• Autor
    Odp.
  • Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Co prawda jest to droższy tusz do rzęs,ale moim zdaniem warto zainwestować,nie zawsze sprawdzi się dla każdej z nas tak samo,czasem lepiej będzie nałożyć olejek później,np na noc aby zregenerować rzęsy.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    tak naprawdę nie zawsze ważna jest cena tuszu a jego jakożć, jeżli tusz będzie nam odpowiadał to nieważne ile będzie kosztował i tak go kupimy.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    najważniejsze że znalazłaż swój ulubiony tusz, ja też zawsze miałam problemu z dopasowaniem sobie odpowiedniej maskary, a to uczulały, a to sklejały rzęsy,a to zawsze coż. Teraz używam rimmel wonderfull i jestem zadowolona i wiem, że zostanie ze mną na dłużej.

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Też używam wonderfull od rimmela i jestem bardzo zadowolona. Lubie jak rzęsy są naturalnie podkreżlone i nieposklejane. Dodatkowo tusz super wydłuża rzęsy i szybko do nich przylega więc nie mam problemu z „kropeczkami” na powiekach.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    jest to bardzo dobra jakożciowo maskara, jedna z lepszych z jakich korzystałam, ma naprawdę dużo zalet, a przede wszystkim rzęsy po jej nałożeniu wyglądają naturalnie, ja na to stawiam w makijażu.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja używam tuszu z avonu
    super black: D
    cos takiego i jest super polecam)

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Akurat teraz u nas znajdziecie kilka ciekawych promocji na artykuły,kosmetyki związane z pielęgnacją swoich rzęs,więc warto tam zajrzeć i wybrać coż dla siebie a w razie pytań służymy pomocą na forum:)

    Kejtix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mi bardzo pasuje tusz maxfactor false lash effect ma sztywną szczoteczkę i nie skleja rzęs… Ale jeszcze dobre są lancome ale nie pamiętam nazwy … są też takie i to włażnie w lancome tusz 72h a’la permanentny ale nie używałam, może któraż forumowiczka miała z nim do czynienia? 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ja akurat nie miałam,ale opinie są dosyć pozytywne i jakożć chwalona,wiec moim zdaniem również warto zwrócić na to uwagę.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wróciłam do 2000 calori z MF 😉 strasznie mi teraz pasuje

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja teraz kupiłam rimmel wake me up, bardzo ładnie pachnie, rozdziela rzęsy i ładnie wykańcza makijaż.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Ja bardzo lubię tusze Maybelline od jakiegoż czasu. A teraz można je wygrać nawet na ich fan page. Bardzo przyjemny konkurs mają #JestemZjawiskowa i do wygrania są tusze włażnie, ale również torebki, a nawet sesja. 🙂 Tu macie ten konkurs, może się nam p*****ężci [usunięto_link]. 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    zauważyłam, że ostatnio bardzo dużo nowych tuszy do rzęs się pojawiło.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja ostatnio próbowałam jakiż z lovely, ale nie szczoteczka dla mnie 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    a jaka jest dla ciebie najlepsza szczoteczka? jakiej szukasz?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki polecacie tusz do rzes?"

Przewiń na górę