• Autor
    Odp.
  • bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Piwa już nie piłam z 3 lata, ale ostatnio się przełamuję i zaczynam od nowa przygody z alkoholem. W sumie nigdy nie lubiłam tych smakowych – jakoż za słodkie….zawsze żywca piłam, albo zielone:)typu lech,perła, łomża:)

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    ja lubię piwka słodkie :] i jakoż nie przekonana jestem do tych gorzkich… strasznie nie lubię ich i wydaje mi się że po nich się ma większego kaca :p nie wiem czemu, ale raz wypiłam butelkę takiego piwska to na nastepny dzień moja głowa pękała… lecz na szczężcie od niedawna moje objawy kaca są zapobiegane przez 2kc:>

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    No bo zdecydowanie kac po piwie jest okropny, to naprawdę silny kac, mega ból głowy itp:) ale skoro jest jakiż sposób żeby temu zapobiegać, no to ok:) jupi

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    i nie kosztuje to zbyt drogo :> dlatego warto spróbować i się przekonać samemu, że na kac po piwie i bóle głowy można uniknąć 🙂

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    muszę to 2kc wypróbować sama i sobie wyrobić zdanie w tym temacie:)

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    dokładnie! ale jestem wręcz pewna, że przekonasz się do 2kc bo już polecałam go wielu znajomym i rzeczywiżcie oni uważają, że to jest żwietny sposób na uniknięcie kaca 🙂

    boczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja po piwie nie miewam kaca, ale nie pije dużo jedno piwo to dla mnie max, ale po winie mam okropnego kaca zawsze 😕 dlatego unikam wina, chociaż smakowo bardziej lubię niż piwo.
    co do piwa to lubię tyskie, lecha, redsa, calsberga,

    Karola12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Niedawno próbowałem piwa o zielonym kolorze, w smaku zupełnie inne niż tradycyjne, smakowało mi. Chyba Lubelskie czy lubuskie się nazywało 🙂

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    oooo ja też to piwo odkryłam:) super ma kolor;)

    whiteangel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja też próbowałam tego zielonego, ale za nic nie pamiętam jak się nazywało :/ oprócz tego bardzo lubię Okocima Mocnego i od niedawna Desperadosa 🙂

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    ja włażnie też nie wiem jakie to było to które piłam…pewnie jakbym zobaczyła w sklepie to bym skojarzyła;) ale fakt dobre było, oryginalne i kac po nim mniejszy niż normalnie kac po piwie;P:P

    whiteangel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ha! znalazłam 🙂

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    jeszcze takiego piwka to nie piłam:) Warto spróbować, ale naprawdę po takim piwie jest kac jest mniejszy?? w takim razie już bardzo lubię to piwko 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Po ostatniej imprezie Ale Browar!!! Pycha! A jaka etykieta.

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    a kaca nie masz? :p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie piwo lubicie???"

Przewiń na górę