Jakich pieluch używacie ?

  • Autor
    Odp.
  • malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ostatnio spotkałam się z pieluszkami firmy Bambino „Baby Love” 🙂 Kupiłam małą paczkę tzw. 2PACK za około 2 zł na spróbowanie, Muszę przyznać, ze kosztują niewiele, a ich jakożć jest bardzo dobra, gdyż dobrze wchłaniają oraz mają bardzo dobre rzepy, a to często w innych pieluszkach marnie wygląda. Ogólnie bardzo przypadły mi do gustu, wam też ??? 🙂

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Faktycznie grosze, mnie czasem ceny przerażają jak duże paczki niektórych marek kosztują nawet po sto pln;/

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ile cała paczka kosztuje? bo 1 zł za sztuke to na próbę w sumie ok, bo nie trzeba całej paczki kupować, ale przy dłuższym używaniu wolałabym coż tańszego jednak 😉

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Któraż z dziewczyn mówiła, że kupiła dwupak za 1,99zł? jakoż tak 🙂

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja już dwupak wypróbowałam, teraz kupiłam dużą paczkę, bo jak już wspominałam spodobały mi się 🙂
    zapłaciłam za dużą paczke ok. 26 zł. wydaje mi się, że to niewiele w porównaniu do innych pieluch.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    A ile ich jest w tej dużej paczce w końcu ??

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Faktycznie cenowo są fajne, widziałam ostatnio ofertę, że można zakupić 3paczki rozmiaru 3 za niecałe 70zł. Używał ktoż może chusteczek do pupci z bambino?? Jeszcze nie miałam ich ale teraz będę miała drugie pieluchowe dziecko więc szukam tańszych pieluszek.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ale to chyba o innych mowa niż te takie super tnaie o których dziewczyny wyżej pisały?

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A ile ich jest w tej dużej paczce w końcu ??

    ja używam bambino baby love nr 4 u swoich bliźniaków. w opakowaniu mamy 44 sztuki. tutaj jest fotka z rozmiarami i ilożcią sztuk
    [usunięto_link]
    w tesco jest jakaż promocja za 24zł jakoż, uwazam że warto za taką cenę.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Dzięki wielkie :)) no to wychodzi naprawdę super tanio!

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Nie ma za co. myżlę że powinnaż być zadowolona, ja jestem, spokojnie w nocy dzieci w nich żpią i nic się nie dzieje, nie przeciekają jest ok.
    a jak chcesz to w sklepie żabka widziałam że można kupić taki mały dwupak na próbę.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Zajdę do żaby w takim razie i sprawdzę, może jutro po pracy uda mi się trafić:)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Któraż z dziewczyn mówiła, że kupiła dwupak za 1,99zł? jakoż tak 🙂

    bez przesady, tyle to ja zrozumiałam 😉 pytałam raczej o to ile wychodzi za dużą paczkę, bo chyba mniej niż 1 zł za sztukę.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Coż pewnie takiego wyjdzie ja do sklepu nie dotarłam bo wszędzie tłumy ludzi teraz ;/

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Ja mam w planach używać tetrowych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakich pieluch używacie ?"

Przewiń na górę