• Autor
    Odp.
  • Twister
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Pokokietuj. Raz badz bardziej dostepna, innym razem nie miej dla niego czasu. Badz szczera i naturalna ale poflirtuj i postaraj sie zeby on o Ciebie zabiegal, faceci to lubia. Kiedy Ty zaczniesz o niego zabiegac moze czuc sie niezrecznie, chociaz nie wiem, nie znam typa. My zdecydowani bardziej lubimy zdobywac niz byc zdobywani. Taka natura 😉

    HarleenQuinzel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja rada…nie ciskaj się i po prostu BĄDŹ SOBĄ…nie możesz wychodzić z siebie żeby z nim być… 🙂 żeby go zatrzymać…jeżli będziesz o to drżeć że go stracisz, stracisz go…powodzenia

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli chcesz mieć naprawdę FAJNEGO faceta, to musi on Ciebie uwielbiać taką jaką jesteż. Więc nic w sobie nie zmieniaj, bądź sobą. Jeżli ten, kytóry Ci się obecnie podoba Cię rzuci, tzn że nie powinnaż sobie nim dalej głowy zawracać. Zmienianie całej siebie dla faceta nigdy nie popłaca. Prędzej czy później i tak kończą się takie związki.
    Powodzenia!

    Natulenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Myżlę że trzeba ryzykować, jeżli nic nie czuje do Ciebie to jego zdanie nie ulegnie zmianie jeżli się z nim przeżpisz…
    Ale powinnaż go najpierw lepiej poznać, 2 spotkania to mało…takie jest moje zdanie…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Bądź sobą 🙂
    Jeżli ma się zakochać to w końcu się zakocha…

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    chyba gorsze od tego byłoby już tylko celowe zniechęcanie go.

    tapir19
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    dziekuje wam bardzo za wszystkie podpowiedzi.To bylo 7 miesiecy temu.Zachowywalam sie naturalnie.Poszlam z nim do lozka po 5 randkach.Dalej jestesmy razem(mimo ze on wyjechal niedawno na 2 miesiace na ten temat rozpoczelam nowy watek)- i wszystko jest ok.Dzieki

    vicky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Cieszę się, że ci się udało :* Pamiętaj jednak, że związki na odległożć też są trudne 🙁 Trzymam za was kciuki kochaniutka :* Ja nie dawno miałam podobny problem do ciebie – ten wątek oraz książka pani Ani Szlęzak „Jak zatrzymać faceta” niezmiernie mi pomogły. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko :*

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    przede wszystkim kobieta musi użyć swej charyzmy, talentu, być obecną, trochę zamieszać…
    po prostu być aktywną. no co? bez dialogu nie zatrzymasz faceta, jak Ci to jażniej powiedzieć? 😮

    Alinag
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nie staraj się go na siłę zatrzymać. Niech myżli, że ciągle brakuje mu przynajmniej trzech koków, aby zdobyć Twoje względy. Wiem, że często odchodzą, bo widzą, że za bardzo nam zależy…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    to będzie dziwne chyba, co teraz powiem: ale nie każdego faceta musicie zatrzymać…
    przy sobie 😉

    zdarza się, że to nie jest koleż dla Was! 😯

    pozwólcie wyzbyć się z nierealnych tęsknot, na korzyżć spotkania z prawdziwym kimż…
    bywa niedoskonały, ale – jak się dokładniej przyjrzycie – bardzo godny czułożci :-

    Camelq29
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nikogo nie da się zatrzymać siłą, ewentualnie możesz odwlec ostateczne rozstanie, które w przypadku braku prawdziwego uczucia jest nieuniknione, zatem…odpużć

    Atakwulfena_47
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mojego trzymam charakterem. Uwielbia go.

    A tak serio, jak jakiż facet traci zainteresowanie, to warto z nim szczerze porozmawiać. Jesteżcie dorożli i na pewno razem rozwiążecie problem w ten, czy inny sposób.

    Tortil
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jeżli nie jesteż w stanie zatrzymać go nawet swoim ciałem to już jest kiepsko

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,pamiętaj że na mężczyznę najpierw bardziej działa ciało kobiety a następnie potem umysł,a to dlatego że są oni wzrokowcami i nic na to nie poradzimy. Mama nadzieję,ze wszystko Wam się ułoży.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zatrzymac przy sobie faceta?"

Przewiń na górę