• Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dziewczyny, jakie telefony najbardziej Wam sie podobaja?? Czy wolicie telefony z klapka, tzw. puderniczki, czy moze zwyczajne sluchawki, a moze w ogole nie lubicie swoich komorek, co najbardziej cenicie sobie w telefonach, funkcjonalnosc, czy urode, no i ktore sa najladniejsze… wpisujmy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Od jakiegos czasu jestem zakochana w mojej Nokii 6103 🙂 Podoba mi sie ten telefon,bo generalnie uwazam,ze telefony z klapką są kobiece(puderniczka wkońcu… 😉 )a do tego jeszcze jest czewony więc już wogole mmmm… 😉 Jedyny minus tego aparatu to to,ze ma małą pamięc przez co musze ograniczać sie z robieniem foktek 😥 w telefonie cenie wygląd oraz jego funkcje,ale nie potrzebuję telefonu z roznymi bajerami.Wystarczy mi jak telefon ma aparat i kamere a ja juz jestem szczęsliwa 😀

    sliver
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Uzywam Sony Ericsson W810i. Kamera 2 mega pix, swietna jakosc, mp3 miesci 11 albumow, w sam raz na nudna podroz do pracy 😉 Moze nie jest zaprojektownay typowo dla kobiet, jako ze jest caly czarny, ale za to bardzo elegancki i niesamowicie funkcjonalny. Polecam.

    sliver
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Uzywam Sony Ericsson W810i. Kamera 2 mega pix, swietna jakosc, mp3 miesci 11 albumow, w sam raz na nudna podroz do pracy 😉 Moze nie jest zaprojektownay typowo dla kobiet, jako ze jest caly czarny, ale za to bardzo elegancki i niesamowicie funkcjonalny. Polecam.

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    A czy ktoras z Was ma juz nowa motorole, model: pebl u6. Widziala ktoras z Was? tu sa jakies zdjecia:
    [usunięto_link]

    wyglada bardzo zmyslowo, podobno ma byc za zlotowke

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    pluszak masz racje bardzo fajna motorolka 😉

    Ja osobiżcie cenię sobie w telefonie funkcjonalnożć i dożć rozbudowaną usługę Tworzenia własnego menu, które mogę sobie do siebie dopasować 🙂 Musi także mieć sporo pamięcina muzyczkę mp3 :):):)

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    pluszak masz racje bardzo fajna motorolka 😉

    Ja osobiżcie cenię sobie w telefonie funkcjonalnożć i dożć rozbudowaną usługę Tworzenia własnego menu, które mogę sobie do siebie dopasować 🙂 Musi także mieć sporo pamięcina muzyczkę mp3 :):):)

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    pluszak masz racje bardzo fajna motorolka 😉

    Ja osobiżcie cenię sobie w telefonie funkcjonalnożć i dożć rozbudowaną usługę Tworzenia własnego menu, które mogę sobie do siebie dopasować 🙂 Musi także mieć sporo pamięcina muzyczkę mp3 :):):)

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    dzieki, bo wlasnie zastanawiam sie, czy by sobie takiej nie kupic, na youtube znalazlam nawet jakies filmiki z ta motka, podaje linki:

    Podaj na prv, jesli ktos będzie zainteresowany
    F.

    wyglada fajnie, podobno ma byc za zlotowke w orangu

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    no ja teraz uzywam sony ericsson k310i i jestem z niego zadowolona:)
    pamieci troche ma aparat robi ladne zdjecia i wogole jest ok 😆

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja od zawsze jestem fanką nokii. Niezniszczalne są, a to dla mnie podstawa bo lubię dożć często upużcić telefonik 😉

    vangelis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nokie są fajne, ale cholernie drogie. Podobny model Sony Ericsson jest o połowę tańszy, a równie funkcjonalny. Poza tym Nokia obrosła w piórka 😛

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja proponuje samsunga 😆 chociaz przez dwa miesiace nie jest drogi bo nic nie kosztuje jest nowoczesny ma fajne funkcje i do tego wszystkiego masz jeszcze 150zl przez dwa miesiace na testowanie wiec ja bym wybrala ten telefonik nawet na tak krotki okres czasu ze wzgledow ekonomicznych 🙂 a proponuje na to wszytsko nadchodzi4
    [usunięto_link]
    ja tez lubie nokie i 7373 jest super ale jej cena mnie sprowadzila na ziemie

    szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    vangelis – trochę nokiaski rzeczywiżcie się skiepżciły, ale wiesz, pozostał sentyment. Zresztą ja nie znam się na telefonach za bardzo, na moim chodzi mi eragg, esy wysyła, fotki robi, dobrze się gada więc jest ok 🙂

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Ja też jestem fanką nokii 🙂
    Mój telefonik musi być wytrzymały bo od czasu do czasu lubi upażć czy polecieć na żcianę 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki telefon??"

Przewiń na górę