• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    tez o tym myslalam kowal, ale juz dosc dawno, to troche przykre, ze niektorzy tak mysla, ze tylko w tej strefie mozna kogos zaskoczyc…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @mak polny wrote:

    @Kowal wrote:

    Widzę wyobraźnia kobiet sprowadza się tylko do zaskakiwania w łóżku 🙄

    Wydaje się, że w tej sferze jest najłatwiej… Bo jakby ta sfera najbardziej was kręci 🙂
    Zaskoczenie dajmy na to kulinarne pewnie nie zadziałało by na was tak dobrze jak erotyczne. Czy może się mylę?

    Najłatwiej na pewno i ja wiem ,że w magazynach dla kobiet ciągle powtarzane jest: facet = seks. Czy najbardziej kręci, nie sądzę. A co do erotyki to dobrze jakby partnerzy zaskakiwali się co jakiż czas bez okazji by seks nie stał się rutyną. Jednak jeżli bym dostał taki prezent z okazji jakiegoż ważnego dnia to szczerze bym się rozczarował. Nie ,że seks jest zły i takie niespodzianki ale… (na pewno bym jednak tego nie pokazał)
    Nie wiem, jak facet potrafi skakać ze spadochronu by dać kwiaty ,a druga osoba potrafi wysilić się jedynie na to, cóż. Chociaż różne związki są 😉

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Kochana czytając poprzednie posty proponuję zaskoczyć sexi ciuszkiem. Co powiesz np. na to:
    1)http://www.kisskiss.pl/produkty/15983/1-Bielizna-Sexy-Koszulka-Seduce-Me
    2)http://www.kisskiss.pl/produkty/16573/1-Bielizna-Sexy-Koszulka-Venezia-CR-3190
    3)http://www.kisskiss.pl/produkty/15743/1-Bielizna-Sexy-Komplet-Zoya

    Może chłopaki na tym forum wypowiedzą się, które z tych propozycji by ich mile zaskoczyło? Mi się wydaje, że propozycja pierwsza jest sexowna a zarazem elegancka ale czy to znaczy ze zaskoczy Twojego meza?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    1sze i 2gie spoko
    3cie do d***

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Daj mu kupon na seks z Toba wedlug jego zyczen!

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Moj M. dostał cosik podobnego ode mnie kiedyż, musze przyznac, ze to był najfajniejszy prezent , zarówno dla mnie jak i dla niego.

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    schować mu pilota od tv 😉

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    no napewno viera ..tylko gorzej jak on sie na nia tak wscieknie, ze ta z podziwu przez tydzien nie wyjdzie i wtedy dopiero bedzie zaskoczona przez zaskoczonego meza………

    lammia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Zaskoczenie chyba powinno być miłe i nie sądzę, by jakiż facet chciał się w coż takiego wciskać 😉

    Ja swojego tak zaskoczyłam na początku naszego związku, że często do dzisiaj to wspomina. I wiem, że nigdy o tym nie zapomni 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    I co teraz żyje jedynie wspomnieniami 😉

    mycha007
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Zaskoczyć męża można własnoręcznie przygotowaną kolacją przy żwiecach, wypadem tylko we dwoje na dyskotekę czy w góry – jeżli rzadko to robicie.

    nadiapolak
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Zrób mu dobry, ciepły obiadek i bądź dla niego miła 🙂

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    co to w ogóle za rana? myślę że dobrze by było jednak chłopa wziąć po prostu w obroty… 😉

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jedzonko, ładnie sie ubrać, może jakaś gra w flirt itp :p Jak wygra to właśnie jakiś kupon, albo nagroda? 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zaskoczyć męża"

Przewiń na górę