• Autor
    Odp.
  • anna82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Generalnie do miniówki niezmiennie szpilki, ale jeżli jest plisowana i ma niezobowiązujący charakter (jak to się ostatnio mówi casual) to balerinki też będa jak najbardziej na miejscu

    karolina-wawa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    zobacz sobie takie kozaczki ja mam takie i bardzo ładnie wyglądają
    tu masz link do tych butów
    [usunięto_link]

    Butyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jesli dlugie nogi to definitywnie cienka szpila do 5 cm, mamy zime wiec bez zbednych wyciec czy wiekszych szykownych otworkow. Jesli nizsza to odpowiednio rosniemy na szpileczce powyzej 5 cm. Na zime poradzilabym elegancki kozaczek na dostosowanym obcasiku. W zaleznosci od koloru calej dekoracji w jakiej wychodzisz Bucik najlepiej czarny pasuje do kazdego koloru.
    Zycze efektywnego doboru mam nadzieje ze moglam pomoc

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Butyk, zdrabniasz wszystkie słowa, nie wiem po co.

    A jak ubierasz się na co dzień? Szpilki szpilkami, ale jeżli spódnica nie jest nadmiernie elegancka, a ubierasz się bardziej wygodnie niż elegancko, to może nie ma po co męczyć się na szpilkach?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    do mini można założyć:szpilki, kozaki, kalosze, emu, balerinki, tenisówki, na koturnach, adidasy…. Myżlę jakich raczej nie można założyć…żadne nie przychodzą mi do głowy. Przecież są różne rodzaje mini, eleganckie i nie, więc każdy rodzaj butów do jakiejż tam mini będzie pasował.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    @Józia wrote:

    do mini można założyć:szpilki, kozaki, kalosze, emu, balerinki, tenisówki, na koturnach, adidasy…. Myżlę jakich raczej nie można założyć…żadne nie przychodzą mi do głowy. Przecież są różne rodzaje mini, eleganckie i nie, więc każdy rodzaj butów do jakiejż tam mini będzie pasował.

    Dobrze gada.

    impresja_switu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Najbardziej efektownie zaprezentujesz się napewno w szpilkach (jeżeli pruszanie się w nich nie sprawia ci problemu;) Sama mam spódniczkę mini i przyznam, że nie zawsze zakładam do niej obcasy. Wydaje mi się, że odpowiedznio dobrane buty na plaskiej podeszwie dodają wyglądowi dziewczęcożci. Polecałabym ci półsportowe cichobierzki. Można znaleźć takie na stronce ************* Wydaje mi sie, że jest warta polecenia… Daje duży wybór wżród soidnych marek. [/i]

    martunia_przemyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja polecam
    [usunięto_link]

    martunia_przemyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witajcie Drogie Panie!
    Chciałam się z Wami podzielić stroną z bardzo ciekawymi bucikami !
    [usunięto_link]
    Moje ulubione to czerwoniaste szpile, polecam !

    Androidka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    o rany co to za reklama. :/

    Zamiast do buciklandii lepiej pójżć do markowego sklepu. Jest takich multum, i ceny wbrew pozorom bywają przystępne.

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    A ja się nie zgodzę, że tylko szpilki! Ja generalnie ich nie lubię, bo są niewygodne, nosze tylko okazyjnie, a do mini to i balerinki i jakież lifestylowe adidaki pasują:)

    geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Moim zdaniem baleriny nie pasują w zasadzie do niczego 😉 Nie wiem czy to wygodne, ale ładne na pewno nie ;P

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    też uważam że baleriny jakoż do niczego nie pasują i wolę szpilki 🙂 zawsze stylowo i elegancko….

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    myżlę, że będą pasowac klasyczne szpilki, sama lubię nie za wysokie 🙂

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    O gustach się nie dyskutuje. Ja uwielbiam baleriny, a szpilki rzuciłabym n****ętniej w kąt. Zresztą i tak zakładam je niezwykle rzadko. A jeżli chodzi o to, jakie buty założyć do miniówki, to zależy od tego jaki efekt chcesz wywołać. Jeżli ma być sexy, to niech będą szpile, jeżli z klasą to możesz założyć koturny, a jeżeli lubisz luz, to polecam włażnie baleriny albo jesienne botki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jakie buty do mini??"

Przewiń na górę