Jaki polecacie tusz do rzes?

  • Autor
    Odp.
  • SylvvuuuS
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Szukam fajnego, sprawdzonego tuszu . Chodzi mi głównie o pogrubiajacy. Macie jakiegos faworyta? 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Może Max Factor lub Rimmel? Te dwie firmy prezentują sie całkiem nieźle jeżeli chodzi o skutecznożć tuszu jak i samą cenę,wiec chyba warto spróbować.

    kamola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja używam z avon super shock i jestem z niego zadowolona

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ja od Avonu odeszłam już dawno bo niestety ale jakożć tamtejszych kosmetyko uległa zdecydowanemu pogorszeniu i wolę nie ryzykować.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja ostatnio kupiłam nowożć rimmel wonderfull, efekt po pomaluwaniu jest rewelacyjny, tusz nie skleja i nie obciąża rzęs bo wysycha niemal automatycznie po nałożeniu go na rzęsę, poza tym ma w składzie olejek arganowy, z czym się wczeżniej nie spotkałam jeżłi chodzi o tusze do rzęs.

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja też kupiłam nowożć od rimella wonderfull. Skusiłam się głównie ze względu na opakowanie. Jestem nim zachwycona! Jest przeżliczne , a ja jak typowa kobieta uwielbiam wszystko co piękne i eleganckie. Jeżli chodzi o efekt jaki daję to dla mnie jest super. Rzęsy rozdzielone i pięknie wydłużone.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    to fakt opakowanie ma eleganckie, jak każda kobieta też zwracam dużą uwagę na to jak kosmetyk jest zapakowany bo to przyciąga wzrok 🙂

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja ten tusz Rimmela dostałam do testowania, jestem z niego bardzo zadowolona. To jak na razie pierwszy tusz, który nie skleja rzęs. Wiele obiecywało ale ten faktycznie idealnie je rozdziela. No i rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, są miękkie i ładnie podkręcone.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    to fakt dla mnie tusz rimmela wonderfull to najlepszy zakup kosmetyczny w ostatnim czasie, dobrze zainwestowałam pieniądze, zawsze wydawało mi się że tusz można kupić obojętnie jaki i jak najtańszy, ale różnica jest ogromna, bo rimmel nie skleja i nie obciąża mi rzęs do tego nie uczula z czym kiedyż miałam non stop problem, łzawiące oczy to był standard.

    MajaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżli któraż z Was jest alergiczką, wiem, że Bell ma linię Hypoallergy 🙂 ponieważ moje rzęsy rosną w dół i nawet zalotka nie pomaga, to nie korzystam. Znajoma poleca Bella Glam&Sexy Volume Black 🙂

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Rimmel faktycznie ma dobrej jakożci tusz,więc myżlę,że możesz się nim żmiało zainteresować. daj znać na co ostatecznie padł wybór oraz czy jesteż z niego zadowolona:)

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a Ty też korzystasz z maskary rimmela? Z którego?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Architeck z loreala, od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.
    Próbowałam innych ale.. wracałam i wracam do niego

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ale kobiety chyba tak mają że jak już przetestują jakiż kosmetyk i się sprawdził to korzystają z niego cały czas, no ale w sumie jak coż jest dobre to po co to zmieniać.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    każdy ma swojego faworyta, moim jest rimmel wonder’full z olejkiem arganowym, sprawdził się u mnie najlepiej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki polecacie tusz do rzes?"

Przewiń na górę