Jaki depilator jest najlepszy?

  • Autor
    Odp.
  • Bylam_mezczyzna
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Mam problem. Na nogach rosną mi grube, ciemne włoski. Nieraz z jednego mieszka wyrastają po dwa, po trzy. Wynika to zapewne z tego, iż jestem brunetką (nie brać pod uwagę mojego przekornego nicku :wink:). Jak na razie używam zwykłej golarki z paskiem nawilżającym lub pianki do golenia, ale to jest bardzo bolesne, a rezultat mało zadowalający, bo następnego poranka muszę powtarzać wszystko od nowa.
    Jaki depilator byłby najlepszy w mojej sytuacji?
    Pozdrawiam.

    Natala16
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Też jestem bardzo ciekawa jakiego depilatoru używacie bo mam w planie kupić sobie tylko że nie jestem w temacie za bardzo bo używałam do tej pory wyłącznie maszynek i kremó. Mam podobny problem ponieważ dla dobrego efektu nogi muszę golić praktycznie codziennie 🙁
    Proszę poradzcie coż. pozdro!!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    brunetka, wlosow pelno 🙂

    zawsze depilowalam sie jednorazowka. ale czas na spodniczke i postanowilam kazdy wlosek z nodgi wyrwac pesetka. trwalo to dwa dni. moj maz nie wytrzymal tego i za swoja nagrode kupil mi depilator.

    BRAUN 2270 juz po depilacji nog jestem. efekt fajowy ale musze dojksc do wprawy. myslalam ze bol bedzie wiekszy – dalo sie przezyc.
    nie mam doswiadczenia z innymi depilatorami – to moj pierwszy.
    ale wiele czytalam bo depilator chcialam. wyczytalam z opinii pan po zakupie ze:
    braun lepszy od philipsa
    nasadka mrozaca jest do d***

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    he he ja tez kilka dni temu wyrywalam pinseta i dajcie spokoj nie dosc ze nameczylam sie troche to teraz mi wloski wrastaja i mam czerwone kropeczki.no i co teraz mam zrobic?poradzcie cos?

    srubokret
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja mam philipsa satinelle ice z tą nakładka co niby zmiejsza ból. Wg. mnie to sciema, nic nie daje. depilator najbardziej sprawdza mi sie do golenia pach bo naprawde długo mam gładkie, na nogach troche szybciej rosna. Ból jest zupełne do zniesienia, pierwszy, piąty potem dziesiąty raz i z zamknietymi oczami można sie depilować 😀
    [/b]

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ból… do zniesienia?…. o czym wy piszecie ja myżlałam, że się po prostu zesr.. z tego bólu 😯 za każdym podejżciem do depilowania nóg wymiękam a jak sobie tylko wyobrażę depilowanie sie TAM to mi się robi słabo. Mam philipsa i nie wiem czy jest dobry bo nie mam porównania ale i tak go nienawidzę!!!

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Ja mam Brown Silk a pill. Mam wrażliwą skóre i też nie mogłam się depilować bo…. chyba nie musze pisać. Teraz mam krem na znieczulenie miejscowe i moge się depilować wszedzie 😀

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    no to pisz kochana cóż to za krem !!!

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    chodzi mi o nazwę lub jakież namiary na ten krem

    wiezyczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja używam depilatora Braun silk-epil, zanim zaczęłam depilować się dużo czytałam na ten temat i strasznie bałam się pierwszej depilacji. Przed depilacją najlepiej wziąć gorącą kąpiel i zrobić pilling wtedy depilator będzie chwytał więcej włosków. Tak naprawdę spodziewałam się większego bólu, teraz nogi depiluje jakbym goliła się zwykłą maszynką:)

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    chodzi mi o nazwę lub jakież namiary na ten krem

    Moja mama jest lekarką i ja to dostałam w takim słoiczku bez nazwy, zapytam się o nazwe i gdzie to mozna dostać

    Catkin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    byłabym ci wdzięczna 🙂 może w końcu przeproszę się z moim depilatorkiem 🙄

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja mam depilator Braun silk-epil
    niestety u mnie problemem są wrastające włoski po depilacji macie na to jakiż skuteczny sposób :rol:
    Ból do przeżycia na początku mocno potem daję radę a pachy depiluje woskiem depilatora tam nie przeżyję 🙄 🙁

    sylwia262
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Włażnie zastanawiam się jaki depilator sobie kupić… Proszę doradźcie mi! Philipsa czy Brauna ? Który lepszy ? osobiżcie jak czytałam to pisali, że z brauna jest o wiele lepszy niż z philipsa ale czy to prawda ?

    sylwia262
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Włażnie zastanawiam się jaki depilator sobie kupić… Proszę doradźcie mi! Philipsa czy Brauna ? Który lepszy ? osobiżcie jak czytałam to pisali, że z brauna jest o wiele lepszy niż z philipsa ale czy to prawda ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki depilator jest najlepszy?"

Przewiń na górę