• Autor
    Odp.
  • filizanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    na allegro jest znacznie taniej, nawet doliczając koszt przesyłki, a apteki mają tam swoje konta. Jeżli nie chcesz na allegro, kup w aptece internetowej. Zawsze przy zakupie czegoż, proszę o konkretne próbki i je dostaję (chyba że nie mają, to dostaję coż innego, związanego z moją cerą). No, chyba, że masz jakąż tanią aptekę gdzież blisko siebie, to wtedy faktycznie nie ma sensu 🙂

    w najnowszy joyu masz spore zniżki na zakupy w super-pharm, będą obowiązywać w ten weekend

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    hmmm 😀 no to idę jutro po joya 😀
    i tak chciałam jechać do superpharm bo tam mają ponoć smackersy 😀
    na allegro kosmetyków jeszcze nie kupowałam, ale nie wiem 🙂 najpierw się zorientuję jak jest w mojej aptece 🙂
    filiżanko, a jaką internetową aptekę polecasz? 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ooo… to bardzo ciekawe 🙂
    ja nigdy jeszcze z internetowych nie korzystałam… czas zacząć 😛

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    postanowiłam zapuszczać włosy i tym razem nie zniszczyć ich prostownicą 😉 Czy znacie kosmetyki nivea Straight&Easy (w reklamie dziewczyna super proste włosy)? Warto je wypróbować?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oj jesli masz wybór prostowac czy nie to lepiej to drugie.Ale wiem tez ze wyprostowane wygladaja fajnie.No ciekawe czy te kosmetyki Nivea bardzo wygładzaja wlosy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wypróbowałam, więc teraz mogę się wypowiedzieć… ogólnie to jest lepiej, włosy nie są już takie suche i „sianowate”, dla mnie to już duży plus, bo głównie dlatego używałam prostownicy, żeby włosy trochę wygładzic… czyli teraz żmiało mogę prostownicę schować i wyciągać tylko na wielkie okazje, na codzień S&E wystarczy, przynajmniej dla mnie

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ale czy włosy po S&E są naprawdę proste?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ale czy włosy po S&E są naprawdę proste?

    U mnie napewno sie mniej pusza niz bez tego balsamu.
    I nawet nieraz tak sie dobrze uloza ze nie potrzeba uzywac prostownicy.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dzięki za odpowiedź, w takim razie może i ja spróbuję? 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    spróbuj, ja się cieszę, ze mogłam schować prostownicę, moje włosy jeszcze będą mi wdzieczne 😉

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja przed prostowaniem włosów nakładam na nie tylko jedwab.
    wczeżniej uzywałam kosmetków do prostowania włosów z serii Nivea S&E,ale efektu wogóle nie widziałam.tak wiec dałam sobie spokój z tymi wszystkimi odżywkami do ” niby ” prostowania włosów,i obecnie używam tylko jedwabiu.

    Zabka_Mala84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli często stosujesz prostownice, to najlepiej wybrać profesjonalne kosmetyki. Pytałam fryzjerkę i powiedziała mi, że najważniejsze jest, by włosy regularnie podcinac, stosować maskę regenerującą na włosy i zawsze przed prostowaniem nalożyć preparat do prostowania, który ułatwia prostowanie i chroni przed wysoką temperaturą.
    No więc zaczęłam szukać czegoż profesjonalnego do włosów, oczywiżcie nie w salonie, bo drogo 😀 tylko w sklepach internetowych.

    Najpierw spróbowałam spray babyliss pro, ale nie polecam, bo włosy są po nim sztywne i nieprzyjemne, teraz używam kremu do prostowania Artego Sliding Smooth [usunięto_link] i jest po prostu super. Włosy są po nim wyraźnie gładsze i ładnie lżnią. Krem ma fajny zapach zielonego jabłuszka. Jest jeszcze szampon i odżywka Artego Easy Care relaxing wygładzajaca włosy, ale to dopiero po wypłacie 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kosmetyki nakładacie na włosy przed prostowaniem?"

Przewiń na górę