• Autor
    Odp.
  • glass
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nigdy o nim słyszałam, ale warto się zainteresować, muszę zmienić mojego rzęcha 🙂

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    ja czytałam sporo dobrych recenzji o nexusie 5 od LG, lubię nowinki więc na pewno teraz kupię sobie jakiegoż ubajerowanego smartfona ;), podobno niedługo ma być w sprzedaży G2 mini, taka mała wersja tej standardowej G2. Jeżli ma takie parametry jak duży to wezmę w ciemno bo G2 bardzo mi się spodobała :). Myżlę, że to fajny telefon dla kobiety, zgrabny a lg mają to do siebie że sa łatwe w obsłudze, przynajmniej te z którymi się spotkałam to bardzo łatwo można było się nauczyć co i jak

    Sonia94
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o długi czas bez ładowania to smartfony raczej odpadają. Ja mam w szufladzie starą Nokię, która spokojnie wytrzymuje 6 dni.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    jeżli się nie używa ich do internetu, gier to spokojnie wytrzymują kilka dni, przynajmniej mój LG długo trzymał jak kiedyż przez kilka dni nie włączałam na nim internetu, ani nie używałam żadnych aplikacji. To najwięcej pobiera z baterii

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    To dobra marka telefonów.

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    myPhone Iron na pewno wytrzyma ci 5 dni bez ładowania 😛 Obsługuje 2 karty sim, działa na androidzie i jest bardzo solidny 🙂

    Alisonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja ostatnio trafiłam na mało popularny model (przynajmniej w Europie), ale w Stanach robi furorę – One Plus One. Parametry ma na prawdę zacne i porównując do ceny wychodzi dużo lepiej niż sumsungi, iphony itd. Zastanawiam się nad nim, ale to co mnie niepokoi to to że nie ma polskiego supportu i gdyby coż było nie tak to tylko serwis w Stanach.

    ___________
    Widzisz to – skontaktuj się z nami: [usunięto_link]

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja polecam wam HTC One. Jest ze mną już od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Szybko działa, ma piękny wyżwietlacz i robi bardzo dobrej jakożci zdjęcia.

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Może idź np. do Teletorium i pooglądaj różne modele, zobacz który najlepiej leży ci w dłoni, zapytaj doradcy 🙂 Potem porównaj opinie w internecie i będziesz miała cały ogląd sprawy 🙂

    Tamara Schmidtke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Telefon się wybiera w zależności od funkcji jakich się potrzebuje , Ja ostatnio chciałam kupic telefon niedrogo , a żeby był z aparatem min 8 mpx i dobra baterią . I taki tez znalazłam , a dokłądniej jest Maxcom , seria smart ms 514 ;)Mam go od 3 miesiecy i jestem z niego bardzo zadowolona 😉

    Konstancja Dąbrowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Jak zależy ci na dobrej baterii to bardzo fajny jest myPhone L-Line

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki telefon wybrać?"

Przewiń na górę