• Autor
    Odp.
  • szczypioreczek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dokładnie! Do tego mają menu łatwe do rozkminienia. Ładnie mi na niej wszystko wygląca i wygodnie mi się na niej pisze, co ma duże znaczenie na tym moim gadulcu jak trzeba szybko pisać.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Faktycznie Nokia to juz pewien standard.
    jest na pierwszym miejscu jesli chodzi o sprzedaz telefonów komorkowych na żwiecie…
    na Drugim jest o dziwo…. SAMSUNG !

    Dominisia93
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja bym poleciła SEk550i

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ostatnie telefony z których byłam przee zadowolona to SE d750 i 😛 i motorola K1 😛 teraz mam motorole V8 i……… bez komentarza 😛 wszystko mi sie podoba oprócz 2 rzeczy które są ważniejsze od tego wszystkiego co mi sie w niej podoba 😛 znaczy w sumie jedna 😛 bo przez te mega wyżwietlacze bateria trzyma 2 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mnie szlak trafia bo w K1 mimo ciąglego uzywania telefonu trzymała mi tydzień :/ tak samo w SE no szlak by………….. a druga rzecz to brak wyjscia na karte to poprawili dopiero w V9 :/ ale co mi z tego jak ja mam V8?!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja mam sony ericssona k800i i ja bym ten poleciała.. każdy poleci to co mu się podoba.. więc wydaje mi się że najlepiej się wybrać do salonu powiedzieć jakie ma się potrzeby co do telefonu i oni na pewno doradzą 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja wczoraj bardzo umiejetnie zalalam swoj telefon Sony Ericson 550. 👿 f*** 😈

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    apropo ceniących wytrzymałożć ten telefon o którym wspominałam pare postów wyżej Se D750i…. Ostatnio widziałam jak latał po żcianach to znaczy konkretny koleż rzucał nim w żciane z odległożci a ja wiem z połtora metra 🙂 potem go podeptał i kopnał 🙂 telefon sie rozpadł na wszystkie możliwe częsci 🙂 ale wiecie co?? DZIAŁA! ( ale i tak sie ciesze ze nie jest już moj 😛 bo już nie jest STAN IDEALNY ) 🙂

    ame_lia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    ja mam nokie 6300 i jestem baardzo zodowolona 😉
    jest ładna i praktyczna :>

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki telefon??"

Przewiń na górę