• Autor
    Odp.
  • Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Fajny.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Teraz można żmiało szukać w sklepach internetowych z racji zbliżających się żwiat oraz promocji jakie nas czekają w tym okresie:) Zapraszam do nas,miła i fachowa obsługa pomoże podczas wyboru biżuterii.

    AdusiaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Mnie urzekła biżuteria od xxxxx Kolekcję możesz zobaczyc sobie na stronie lub na facebooku.Mam juz kilka drobiagów z ich kolekcji i jestem bardzo zadowolona.

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Niedługo się zbliża nasza rocznica:)

    weronika560
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Może jakiż piękny zegarek.

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    To moim zdaniem nic innego jak tylko kwestia gustu oraz budżetu,jednak dla mężczyzny dobry zegarek na pewno będzie trafionym prezentem,podobnie jak naszyjnik oraz kolczyki dla kobiety.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Czekam na pierścionek od Tiffany’ego. Kurde i coś mu schodzi z tym!

     

    joanna88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

     

    Jak możesz trochę więcej wydać na pierścionek to ten polecam ankabizuteria pl/pierscionek-srebrny-z-naturalnym-opalem-17. Dostałam od męża w prezencie na rocznicę i praktycznie się z nim nie rozstaję. Najlepsza próba srebra, pozłacany, z dużym kamieniem. Coś pięknego. Z każdej strony kamień nieco inaczej wygląda. Wrażenie niesamowite, jak widzisz ten pierścionek na żywo

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem takie prezenty są mocno ryzykowne – może nie być kiedykolwiek użyty. Na pewno polecam wam fotoksiążki – jest z tym sporo pracy, ale przynajmniej efekt będzie fajny, to taka prawdziwa pamiątka. A tworzy się to bardzo prosto – przez aplikację Empik Foto. I zakładam, że wam się to sprawdzi.

    Welska44
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja ostatnio zakochałam się w minimalizmie, a kiedyś uwielbiałam bogate zdobienia. Więc w tym momencie bym poleciła np. biżuterię Cluse – delikatne wzory, geometryczne kształty i moje ukochane różowe złoto <3 Często mają swoje punkty w centrach handlowych, ale ja akurat zamawiam z Zegarowni.

    JadziaL
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja osobiście bardzo lubię biżuterię z grawerką np. imienia czy grupy krwi, albo jakiegoś ulubionego symbolu, znaku zodiaku. Dobrze do tego pasuje bransoletka czy wisiorek ze stali szlachetnej, tak jak np. propozycje Manoki.pl Taką biżuterię może nosić i kobieta i mężczyzna np z wygrawerowaną datą ślubu.  

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Sama wybierałam kolczyki ze sklepu Artemiro. Najpierw pozwoliłam facetowi, żeby sam wybrał i żeby zobaczyła to koleżanka. Nie podołał 😉 Ale uważam, że lepiej kupować właśnie tak, niż miałabym się na siłę cieszyć z czegoś, co mnie nie zadowala. Nie mam jakiegoś specyficznego stylu, ale po prostu czasami trudno mi dogodzić.

    Kamila33
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Polecam nowoczesną biżuterię Amber Ring. Jest piękna i niebanalna. To sklep online [usunięto_link] , a jeśli chodzi o stacjonarny salon to mieści się on na ulicy Długiej w Warszawie. Mają naprawdę przecudowne kolekcje <3

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mnie podobają się kolczyki z szafirami i już podsunęłam mojemu mężowi pomysł na prezent 🙂 bo znalazłam na ankabiżuteria.pl bardzo dużo kolczyków właśnie tego typu. Pokazałam mężowi tę stronę i powiedziałam, że ceny są dużo niższe niż centrach handlowych, więc ma kupić mi dwa komplety i nie ma oszczędzania na Żonie 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka biżuteria na rocznicę?"

Przewiń na górę