Jakie piosenki Was dołują?

  • Autor
    Odp.
  • efkaufo
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Jakich piosenek słuchacie, gdy macie zły dzień, chłopak/dziewczyna zostawił/a, nie chce sie Wam żyć itd itp
    Ja ja mam doła przez chłopaka to zawsze słucham takiej piosenki disco polo „Za oknem deszcz”(tak beznadziejna ze szok)
    Na co dzień słucham zupełnie czegoż innego, a tak to słucham tego g*wna i siedzę i płacze

    A wy czym sie dołujecie??

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    muzyka to raczej mi słuzy zeby wyjżć z doła, słucham wtedy czegos szybkego i tanecznego. Ale kiedy słucham HIM i piosenek które kojarza mi sie z dana osoba no wtedy łape dołachoc wcale tego nie chce 🙁 ]

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja po klotni z moim Miskiem zawsze slucham piosenek o milosci, placze, przemyslam sprawe a potem pisze mu slodkiego smsa, bo chce sie pogodzic.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja w razie przypływu melancholii słucha jakis smętów… np „Piosenka ksiezycowa” kiedyż w razie zdołowania słuchałam „Tal vez” Rickiego Martina 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    jak mam doła to od razu puszczam sobie „jezu to znowu sie stalo”-rh+. wtedy to już łzy same płyną mi do oczu 😥

    beata79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    jak mam doła to od razu puszczam sobie „jezu to znowu sie stalo”-rh+. wtedy to już łzy same płyną mi do oczu 😥

    skoro jesteżmy prz R. martinie to ja polecam ten utwór: Fuego De Noche, Nieve De Dia piękna:)))))))))))))))))))

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Piosenkami staram sie nie dolowac bo potem kazde jej sluchanie przypomina mi zle chwile.
    Ale jest jedna piosenka przy ktorej zawsze sie wzruszam 😛
    Savage Garden „Two beds and coffee machine” sciagnijcie sobie, jest przepiekna 🙂

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Moja najsmutniejsza lista (bo kiedy mam doła, to zamiast poprawić sobie humor zazwyczaj dobijam się jeszcze bardziej muzyką) to:
    Anathema (w zasadzie wszystko)
    A perfect circle (to mnie wprowadza prawie w psychozę)
    Aina (to jest przeżliczne, ale przy „Serendipity” zazwyczaj mam już żwieczki w oczach)
    Porcupine tree (może umiarkowanie smutne, ale tak lekko dołuje)

    plus kilka konkretnych piosenek, które się zmieniają w zależnożci od sezonu, ostatnio często: Within Temptation „Our Farewell”, Simon&Garfunkel „Old friends” i „Bookends theme”, Snow Patrol „Chasing Cars” i oczywiżcie Damien Rice (cokolwiek).

    julianna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja slyszalam kiedys taka piosenke jakiegos polskiego zespolu bedaca pastiszem utworow discopolowych w ktorej glownym motywem byl dol podmiotu lirycznego. nie pamietam zespolu ani tytulu ale moze ktos kojarzy. jesli tak to prosze oprzypomnienie bo chetnie bym sobie przypomniala.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja po klotni z moim Miskiem zawsze slucham piosenek o milosci, placze, przemyslam sprawe a potem pisze mu slodkiego smsa, bo chce sie pogodzic.

    zawsze jak łapię dołka (czyt. pokłócę się z chłopakiem) dołuję się jeszcze bardziej..zamiast zapodać sobię jakaż wesoła muzę włączam smętne kawałki o miłożci,które doprowadzają mnie do łez..siedzę wtedy ryczę i myżlę jak bardzo mi źle..
    najczężciej słucham polskich kawałków min.piosenki Varius Manx,Perfekt itp..poza tym „Bez Cenzury-Do d***” ( którą zawsze włączał mi mój M…taki sentument)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja po klotni z moim Miskiem zawsze slucham piosenek o milosci, placze, przemyslam sprawe a potem pisze mu slodkiego smsa, bo chce sie pogodzic.

    zawsze jak łapię dołka (czyt. pokłócę się z chłopakiem) dołuję się jeszcze bardziej..zamiast zapodać sobię jakaż wesoła muzę włączam smętne kawałki o miłożci,które doprowadzają mnie do łez..siedzę wtedy ryczę i myżlę jak bardzo mi źle..
    najczężciej słucham polskich kawałków min.piosenki Varius Manx,Perfekt itp..poza tym „Bez Cenzury-Do d***” ( którą zawsze włączał mi mój M…taki sentument)

    Ja mam podobnie w czasach chandry:)

    imported_pomarancza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Myslovitz, z jednej strony mają piękne piosenki, z drugiej tchną jakimż dziwnym smutkiem, melancholią… Przy Good day my angel całkowicie się rozklejam. Albo przy piosence Who will love me now PJ Harvey.

    Witam, to mój pierwszy post na forum 🙂

    Lily_Priscilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    My Immortal – Evanescence
    I’ll Be Over You – TOTO
    Słońce Moje – Kostek Yoriadis
    i
    The Unforgiven – Metallica ze względu na konkretne wydarzenie związane z tym kawałkiem 🙁

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Alice in Chains….
    nic mnie bardziej nie dołuje 😐

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    jest jedna taka:
    Dżem – list do M

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie piosenki Was dołują?"

Przewiń na górę