• Autor
    Odp.
  • e-kosmetolog
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    płatki pod oczy to takie ” naklejki” które nakłada się na skórę pod oczami i one dają efekt napinający i rozjażniający cienie pod oczami, bardzo dobre przed wielkim wyjżciem, odejmują kilka lat. Można też ich używać do kilku razy w tygodniu prewencyjnie aby odżwieżyć spojrzenie. Dają więcej niż krem bo są bardziej skoncentrowane, możesz je kupić tak jak ja to robię przez sklep internetowy [usunięto_link], nazywają się dokładnie płatki botoksujące pod oczy . polecam

    x-wandzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    o używałam tych płatków syis i muszę powiedzieć że są fajne, dostałam komplet od mojej koleżanki kosmetyczki. Efekty są bardzo widoczne.

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Płatki pod oczy są dożć dobre, ale raz na jakiż czas. Ja używam na zmianę albo takich ze złotem albo z kolagenem. Jeżli chodzi o krem to wybieram tylko naturalne kremy, bez chemii bo skóra pod oczami jest bardzo delikatna i łatwo ją podrażnić. Kremy trzymam w lodówce bo zimne lekko zmniejszają opuchliznę.

    apc-Cosmetics_com
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Firma ziaja ma w swojej ofercie kremy pod oczy i podobno działają. Może poszukaj czegoż w ich ofercie, są bardzo delikatne i na pewno ci nie zaszkodzą.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Płatki pod oczy są dożć dobre, ale raz na jakiż czas. Ja używam na zmianę albo takich ze złotem albo z kolagenem. Jeżli chodzi o krem to wybieram tylko naturalne kremy, bez chemii bo skóra pod oczami jest bardzo delikatna i łatwo ją podrażnić. Kremy trzymam w lodówce bo zimne lekko zmniejszają opuchliznę.

    To podpowiem ci – kremy i oliwki do twarzy z Botani. 100% naturalne i mimo, że cena nie żrednia a ta wyższa półka to i tak wychodzi ekonomicznie, bo są wydajne. Nie wiem, czy zwykle kremy są rozrzedzane specjalnie? Poza tym teraz kupowałam i przecenili więc wychodzi 2 za 1.

    ruda1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Firma ziaja ma w swojej ofercie kremy pod oczy i podobno działają. Może poszukaj czegoż w ich ofercie, są bardzo delikatne i na pewno ci nie zaszkodzą.

    też je lubie, ale osobiżcie kremu pod oczy z tej firmy nie używałam dobry jest?

    SzaryTygrysek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    La Roche Posay trochę za drogi, NIvea i Ziaja za tłuste..probowalyscie np flosleku?

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Krem pod oczy HB – włażnie naturalny, robiący mega różnicę. Przynajmniej w moim przypadku zmiana zdecydowana. Oczywiżcie kwestia kilku tygodni, ale najważniejsze, że docelowo ta odpowiednia pielęgnacja rzeczywiżcie przyniosła fajne efekty – miałyżcie podobnie?

    paulkowaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja bardzo lubię ten delikatny używam od dosyć dawna kremu kojąco- nawilżającego z Bielendy tej linii Vegan Muesli. z owsem, pszenicą w składzie. d-panthenolem i alantoiną .Rewelacyjny i nie drogi krem, a skuteczny

    Angelie.en
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Osobiście uwielbiam krem [usunięto_link]

    W prawdzie jest dość drogi, ale efekty są warte tych pieniędzy

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zawsze używałam plastry z  ogórków ale znalalazłam maskę z Korresa.Ma bardzo przyjemny owocowy zapach mimo że zawiera wyciąg z ogórka. Maseczka jest bezbarwna. Mocno nawilża skórę pod oczami.

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja cały czas używam żelu FlosLek z arniką. Tani i pomaga.

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Tak mi się wydaję, że dostałam krem z wyższej półki  od znajomej na prezent Alcina Effective Care. Fantastycznie mi wygładził zmarszczki pod oczami i jestem mega zadowolona.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Też go miałam raz ale niestety szukam tańszego odpowiednika, przeglądam drogerie internetowe i na notino widziałam Anit- Ox maseczke i się nad nią zastanawiam bo ma fajne opinie.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mysłałam, że pod oczy lepiej nie stosowac maseczek, skórę mam tam batrdzo delikatną ….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki krem pod oczy?"

Przewiń na górę