Jakie trunki do grilla?

  • Autor
    Odp.
  • halszka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mam problem, bo moi znajomi odwiedzą mnie weekend i wprosili sie na grilla. Powiedzcie mi jaki alkohol pasuje podać do potraw z grilla? Będzie to towarzystwo z przewagą męzczyzn. Będę wdzieczna za każdą podpowiedż.. 🙂

    romeek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    to zalezy kto co lubi. Faceci raczej piwo, choć wiem że kobiety tez lubia piwo , moze być ze sokiem 🙂

    leonn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak dla mnie to najlepsze pod grilla jest piwko, ale u niektórych znajomych to pojawiają się tam przy takiej okazji mocniejsze alkohole.

    halszka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Widzę, że panowie stawiają na piwo. A macie jakież swoje ulubione piwo, czy to obojętne jakie jest? 😀

    leonn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Obojętne to nie, każdy ma przecież jakież swoje ulubione w smaku, ja mam kilka, ale nie będę ich tu reklamował.

    halszka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    to nie reklama, mozesz sie przyznać jakie lubisz piwo. 😀

    leonn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Niech będzie, uwaga : perła, warka strong, grolsch, pewnie coż jeszcze, ale wystarczy na razie 🙂

    halszka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Chcialabym sie dowiedzieć, jeszcze jak najszybciej rozpalić grilla. Często podpalałam denaturatem, ale potrawy miały bardzo dziwny smak. Sąsiad polecił mi podpałkę GrillPack, czy ktoż z Was używał tej podpałki? Jesli tak to powiedzcie, czy to prawda, że można szybko i bezpiecznie rozpalić grilla.

    Xsawery
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Słyszałem o takiej podpałce już ub roku, ale nie było mi dane wypróbować. Udało mi się wygooglać sklep internetowy, gdzie można takową kupić. Chętnie podam link, ale mam stracha, żeby mnie tu na dzień dobry nie „skasowano”. 😀 Może następnym razem. Ciekaw jestem, czy faktycznie jest tak przyjazny kobietom? Jako faceci powinniżmy być już zazdrożni, czy jeszcze chwilę poczekać? 😆

    Zafira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Faktycznie jest taka podpałka. Łatwo znaleźć w necie. Spotkałam też na stacji benzynowej. Panie nawet z długimi tipsami ja obsłuży bez problemu. Wracając do trunków. Panowie powinni cieszyć się z grill packa. Zamiast tkwić przy grillu i nadwyrężać płuca, mogą oddać się temu co najlepiej lubią. A więc żłopać to swoje ulubione piwsko.:)

    Xsawery
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Widzę, że nie tylko ja poznałem walory tego urządzenia. Nie japońskie, nie na tranzystorach a działa 😀 Sądzę, że to jest jakiż przełom. Jedziesz na majówkę, zabierasz grill packa i nie martwisz się, że węgiel się rozsypie w aucie. Rączki czyste, głowa spokojna, tylko jeżć i wypoczywać 🙂

    Zafira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Co do napojów do grilla bardzo lubię wermut dożć mocno rozrzedzony w wodą sodowa. Warto spróbować.

    Xsawery
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ilu grillujących tyle przepisów i smaków. To jest fantastyczne w grillowaniu, że można każdorazowo komponować składniki, zarówno potraw jak i napojów. Obowiązuje pełna dowolnożć.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    Ja zdecydowanie do grilla podaję piwo, zazwyczaj kupujemy róże piwka, dla kobitek jakież wymyslne, smakowe:) i zielone butelki, a dla panów – różnie, nasi znajomi bardzo lubią przeniczne (tak jak mój mąż) i zazwyczaj ono króluje w męskim gronie. Mam nadzieję że już niedługo pogoda pozwoli i sezon grillowy rozpocznie się na dobre:) najgorszy będzie tylko ten kac po piwie, ja najciężej go przeżywam…

    szpileczka99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    na kaca zawsze jest jakiż sposób :p a co do girlla to rzeczywiżcie, piwko jest najlepsze! i tak jak koleżanka wyżej z kumpelami pijemy jakież smakowe wymysły :] ale jakoż nie wchodzi mi picie takiego zwyczajnego piwa… no chyba, że z sokiem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie trunki do grilla?"

Przewiń na górę