• Autor
    Odp.
  • Aniaa27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący
    Madzik1 wrote:
    Wychodzi na to, że wybór wózka nie jest łatwą sprawą, a wózki to niezbędne artykuły dla dzieci i każdy musi je w końcu kupić. Przeglądałam internet i szukałam różnych porad, trafiłam na takie rady jakie daje pewien sklep dla dzieci [usunięto_link]. Te artykuły dla dzieci są na tyle kosztowne, że warto dobrze zastanowić się nad ich wyborem.

    Ja się nie zgadzam, zamiast na [usunięto_link] wózki bugaboo można kupić taniej na allegro.pl. Po co przepłacać????? Za to ie zgadzam się z jedna przedmówczynią, która pisała, że nie warto kupować firmowych wózków. To robi różnicę!

    magduska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja osobiscie mieszkam w stanach i jedyne co mnie zdziwilo to ceny wozkow bugaboo w polsce. tutaj te wozki sa praktycznie o duuuzo tansze. jezeli chodzi o wygode to narzie nie mam doswiadczenia poniewaz nie jestem jeszcze mama chociaz mam nadzieje ze w krotce to nastapi:). wozki bugaboo zwrocily moja uwage poniewaz wydaja sie bardzo praktyczne i z tego co prubowalam uzywac je w sklepie sa bardzo lekkie i wydaja sie bardzo wygodne dla rodzicow i maluchow. jezeli chodzi o jakosc to ja jestem zdania ze nie powinno siie na niej oszczedzac.bezpieczenstwo dzieci jest bardzo wazne .

    mamusiaalexa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja uważam, że warto wydać pieniądze na porządny wózek, który będzie służył przez dłuższy czas min. 1rok!
    Ja mam teutonię, wiekszożc sprzedawców b. poleca gdyż jest wykonana niemiecką precyzją, ma 3 letnią gwarancję i ma w porównaniu do innych b. dużą spacerówkę i dobrze pomyżlaną.
    Jedyne co odradzam to wydatek na gondolę ew. dokupić miękką szczególnie gdy malec jest z poczatku lata.

    malazuza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    mam bardzo pilną sprawę, ponieważ potrzebuję dobrego wózka, który nie zepsuje się po paru miesiącach używania. naczytałam się tutaj o różnych dobrych wózkach, ale nie wiem, który wybrac. proszę o pomoc!

    karolinamilutka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    „malazuza” może sprecyzuj nam swoje wymagania co do wózeczka 😉 jaki duży, jak cieżki , czy zabudowany czy raaczej nie (czy może taka bardziej spacerówka) , ile kasy chcesz przeznaczyc…

    wózek jest bardzo potrzebną czężcią „wyposażenia” maluszka. Malec musi mieć wygodnie, nie może być przerzucany sto razy w ciągu spaceru z rąk mamy do rąk taty…

    malazuza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wózek dla mojego dzieciątka musi byc przede wszystkim wytrzymały, mieszkam na wsi, więc mamy dosyc „górzysty” teren, i wózkiem często trzęsie, a to nie jest zbytnio bezpieczne…

    piekna.55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wszystko zależy od tego ile masz pieniędzy na wózek, dobrym rozwiązeniem jest ten wózek z amortyzatorem;) i wyjmowaną gondolą. koła moze nie są rewelacyjne, ale nie jest też tragicznie. Moja sąsiadka ma ten wózek i bardzo go sobie chwali:)
    [usunięto_link]

    malazuza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    no niby dobry, ale ciut za drogi… a może ten??? chodzi o koła, są dożc duże [usunięto_link]

    ania.konopacka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moja koleżanka również mieszka na wsi, niedawno kupiła sobie wózek ULTRA RUNNER, taki trójkołowy. Również z tej linii runner, mówi że jest naprawdę żwietny, jeżeli miałabym kupować wózek na pewno kupiłabym go 🙂 [usunięto_link]
    może nie zachęca pod względem wyglądu, ale za to jest bardzo funkcjonalny 😀 ewentualnie znalazłam jeszcze na allegro inny wózeczek ma on amortyzator więc może się dobrze sprawdzić 🙂
    [usunięto_link]
    Mam nadzieje że pomogłam, Pozdrawiam.

    piekna.55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ciekawe propozycje, ten trójkołowy wózek z [usunięto_link] mi sie podoba, moze go polece przyjaciółce?:)

    ania.konopacka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moim zdaniem, żwietny wózek:) Po złożeniu zajmuje mało miejsce, jest dosyć lekki i zarazem stabilny. Koleżanka mówiła że naprawdę dobrze sprawuje się w terenie 😀 Także żmiało możesz jej polecić.

    karolinamilutka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dziewczyny, a nie pomyżlałyżcie o czymż na „czterech kółkach”??
    Wydają mi sie bardziej przyjazne dla „górzystego” terenu, jak to powiedziała „malazuza”… 😉 Ten z allegro wygląda zachęcająco , choć nie widziałam, przyznam się szczerze jeszcze takiego wózeczka z amortyzacją (z tymi sprężynami) i chyba bym sie troszkę bała…
    Bardzo, ale to bardzo spodobała mi sie ta oferta > [usunięto_link]
    tu jest wszystko co potrzebuje młoda, niezalezna mamużka 😀 fotelik dla dziecka (co prawda, niewiele o nim pisza, ale mozna zaryzykować a potem najwyzej odsprzedać sam fotelik, jakby sie nam nie spodobał) wózek wydaje mi sie dostosowany do wszystkiego, jest moze troszke cieższy od niektórych innych ale nie wydaje mi sie to wadą wielkiej wagi… 😉 sama nazwa fotelika juz mnie szczerze mówiąc zachęciła 🙂

    piekna.55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    No tak, nazwa jak dobrego samochodu sportowego:) i sam model mi się podoba, przegladalam ten sklep… ale nie zauwazyłam tego wózka:) dzieki karolinamilutka 🙂

    dziunka2525
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam forumowiczki, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie… 🙂 Otóż mój problem zaczął sie od tego, jak kupiłam mojemu maluszkowi uzywany wózeczek… Rozwalił się po zaledwie kilku wyjsciach na spacer (co prawda moze nie było sucho, ciepło i bezwietrznie, ale na co do choinki są te wózki). Teraz w desperacji szukam czegoż w zamian, najlepiej chyba zeby było nowe, bo nie chce sie rozczarować na kolejnym uzywanym wózku… Licze na pomoc!!;)

    piekna.55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wiesz, zobacz na te wózki które podałyżmy wyżej:) a jak Ci się nic nie spodoba to w sklepie [usunięto_link] jest bardzo duży wybór:) albo na allegro.pl 🙂 możlwożci jest mase, tylko trzeba dobrze się rozejrzeć:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki wózek wybrać"

Przewiń na górę