tak mnie trochę poniosło heh

    qwerty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jesteżmy razem od 2 lat tak jak to napisałem na samym początku 🙂

    ewa1984
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    No wlasnie nie kazdy to lubi..
    Ale skoro twojej kobiecie sie to podoba to super, ze lubiz ja tak zaskakiwac i dbac o nia 😀
    Mi osobiscie by to troche przeszkadzalo. Nie wiem moze brak we mnie romantyzmu, ale bardziej liczy sie dla mnie fakt, ze moge codziennie spotkac sie z chlopakiem, to ze jest gdy go potrzebuje, gdy cos naprawi jak sie popsuje,sciagnie mi film itp. takie zwyczajne codzienne sprawy.
    Owszem lubie dstac kwiatek na dzien kobiet, urodziny czy nawet bez okazji, ale nie nawidze demonstracji uczuc przed innymi. gdyby mi chlopak wyskoczyl w czasie babskiego spotkania z kwiatkami to bym go chyba udusila.. Na szczescie wiem ze tego nie zrobi Uff 😀 Nie oznacza to oczywiscie, ze sie chowamy no ale bez przesady..

    qwerty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mówisz takk jak bym tych codziennych rzeczy nie robił, a tak nie jest. A co do babskiego wieczoru to ja się ta, mnie pojawiłem tylko pracownik kręgielni podszedł i dał jej kwiata i powiedział że od chłopaka. Osobiżcie bym nie poszedł bo jeszcze by pomyżlała że ją sprawdzam co robi itp

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie powiem, pomysłowa z Ciebie mężczyzna… 😉

    nie każdy tak potrafi

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ale ta dziewczyna ma z Tobą dobrze 😉
    Widać po tym co robisz i jak się angażujesz że bardzo ją kochasz i Ci na niej zależy 😉

    Cóż… jeżli chodzi o mnie to od czasu do czasu bez okazji jakiż kwiatek mógłby wpażć, jakiż masaż czy romantyczna kąpiel z bąbelkami i kieliszkiem szampana ;d Więcej spacerów, buziaków, żeby miał dla mnie czas i chciał się widywać tak często jak kiedyż, jakież niespodziewane wyjazdy, niespodzianki w postaci wierszyków, kartek, serduszek itp i byłabym najszczężliwsza na żwiecie;)

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Do czego to się wszystko sprowadza… 😀 A nie lepiej powiedzieć 'chodźmy się r****ć’? Faceci, którym brakuje jaj są romantyczni. Tak mi się po prostu wydaje.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No widać, że bardzo ją kochasz i się starać ją zaskakiwać i sprawiać jej przyjemnożci. Pewnie nic ci tu nie doradzimy. Sam jesteż wystarczająco pomysłowy. Pewnie niedługo znowu coż przyjdzie ci do głowy.

    Mój mężczyzna pare dni temu poszedł z samego rana do sklepu, przyniósł mi pyszne żniadanko do łóżka i do tego czerwoną różę, no i tak szybko z tego łóżka mnie nie wypużcił 😉 . To było bardzo romantyczne. Jesteżmy parą dwa i pół roku, a jego jeszcze stać na takie gesty. To miłe.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    w wieku 21 lat to fajnie tak robic. jestem troche starsza i jakby moj facet mi cos takiego zrobil, wkurzylabym sie:)ale na razie – trzymaj tak dalej (choc niestety nie moge ci pomoc w wymyslaniu nowych fajnych rzeczy:)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    qwerty, wszystko to piękne, ale… tak mi się widzi, ze zmyżlasz i nie jesteż realny, koleż 😈 raczej to są Twoje projekcje i marzenia… od niechcenia… czemu to robisz, palancie? dlaczego nie zapytasz w czym ci pomóc, niebożaku!? 😳 a dziewczyny już tak cię adorują, hehe… batdzo fajne i bardzo ultra-żmieszne…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemnożć"

Przewiń na górę