• Autor
    Odp.
  • dziunka2525
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    piekna.55 a co sądzisz o tym wózku: [usunięto_link] ?? Nie chce z allegro, tam sporo jest używanych , nie mam czasu przebierac, szukać, wolę od razu ze sklepu… Przyznam ze zalezy mi na czym w niezbyt wygórowanej cenie… Wiecie, jest dziecko i jest mnóstwo innych wydatków…

    dziunka2525
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witaj mamusia. bardzo podoba mi sie wózeczek, chyba szybko go zamówię, bo męczy mnie juz noszenie maleństwa na rączkach. Byłam u mamy na weekend i przyznam, że troszkę się napociłam…;) ale jednak zdecyduje się na to;) [usunięto_link] Jest podobny to tego co przysłałaż a jeszcze tanszy. Powinien starczyć;) dziekuje za wszelką pomoc! ;*

    karolinamilutka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mam nadzieje ze zdążę! Słuchaj, zobacz na ten wózeczek! [usunięto_link] czytałam ostatnio dobrą opinie na temat tego wózka , sama mam bardzo dobre zdanie o tej firmie, pomyżl na tym jeszcze jeżli nie jest zapóźno!!

    dziunka2525
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oboje zdecydowaliżmy sie jednak na ten nasz, czerwoniutki wózek, ale dziekuje za pomoc, karolinamilutka;)

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    wozek bugaboo cameleon jest THE BEST ! 8)

    dobrze sie prowadzi, latwy w obsludze – solidny i lekki (tylko 9 kg)

    doskonale sprawdza sie na wedrowkach po parku , w lesie,
    jak i w miescie —- dla mnie nie ma lepszego !!!

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    wybierz taki wózek żeby dziecku było wygodnie,a nie tobie.duzo osób wybiera wózek typu fotelik samochodowy np ,a taka pozycja nie jest dobra dla maluszka:( ja miałam taki wózek i sprawdził sie superowo!! dzieko ma duużo miejsca,jest wygodny ( miekki ), tak wiec polecam takie wózki.

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    a co powiecie o takim wózku: [usunięto_link] ? Niedługo spodziewam się dziecka i chciałabym wybrać najlepszy dla mojego brzdąca. Ten podoba mi się ze względu na to, że jest wielofunkcyjny. Mogę go mieć jako gondolę, spacerówkę a i fotelik samochodowy mogę zamontować, co przydaje się np. na zakupach

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ananeczka: a co takiego wspaniałego było w tym chicco? co według Ciebie najbardziej liczy się przy wyborze wózka? Dla mnie najważniejsze by był wytrzymały i funkcjonalny. Ten transporter mi się taki wydaje. Ale wiesz może znajdę coż lepszego

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja wpisałam w wyszukiwarkę „dobry wózek” i wyskoczyła mi strona o takiej samej nawie. Znacie może te wózki? WYglądają żlicznie – można sobie dobrać kolorystykę. Znacie je?

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Monaw: ale jakiej stronie i o których wózkach mówisz? o Tym moim transporterze czy chicco?

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    hela1986 – wpisz po prostu w google dobry wózek, albo [usunięto_link] to są jakież zupełnie inne wózki. Nie słyszałam o nich wczeżniej.

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Monaw: wow strasznie kolorowe z tego co widzę. Nie wiem czy oczopląsu nie dostałabym 😛 haha Wolę chyba bardziej spokojne. Z reszta najważniejsza jest funkcjonalnożć. Za to mają całkiem fajne inne dodatki 🙂

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    włażnie do mnie przemawia ta kolorystyka!

    hela1986
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    ja wolę raczej spokojne rzeczy. Nie chcę by moje dziecko było nerwowe, bo w dzieciństwie miało pstrokaty wózek 😛 a poza tym uważam, że wózek powinien być też w pewnym stopniu elegancki. Ale to chyba zależy od charakteru

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    nerwowe dziecko bo pstrokaty wózek?… no cóż… nie będę pisać co pomyżlałam dalej, bo się zrobi awantura, a nie o to mi chodzi.
    Dzieciństwo powinno być kolorowe!
    poza tym te wózki dziecięce są też w stonowanych kolorach
    o ten na przykład – elegancki czarno-biały
    [usunięto_link]
    fot. lewanowicz
    fajna jest to, że można sobie wybrać dowolny wzór do danego typu wózeczka

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki wózek wybrać"

Przewiń na górę