• Autor
    Odp.
  • Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja mam nadzieje że sie modne nie staną 😀 bo kocham moja arafatkę a wtedy w niej nie będę chodzić 😐

    rox30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @slodkaa wrote:

    blagam pomózcie bo szukam szukam i nigdzie nie moge znalezc pomocy …zaznaczam ze chodzi mi o wiazanie arafatki na szyi 😛 Ekstremalne sposoby na szczytowanie i doznanie rozkoszy. Nagrania z przebiegu eksperymentów seksualnych, [usunięto_link] kobiecy. Celem jest tak naprawdę tylko jedno – dobra zabawa.

    A wiec sprawa jest następująca i może się wydać banalna. Mówiło się o tym chyba z pięć razy, ale powtórzę jeszcze raz. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi 😀

    anet83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @slodkaa wrote:

    blagam pomózcie bo szukam szukam i nigdzie nie moge znalezc pomocy …zaznaczam ze chodzi mi o wiazanie arafatki na szyi 😛 Goła asystentka prezydenta. [usunięto_link]. :-)) Dziękuję za odp. Z poważaniem.

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mam pewne informacje i jutro o tym napiszę… Dobrze, że jest gdzie pogadać.

    rox30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    No własnie mnie to zawsze zastanawiało dlaczego ta chustę noszą ludzie z subkultury…hmmm… nie wiem jak ją nazwać…ni to hippie ni punki… u mnie w mieżcie ciezko to okreslić po prostu 😀 a jak ja na to mówię to może nie będę zdradzać… 😉 Nawt nie wiem skąd w mojej szafie ta chusta 🙂 Nie nosze jej,wolę cienkie,kolorowe szliczki 😀

    tak!
    Ano!

    rox30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    @slodkaa wrote:

    błagam pomóżcie bo szukam szukam i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy …zaznaczam że chodzi mi o wiązanie arafatki na szyi 😛

    tak!
    Ano!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak zawiązać arafatke ?????"

Przewiń na górę