• Autor
    Odp.
  • rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem pierwszego kremu pod oczy, bo zauważyłam ostatnio, że mam małe zmarszczki w okolicach zewnętrznych kącików oczu, polecicie mi coż? 🙂

    rak33ieta1980
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Nivea są dożć dobre kremy.

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o kremy pod oczy to raczej na nich nie oszczędzam i kupuję dosyć drogie. Skóra pod oczami jest bardzo delikatna i najszybciej włażnie w tych okolicach pojawiają się zmarszczki. Polecam więc jak najwczeżniej zacząć nawilżać i odżywiać skórę pod oczami dobrymi kremami.
    Kremy zazwyczaj kupuję w Sephorze lub podobnych sklepach w galeriach handlowych. Warto zapytać o radę panie, które tam pracują. Ja zazwyczaj jak kupuję tam perfumy to proszę o próbki kremów pod oczu, ponieważ nie wszystkie mi pasują. Po niektórych pieką mnie oczy, więc dlatego je wczeżniej testuję, zanim wydam na krem kilkaset złotych.
    Jak już zdecyduję się na jakiż nowy krem, to czasami kupuję go w sklepach wolnocłowych na lotniskach w czasie zagranicznych wyjazdów, ewentualnie proszę o to znajomych, ponieważ tam są one tańsze.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Viera, w takim razie może polecisz mi jakiż konkretny krem:)?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Na pewno musi być bardzo lekki.Nivea jest trochę „ciężki”.Ja ostatnio używałam płatków z kolagenem.świetne.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Szkoda,że sam kolagen przez skórę się nie wchłonie 😉

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ale czy krem z kolagenem nie będzie za mocny? Biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Kowal czyli z tym kolagenem to żciema?

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Krem La Roche Possay zakupiony:) Zobaczymy jak efekty:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A robiłyżcie sobie moze jakiż zabieg taki profesjonalny na skóre w okolicach oczu ?
    Wiecie,czasami kremy nie działaja tak jak byżmy chciały…

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Oglądałam program i tamże wyraźnie pan spec mówił, że kremy z kolagenem nie mają sensu. ściema by nam z kieszeni wyciągać pieniążki. Ja mało pamiętam o skórze wokół oczu a przecież ona najcieńsza i wymaga specjalnej troski. U mnie głównie to zwykła mażć z witaminą A i krem, który stosuję do twarzy. A wy macie specjalne kremy tylko pod oczy? Czyli powiększa mi się zestaw bo: krem do twarzy, pod oczy i dobrze byłoby jeszcze do pielęgnacji szyi. Sporo tego.

    Babydoll
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    używam nivei na dzień 25+ chyba i jest gut.

    e-kosmetolog
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    jesli o krem chodzi to nie używam ale mogę z czystym sercem polecić płatki botoksujące syis pod oczy. są extra. polecam

    Awangard_@
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    jesli o krem chodzi to nie używam ale mogę z czystym sercem polecić płatki botoksujące syis pod oczy. są extra. polecam

    A co to dokładnie i gdzie je można dostać ????

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Dziewczyny najlepsze kremy czy to pod oczy czy do twarzy są z koziego mleka. To działa, przykład moja mama. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki krem pod oczy?"

Przewiń na górę