• Autor
    Odp.
  • bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    hehe jest, dokładnie to piłam:) super ma kolor:):) a kac przypuszczam jak po każdym innym piwie – mega!

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    w sumie zależy też ile tego piwa się wypije;) i czy się weźmie np polecane 2kc;)

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    mi gdy się zapomni wziąć 2kc to kac po piwie , nawet jednym jest okropny… zawroty, wymioty itp :/

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    a lubicie desperadosa?? ja wypiłam ostatnio 3 i kac po nim chyba mniejszy? 2kc tylko jedna tab wziełąm więc wątpię że to dzieki temu

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Radler jest żwietny, pamiętam jak go kiedyż piłam gdzież na wakacjach, żałowałam, ze nie ,ma go w Polsce, no i jest, dotarł też do nas 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    @Magda1224 wrote:

    Całkiem dobre piwo smakowe ten Radler Warka. Próbowałam kilka dni temu.
    Najlepsza jest chyba na ciepłe dni i wieczory.

    ale koniecznie schłodzony jak się da, około 3 stopni najlepiej, na letnie upały będzie idealny 🙂

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    ja bym lubiła takie piwo, po którym sie nie ma kqaca, ale nie ma takiego niestety:( ale na szczescie jest 2kc i po piwku nie boli mnie głowa:]

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Jest od niedawna też w Polsce, tak wygląda:

    i kaca się po nim nie ma, bo ma 2% alkoholu, na upały jest żwietny, bo się nie odwodnisz i kac nie grozi 🙂 w końcu to mix piwa z lemoniadą, a nie zwykłe piwo

    okm
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    widziałam te warki i lech ma takie drinki, jeszcze nie probowałam:)

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Mocno zmrożone nawet smaczne.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    miodowe, niefiltrowane. generalnie laze po sklepie i szukam czegos, co jest malo znane i nie ma na to reklam, zazwyczaj jest bardzo dobre:)

    pauulek21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    A ja uwielbiam Corone albo Millera – podobne do Desperadosa jednak mi dużo bardziej smakuje. Podawane z limonką idealnie pasuje na upalne dni. A zeby po tym mieć kaca to trzeba się baardzo postarać :):)
    A co do 2kc to z piwem tez to bierzecie? czy tylko przy mocniejszych trunkach??

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    ja uwielbiam piwka z miodem, Ciechan, Łomża, uwielbiam wręcz, ale ostatnio mnie tak po nich głowa bolała, że szok;/ tak samo mam z Desperadosem, ale tego akurat nie lubię, bo zawsze mam po tym kaca, nie wiedzieć czemu

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja lubię tylko słodkie piwa – redd`sy przede wszystkim

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Mi Radler do wszystkiego pasuje, chociaz jeszcze polewać nim niczego na grillu nie próbowałam, chociaz nie powiem, pomysł mnie zaintrygował 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie piwo lubicie???"

Przewiń na górę