• Autor
    Odp.
  • julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja uwazam, ze dobrze zrobilam ze wybralam elea i będę polecać

    moja siostra rowniez 🙂 jest zadowolona nie tylko z elei ale tez innych rzeczy z maxi cosi- chociazby foteliki 🙂 a z wozkow mysle ze mura rowniez jets swietna chociaz osobiscie nie testowalam 🙂

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja się zastanawialam nad murą, ale byla odrobinę cięższa, więc wybrałam elea, niedlugo przesiadka do spacerowki u nas

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja się zastanawialam nad murą, ale byla odrobinę cięższa, więc wybrałam elea, niedlugo przesiadka do spacerowki u nas

    a jaka chcesz wybrac? tez maxi cosi? widzialam ze mają w ofercie Noę i Milę, ale nie wiem jaka jest roznica miedzy nimi, sa dosc podobne, moze ktos ma te wozki?

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja mam stelaz elea i kupiona gondole i spacerowke, takze wyboru to ja juz dokonalam :):)

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec
    Quote:

    aa no tak 🙂 myslalam ze moze szukasz jakiejs lekkiej spacerowki jak Mila albo Noa z maxi cosi, niektore mamy kupuja takie spacerowki parasolki 🙂 tez sa fajniutkie

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    tak, na pewno kiedys wymienię ale jeszcze jest za wczeżnie, jeździmy spcacerówką elea od tygodnia dopiero, jak bede wybierac spacerowke-parasolke, maxi cosi rowniez wezmę pod uwagę bo teraz jestem zadowolona

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    tak, na pewno kiedys wymienię ale jeszcze jest za wczeżnie, jeździmy spcacerówką elea od tygodnia dopiero, jak bede wybierac spacerowke-parasolke, maxi cosi rowniez wezmę pod uwagę bo teraz jestem zadowolona

    rozumiem. no maxi cosi ma naprawde fajne jakosciowo i foteliki i wozeczki, takze warto wziac pod uwage, tym bardziej ze teraz jestes zadwolona 🙂

    monkli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja kupiłam wózek Maxi Cosi 🙂 takiego transformersa, który może być też fotelikiem samochodowym i jestem mega zadowolona 😉 lekki, łatwy w obsłudze i konserwacji 🙂 dla mnie najlepszy 😉 ma z Was może któraż?

    dokla82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja mam Maxi Cosi, siostra mnie namówiła i też jestem zadowolona 🙂 potem dam bratu dla jego dziecka 🙂

    monkli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ooo to fajnie 🙂 to prawda Maxi Cosi jest tak wytrzymałe, że można naprawdę potem przekazać następnym rodzicom, chociaż nowe modele, funkcje, kolory są bardzo kuszące 🙂

    dokla82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    mąż tylko nasze Maxi Cosi konserwuje, a ja czyszczę i jest jak nowe 🙂

    merkantyla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    zdecydowanie spacerowka Ritmo dobrze sie sprawdza, jest wygodna i komfortowa, duzy plus za 5punktoe pasy bezpieczenstwa

    honorcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    wózki Tako są super, moje dzieci miały i dzieci w rodzinie też, każdy był zadowolony. Cena zależy od modelu, najlepiej iżć do sklepu i sobie obejrzeć, w Warszawie bardzo dużo modeli jest w Zebrze na ulicy Kolorowej 19 lok. 142

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    mam niedaleko dobra hurtownie artykulow dla dzieci i tam kupilam quinny moodd w dobrej cenie, bo ogolnie maja tansze wozki, a mi sie nim dobrze jezdzi, poza tym super wyglada

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja włażnie na dniach będę kupowała wózek, prawdopodobnie zdecydujemy się na markę Quinny, model moodd, czytałam wiele pozytywnych opini na temat tego wózka, interesował mnie 3w1 , no i ma fajny, nowoczesny wyglad.
    rodzice i teżcie dokładają nam kasę, więc jestem happy 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki wózek wybrać"

Przewiń na górę