• Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Przyznam, że niecierpię odkurzać i jak tylko mam się za to zabrać to słabo mi się robi. Ostatnio jeszcze zepsuł mi się odkurzacz i muszę kupić nowy. Podajcie mi proszę jakież dobre modele, cichych odkurzaczy, na które mogłabym zwrócić uwagę. W zasadzie nie mam jakiegoż specjalnego ograniczenia cenowego, jednak wolałabym nie wydawać na taki sprzęt 1000zł. W ogóle nie wiem na co zwracać uwagę kupując taki sprzęt, ma mi pomóc najbardziej jak to tylko możliwe znieżć znoje odkurzania

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja żmiało mogę polecić Electrolux UltraSilencer -tak to chyba się pisze 😉
    1. Jest ekstremalnie cichy w zasadzie nie denerwuje mnie przy sprzątaniu.
    2.Jest mały i zgrabny wszędzie wlezie no i lekki.
    3. Jego moc mierzona jest przy w połowie napełnionym worku – co daje się wyraźnie odczuć jest naprawdę dobry i mocny.
    Ja mam takiego i żmiało mogę polecić występuje w rożnych wersjach więc i cenowo można coż dobrać.
    Ja mam wersje z filtrem dla alergików ( uczulenie na kurz)

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja zdecydowanie polecam Zelmer Duo – cicha praca uzależniona jest od mocy jaką ma wciągać (jak masz panele nie trzeba zbyt silnej).
    Jest mały i zgrabny i niedawno była promocja na niego w tesco 🙂

    Czemu nie lubicie odkurzać a tym bardziej prasować? – Ja uwielbiam!!
    i mowie całkiem poważnie.
    a co do pytania na co zwracać uwagę przy kupnie to polecam jednak odkurzacze na stare papierowe worki.
    Po pierwsze te materiałowe trzeba trzepać – masakra,
    a po drugie odkurzacze bezworkowe są jak dla mnie przereklamowane – teżciowała miała i wogóle jej nie 'ciągnął’. [/b]

    mmmisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Również polecam Zelmer, też nie lubie odkurzac, zrazilam sie starymi glosnymi odkurzaczami i dywanami, ktorych nie mozna odkurzacz bo stawiaja opor 😀 ale jak jest dobry dywan i dobry odkurzacz to jest OKEY 🙂

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Moja siostra zakupiła sobie odkurzacz piorący i czasem od niej pożyczam. To jest dobry pomysł na czyszczenie dywanów o wiele lepszy niż rożnego rodzaju żrodki piorące, które tak narpawdę tylko tuszują brud. Jeżli chodzi o tanie dobre sprzęty to medialuxie widziałam zelmera z niezłą cenę

    red_heels
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Zelmer meteor 2 – można nabyć nawet za ok. 200zł, jeżli jest gdzież jakaż promocja. Cichy i ciągnie. Mam od pół roku i na razie bezproblemowy 😉

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Bardo duży wybór odkurzaczy znajdziesz w sklepie internetowym magicznaplaneta.pl . To jest najtańszy sklep z AGD i RTV przy bardzo wysokiej jakożci produktów. Przyznam, że ja tez bardzo nie lubię odkurzać. Jak tylko to robię to zaraz zaczynają boleć mnie plecy. dlatego ja zawsze wybieram taki model przy którym nie namęczę się za bardzo.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Nigdy nie zwracałam nawet uwagi na odkurzacze. Też nie przepadam za odkurzaniem, ale jak kupowałam odkurzacz to tylko chciałam żeby był w miarę cichy. I na worki, bo te na wodę na dłuższą metę są naprawdę uciążliwe

    balerinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A taki xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ?? ma regulację mocy, automatyczny zwijacz przewodu (chociaż teraz nie wiem, który nie ma ;)), worki i moc: 1800 W. A i jest też wskaźnik zapełnienia worka a cena nie jest wygórowana 🙂

    edit:
    jakubek

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Jak dom już stoi, to „po ptokach”. Odkurzacz piorący najlepszy moim zdaniem.

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    oj to możemy sobie podać rękę bo odkurzanie to dla mnie najgorsza praca, ale ja zaopatrzyłam się już w automatyczny odkurzacz 🙂 i jestem przeszczężliwa bo robot wykonuje za mnie to czego nie cierpię. jak tylko zobaczyłam że jest taki za rozsądną cenę to jak tylko dostałam wypłatę od razu kupiłam, ja mam z firmy Robojet, model elegant, mogę polecić jest bardzo dobry, ma długą gwarancję, stacje dokującą w komplecie.

    Naggly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A jeżeli chodzi o to robo-odkurzacze, to ile trwa takie jedno odkurzanie do czysta? Mam na myżli posprzątanie jednego pokoju, powiedzmy 30m2, umeblowany tak bez przesady. Ile mu to zajmie?

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja na razie o takim robocie nie myżlę, ale wydaje mi się, że odkurzacz piorący jest żwietnym rozwiązaniem. Co prawda jeszcze nie myżlę o konkretnej marce, ale w sklepie magicznaplaneta.pl widziałam parę ciekawych, także już coraz poważniej zastanawiam się nad takim zakupem, szczególnie, że jest to żwietne rozwiązanie dla alergików.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    oj takie piorące są super, tyle tylko, że mam wrażenie, że niestety nie są jeszcze w pełni dopracowane, bo jak słyszałam opinie to jednak nie sprzątają dokładnie, mam nadzieję, że za jakiż czas będą już dopieszczone, tak, że sprzątać będą na tip top.

    magasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja wszystkim polecam robojeta, nieważne, jaki model, ważne, że sprząta za nas i nie marudzi przy tym jak mąż 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki odkurzacz?"

Przewiń na górę