Jakie zaproszenia na żlub????

  • Autor
    Odp.
  • monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Jestem ciekawa jakie wam podobaja sie zaproszenia na żlub???

    Ja mam juz pomysł jakie ja bede miała zaproszenia:)
    A wiec,chce pojechac do hurtowni kubków,zakupić tam 120 zwykłych białych kubków,potem wybrac odpowiednie zdjecie które bedzie na tych kubkach z napisem”zaproszenie na żlub Moniki i Marka”,pójżc do studia gdzie sie zajmuja takimi rzeczami i na każdy kubek nakleic taka naklejke ze zdjęciem.A do żrodka kubka włożyć taka najzwyklejszą papeterie i tam napisac co gdzie i jak:):)

    Pozdoba wam sie cos takiego??

    Mi sie podoba,bo goscie beda mieli jakąs pamiątke po żlubie i weselu.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Radziłabym sprawdzić najpierw koszta tego przedsięwzięcia – myżlę, że przy okazji tak dużej 'imprezy’ będzie i tak sporo elementów, które będą pieniądzochłonne i czasochłonne również – lepiej nie szukać sobie nowych problemów;) . Ciekawy pomysł, lecz wydaje się nieco kłopotliwy – czy wszystkie zaproszenia będziecie wręczać osobiżcie (wysyłanie paczki pocztą to kolejna kasa)? 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Nasze rodziny mieszkaja blisko,wiec zaproszenia bedziemy wreczać osobiżcie,a to nie jest duzy wydatek,bo juz sie orientowałam w cenach,a jezeli chodzi o nowe niepotrzebne sprawy na głowie to to tez juz mamy załatwione bo sa miejsca które zajmuja sie tym fachowo i robia takie rzecy dokładne:)

    Tak wiec mysle ze nie bedzie z tym az tak duzo roboty i kłopotu:)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Pomysł z kubkami jest oryginalny. Oby się udało! Ja jednak zostanę tradycyjnie przy kartkach z zaproszeniem. 🙂

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Ostatnio dostałam takie przeżliczne zaproszenie – zrobione ręcznie, poobklejane, niemal wyszywane – choć na papierze! Strasznie mi się ono podoba, ale wiem, że i tak trafi po jakimż czasie do szafy, szuflady – więc to jest coż takiego, o czym ludzie szybko zapominają. Kubki, oryginalny pomysł, ale znam wiele osób, które uważają takie rzeczy za kurzołapki, a na pewno będzie im szkoda coż takiego wyrzucić ze względu na szacunek do was 😉 Myżlę, że takie pamiątkowe zdjęcia już po żlubie byłyby lepsze -a przed żlubem coż tradycyjnego 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    mi wlasnie chodzi o to zeby zaproszeni goscie mieli jakas pamiatke po naszym weselu:) a zdjecia to tez nie jest taki glupi pomysl:)

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    mi pomysł się podoba.

    np. w grecji jest taka tradycja, że na chrzcinach dziecka wręczane są takie hmm figurki, domki nie wiem jak dokładnie to nazwać, ale jest to żliczne i mimo, że byłam na takich chrzcinach z 12 lat temu taka figurka zdobi moje mieszkanie do dziż.

    kubki także mogą 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moim zdaniem troche traci wiocha.

    zaproszenia powinny byc eleganckie i z klasa…

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    moim zdaniem troche traci wiocha.

    zaproszenia powinny byc eleganckie i z klasa…

    no nie wiesz jak to będzie do końca wyglądać

    może z klasa?

    w każdym razie czekamy na foty 😀

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.
    dla mnie kubek to kolejna niepotrzebna rzecz w domu, którą należy wyrzucić.
    jakież ładne, klasyczne zaproszenie, które dobrze się prezentuje i zajmuje mało miejsca w szafce.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @inés. wrote:

    moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.
    dla mnie kubek to kolejna niepotrzebna rzecz w domu, którą należy wyrzucić.
    jakież ładne, klasyczne zaproszenie, które dobrze się prezentuje i zajmuje mało miejsca w szafce.

    ktore mozna po prostu wywalic.

    bo sorry…ale to nie moj slub. nie musze gromadzic po nim pamiatek.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    @inés. wrote:

    moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.
    dla mnie kubek to kolejna niepotrzebna rzecz w domu, którą należy wyrzucić.
    jakież ładne, klasyczne zaproszenie, które dobrze się prezentuje i zajmuje mało miejsca w szafce.

    ktore mozna po prostu wywalic.

    bo sorry…ale to nie moj slub. nie musze gromadzic po nim pamiatek.

    kubek też można wywalić 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mozesz sobie wywalac to, na co masz ochote…

    jednak: to nie zmienia faktu, ze gdybym dostala zaproszenie na slub w formie kubka, to bym pomyslala, ze to straszne bezguscie.

    ewentualnie moglaby mi sie spodobac filizanka z dobrej porcelany 😆

    ooo albo garnek tefal ingenio 😆

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja poprostu chce zeby moje zaprozenia byly inne od tych tradycyjnych,myslałam tez nad tym zeby do kazdego zaproszenia dac nasze zdjecie,to tez jest jakas pamiatka po slubie i weselu:)

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    no nie wiesz jak to będzie do końca wyglądać

    może z klasa?

    Biały kubek ze zdjęciem nowożeńców z klasą? W życiu nie postawiłabym sobie takiego kubka nawet schowanego w szafce na suszarce do naczyń. To bardzo głupi pomysł: zbędny wydatek, czereżniacki. A tak poza tym, to jak zamierzacie wręczać te kubki? Trzymajac za uszko „proszę zaproszenie”? To musiałoby żmiesznie wyglądać. Dlatego taki kubek wypadałoby tez w coż wsadzić. A to dopiero wyglądałoby jak tandenty prezent, a nie skromne, eleganckie zaproszenie. Absolutnie odradzam. Prostota będzie 100 razy lepsza. Ludziom się daje zaproszenie, na piżmie przez szacunek. Nie musi ono być kubkiem. Wystarczy mały kartonik, który 10 min po wręczeniu poleci do kosza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie zaproszenia na żlub????"

Przewiń na górę